امروز : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۷, ۱۳۹۶, ۹:۵۳ ق.ظ
 

آفتابی
4°C
رطوبت: 44%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 227
  • 1,095
  • 3,481,960
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶
رئیس اداره ورزش و جوانان خبر داد:

اجرای ۱۲ عنوان برنامه هفته تربیت بدنی در شهرستان مهدیشهر


محمد علی ملک احمدی  با اعلام برنامه های هفته تربیت بدنی در شهرستان مهدیشهر اظهار کرد: تجلیل از پیشکسوتان ورزش فولاد محله و مهدیشهر، برگزاری مسابقات بومی و محلی مهدیشهر و فولاد محله و بازیهای بومی محلی شهمیرزاداز جمله برنامه های این هفته است.

وی غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا توسط مسئولین و ورزشکاران را از دیگر برنامه گرامیداشت هفته تربیت بدنی در شهرستان مهدیشهر عنوان کرد و افزود: برگزاری مسابقات فوتسال چهارجانبه  مهدیشهر و مسابقات کشتی مهدیشهر و شهمیرزاد هم از برنامه های اجرایی است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر، برگزاری یک دوره استاژ داوری کاراته، دیدار با خانواده شهدای ورزشکار، برگزاری مسابقات هندبال و برگزاری مراسم گرامیداشت هفته تربیت بدنی در شهمیرزاد را از برنامه هایی برشمرد که به مناسبت هفته تربیت بدنی در شهرستان مهدیشهر برگزار می شود.

ملک احمدی تصریح کرد: دیدار روسای هیئت های ورزشی شهرستان با امام جمعه مهدیشهر و همچنین مشارکت با شهرداری درجزین در برگزاری آیین شکرانه انار درجزین نیز از برنامه های اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر در این هفته است.

وی ادامه داد: به مناسبت این هفته برنامه هایی برای ادارات و کارکنان دولتی نیز پیش بینی شده است که می توان به برگزاری مسابقات مختلف ورزشی بین ادارات شهرستان و برگزاری پیاده روی کارکنان دولت و ورزش صبحگاهی  اشاره کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر با بیان اینکه هفته تربیت بدنی از ۲۶ مهرماه تا ۲ آبان ماه است، گفت: شعار امسال هفته تربیت بدنی ” سلامت، افتخار و معنویت با ورزش”انتخاب شده است.

ملک احمدی با اشاره به شعار امسال هفته تربیت بدنی، اظهار کرد: با ورزش می توان آرامش فردی و معنویت را افزایش داد که ارتقای سلامت جسمی و روحی را در پی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...