امروز : ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
شهریور ۲۹, ۱۳۹۶, ۲:۲۷ ق.ظ
 

صاف
22°C
رطوبت: 21%
سرعت باد: 1 m/s جنوبجنوبغرب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 1,423
  • 970
  • 3,361,925
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

اختصاص ۲۵ میلیارد ریال به احداث تقاطع غیر هم‌سطح درجزین


وزیر راه و شهرسازی از اختصاص ۲۵ میلیارد ریال اعتبار به احداث تقاطع غیر هم‌سطح درجزین خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، علی نیکزاد ظهر امروز در ادامه بازدید از شهرستان‏های مختلف استان سمنان که با همراهی معاونان وزیر، نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار سمنان، فرماندار سمنان، امام جمعه موقت سمنان و شمار زیادی از مدیران اجرایی صورت گرفت، از محل احداث تقاطع غیر هم‌سطح درجزین در شهرستان مهدیشهر بازدید کرد.
وی در بررسی نقشه‏های اجرای این پروژه و گفت‏وگو با پیمانکاران این طرح اظهار داشت: باید مدت زمان ۱۸ ماهه احداث تقاطع غیرهم‏سطح درجزین اصلاح و این طرح تا پایان سال جاری به بهره‏برداری برسد و در این صورت مشکل اعتباری آن برطرف خواهد شد.
یکی از پیمانکاران احداث تقاطع غیرهم‏سطح درجزین نیز در بازدید وزیر راه و شهرسازی، حجم هزینه ریالی اجرای این طرح را ۳۵ میلیارد ریال اعلام کرد. وی تصریح کرد: تا کنون یک میلیارد ریال برای انجام امور مقدماتی اجرای این طرح پرداخت شده و ۱۰ میلیارد ریال دیگر نیز در بودجه سال جاری پیش‏بینی شده است. وزیر راه و شهرسازی در ادامه در پاسخ به توضیحات این پیمانکار، با اختصاص مبلغ ۲۵ میلیارد ریال اعتبار برای احداث تقاطع غیرهم‏سطح درجزین موافقت کرد و از وی خواست تا کار را به سرعت و با کیفیت مطلوبی به پیش ببرد.
مدیرکل راه و ترابری استان سمنان سمنان نیز قبل از این، از آغاز عملیات اجرایی ایمن‏سازی تقاطع درجزین خبر داده بود. رجب قربانپور گفت: عملیات ایمن‏سازی با احداث دوربرگردان دوکی شکل به طول ۳۰۰ متر و عرض ۱۴ متر در محدوده تقاطع اجرایی خواهد شد. وی با ذکر اینکه عملیات خاکی و زیرسازی این پروژه توسط اکیپ راهداری ادارات راه و ترابری سمنان و مهدیشهر به صورت مشارکتی اجرا خواهد شد، خاطرنشان کرد: عملیات آسفالت این پروژه توسط شرکت پیمانکار راهساز و با اعتبار یک میلیارد ریال انجام خواهد شد. قربانپور احداث تقاطع غیرهم‏سطح درجزین را که مصوبه دور دوم سفر هیئت دولت به استان است، از دیگر پروژه‏های اداره کل راه و ترابری استان سمنان در این منطقه عنوان کرد.

یک پاسخ به “اختصاص ۲۵ میلیارد ریال به احداث تقاطع غیر هم‌سطح درجزین”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...