امروز : ۳ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۳, ۱۳۹۶, ۵:۰۵ ق.ظ
 

صاف
5°C
رطوبت: 33%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 67
 • 1,037
 • 3,442,944
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

از ۳۵ سال فعالیت هنری استاد مصباحی تجلیل شد


به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان مهدی شهر، در مراسم ویژه ای با حضور مسئولان، هنرمندان و اقشار مختلف مردم مهدی شهر، از ۳۵ سال فعالیت فرهنگی – هنری استاد کیوان مصباحی در زمینه هنر خوشنویسی تجلیل شد. فرماندار مهدی شهر در این مراسم گفت: هنر در اندیشه اسلامی جایگاه ویژه ای دارد که بعد از انقلاب اسلامی جهت گیرهای آن به سمت آرمان های الهی سوق یافت.عیسی فاضلی افزود: تجلیل از استاد کیوان مصباحی، در حقیقت تجلیل از هنر و فعالیت های آموزشی و هنری ایشان است.وی ادامه داد: از اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان که در سال های اخیر منشا خدمات فرهنگی خوبی در شهر بوده است تشکر می نمایم.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدی شهر نیز در این مراسم گقت: هنر جلوه های مستور خلقت  خداوند است که هنرمندان باید پرده از زیبایی آن بردارند. محمد علی یوسفیان ادامه داد: تجلیل از هنرمندان، سپاس نعمات خداوند است.وی افزود:  استاد مصباحی علاوه بر برتری در هنر در اخلاق و سلوک اجتماعی نیز نمونه و هنرمند است.یوسفیان تصریح کرد: تجلیل از هنرمندان، به توسعه و ترویج هنر کمک خواهد کرد.
کیوان مصباحی نیز در این مراسم گفت: هنرمندان متعلق به خود نیستند، هنرمند متعلق به جامعه است. استاد برتر خوشنویسی کشور افزود: آموزش هنر نباید به فراموشی سپرده شود، خصوصا اینکه در این منطقه استعدادهای هنری زیادی وجود دارد.مصباحی تاکید کرد: برای خدا و برای ادای دین به زادگاهم فعالیت هنری انجام دادم.
در این جلسه جمعی از شاگردان، همکاران و دوستان استاد مصباحی نیز به ایراد سخن پرداختند.تواضع، فروتنی، سادگی روح، بی آلایشی، دلسوزی در آموزش و….. از جمله خصوصیاتی بود که در خصوص استاد مصباحی بیان گردید.
در پایان مراسم ، با اهداء لوح و هدایایی از خدمات فرهنگی – هنری استاد تجلیل شد.
گفتنی است همزمان با مراسم تجلیل از استاد کیوان مصباحی نمایشگاه آثار خوشنویسی ایشان با عنوان نیایش قلم آغاز به کار کرد. در این نمایشگاه ۴۰ اثر هنری کیوان مصباحی استاد برجسته خوشنویسی کشور در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده شده است.
نمایشگاه نیایش قلم تا ۲۰ فروردین در کانون شهید بیدقی مهدی شهر برگزار می باشد.

یک پاسخ به “از ۳۵ سال فعالیت هنری استاد مصباحی تجلیل شد”
 • بهنام حامدی:

  هنرمند باذوق وخستگی ناپذیر سنگسری
  تلاشها وزحمات بی بدیل جنابعالی در عرصه هنر بمنظور اعتلای نام سنگسر را ارج مینهیم و از خداوند منان سرافرازی و سر بلندی جنابعالی و دیگر همشهریان نام آور را خواستارم

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...