امروز : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۷, ۱۳۹۶, ۴:۲۶ ق.ظ
 

بیشتر ابری
3°C
رطوبت: 49%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 59
  • 1,095
  • 3,481,792
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر معرفی شد


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر ، با حضور  حجت الاسلام محمد بارانی امام جمعه محترم مهدیشهر، محمد رضا جهان مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان و هیئت همراه، محمدرضا قنبری فرماندار محترم شهرستان،بخشداران مرکزی و بخش شهمیرزاد، اعضای شورای اسلامی سه شهر مهدیشهر شهمیرزاد درجزین و روستای فولاد محله و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان مهدیشهر برگزار شد.

در این مراسم که صبح روز یکشنبه ۵ مرداد ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات کانون شهید بیدقی مهدیشهر برگزار شد از زحمات و تلاش‌های علی طاهرزاده  با اهدای تقدیرنامه و هدیه قدردانی شد و حکم مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان مهدیشهر، از سوی محمّدرضا جهان مدیرکل آموزش‌وپرورش استان، به آقای مهندس حسین رشیدی اعطاء گردید.

محمد رضا جهان مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان ضمن تبریک عید سعید فطر در سخنانی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی نسبت به سایر سرمایه ها به بیان اهمیت و ضرورت تقویت این سرمایه بزرگ یعنی نیروی انسانی به جهت نیل به اهداف متعالی آموزش و پرورش پرداخت.

محمد رضا جهان در ادامه سخنان خود با اشاره به کسب موفقیت ها و رتبه های برتر در سطح شهرستان این شهرستان را به عنوان یکی از حاصلخیز ترین شهرستان ها از نظر فکر، استعداد و پتانسیل عنوان کرد.

ایشان همچنین با اشاره به زحمات ۸۲ ماهه علی طاهرزاده مدیر سابق آموزش و پرورش شهرستان، حضور با شکوه مسئولین شهرستانی در آیین تکریم از ایشان را نشانه اهمیت و محبوبیت آموزش و پرورش در سطح شهرستان برشمرد.

حسین رشیدی مدیر جدید الانتصاب آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر در این مراسم با تقدیر از زحمات ۸۲ ماهه علی طاهرزاده، به ارائه برنامه‌های آتی مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان مهدیشهر پرداخته و تدوین سند راهبردی پنج ساله شهرستان در شورای آموزش و پرورش را از برنامه های خود در آینده ای نزدیک عنوان نمود.

ایشان همچنین پیشنهاد تشکیل کارگروه آموزش و پرورش در شورای اسلامی شهر های شهرستان را مطرح کرد که با استقبال اعضای شورای حاضر در جلسه روبرو شد.

گفتنی است در ابتدای این نشست جعفر حاجی ملک احمدی، معاون آموزش متوسطه مدیریت، به نمایندگی از شورای معاونین آموزش‌وپرورش شهرستان، ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان حاضر درجلسه، به ارائه گزارشی کوتاه از اهم اقدامات مدیریت شهرستان پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...