امروز : ۲۴ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۲۵, ۱۳۹۶, ۲:۱۵ ق.ظ
 

صاف
14°C
رطوبت: 31%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 969
  • 1,390
  • 3,395,587
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

احداث چهارمین استراحگاه کارگری کشور در مهدیشهر


رئیس اداره تعاون،کار و امور اجتماعی شهرستان مهدیشهر از احداث چهارمین استراحگاه کارگری کشوری در شهرستان مهدیشهر خبر داد و گفت:تاکنون عملیات ساخت این پروژه ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
محمد عالی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا) منطقه سمنان، بابیان اینکه سه استراحگاه ومجموعه فرهنگی کارگری کشوری در شهرهای مشهد،بندر انزلی و قم احداث گردیده است ،از ساخت چهارمین مجموعه فرهنگی و استراحگاه کارگری کشوری در شهرستان مهدیشهر خبر داد و تصریح کرد: طبق برنامه زمانبندی شده این محموعه فرهنگی و استراحتگاه کشوری تا پایان دولت دهم به بهره برداری خواهد رسید.
وی اعتبار هزینه شده برای احداث این پروزه را بیش از ۲۵ میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: این محموعه فرهنگی و استراحتگاه کشوری در زمینی به مساحت ۲۲ هزار متر مربع در منطقه دربند مهدیشهر احداث خواهد شد.
عالی در ادامه افزود: این پروژه از مصوبات دوره اول و دوم سفر ریاست جمهوری به شهرستان مهدیشهر می باشد .
رئیس اداره تعاون،کار و اموراجتماعی شهرستان مهدیشهر،تصریح کرد: درفاز اول این پروژه که از سال ۸۷ آغاز گردیده است ۴۰ واحد سوئیت در فضایی به مساحت ۲۹۳۰ مترمربع در ۵ بلوک ۴طبقه احداث شده است.
وی از دیگر اقدامات انجام شده در احداث و تکمیل این پروژه به ساخت رستوران در فضایی به مساحت ۱۰۵۲ مترمربع با اعتبار۸میلیارد و۸۰۰میلیون ریال اشاره و خاطرنشان کرد: ساخت این رستوران درسال ۹۰ به پایان رسیده است.
عالی همچنین از احداث ساختمان اداری ،پارکینگ و سرویس بهداشتی در فضایی به ترتیب به مساحت ۱۶۰ مترمربع،۵۰۰ مترمربع و۱۰۰ مترمربع اشاره کرد و خاطرنشان کرد: مخزن ذخیره آب این مجموعه فرهنگی به حجم ۱۶۸ مترمکعب احداث گردیده است.
رئیس اداره تعاون،کار و اموراجتماعی شهرستان مهدیشهر باشاره به اینکه این پروژه ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد افزود: این مجموعه فرهنگی و استراحگاه کشوری حدااکثر تا پایان دولت دهم به بهره برداری خواهد رسید.
وی مهمترین مشکل پیش روی این مجموعه فرهنگی و استراحتگاه کشوری را عدم لوله کشی گاز درمنطقه دریند اشاره نمود و افزود: به محض انتقال گاز به این منطقه این پروژه عظیم کشوری زودتر از موعد مقرر به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس اداره تعاون،کارواموراجتماعی شهرستان مهدیشهر همچنین در ادامه احداث ۴۰ واحد مسکونی دیگر و تکمیل عملیات محوطه سازی این مجموعه فرهنگی را ازطرح های آینده این پروژه اعلام نمود.
عالی همچنین از احداث مجموعه ورزشی کارگران شهرستان مهدیشهر درمحل کوی دانشگاه این شهر خبرداد و تصریح کرد: این پروژه که از مصوبات سفرریاست جمهوری به شهرستان است در زمینی به وسعت ۵۱ هزار مترمربع با اعتباری بیش از ۱۱ میلیارد و۷۰۰ میلیون ریال احداث وبه زودی به بهره برداری نهایی خواهد رسید.

یک پاسخ به “احداث چهارمین استراحگاه کارگری کشور در مهدیشهر”
  • مشاور املاک گلستان:

    قبل از تکمیل اتوبان مهدیشهر به شهمیرزاد خوب است مسئولین برای دسترسی به این استراحتگاه ، دانشگاه ، بیمارستان ، هتل دربند ، غار دربند و مناطق اطراف آن بفکر احداث و ساخت میدان یا پل زیر گذر یا روگذر باشند تااز تصادفات و خطرات احتمالی آن پیشگیری شود

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...