امروز : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۴, ۱۳۹۶, ۱:۲۵ ب.ظ
 

آفتابی
9°C
رطوبت: 40%
سرعت باد: 0 m/s شرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 407
 • 1,052
 • 3,478,821
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

استاندار سمنان به شهرستان مهدیشهر سفر کرد


صبح شنبه استاندار سمنان برای بررسی مسائل و مشکلات شهرستان مهدیشهر به این شهرستان سفر کرد . به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهدیشهر ، محمد وکیلی در بدو ورود به این شهرستان با حضور در گلزار شهدای مهدیشهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد . استاندار سمنان همچنین با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان مهدیشهر با وی دیدار کرد . حضور در جلسه شورای اداری شهرستان مهدیشهر و بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان از دیگر برنامه های استاندار در مهدیشهر بود . دیدار با خانواده شهید مجتبی محبوبی برنامه پایانی سفر استاندار به شهرستان مهدیشهر بود . در این سفر خسروی نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس ، معاونان استاندار و جمعی از مدیران کل استانی استاندار را همراهی می کردند.
محمد وکیلی  در جلسه شورای اداری این شهرستان در محل فرمانداری مهدیشهر گفت : مهدیشهر از سابقه تاریخی و دیرینه بزرگی برخوردار بوده و درطول تاریخ با تاسی از فرهنگ عاشورا در مقابل تجاوز و زورگویی های دشمنان ایستادگی کرده است . استاندار سمنان با بررسی مسائل و مشکلات شهرستان مهدیشهر بیان داشت : باید با برنامه مناسب نیازها و توانمندی های شهرستان خوب شناخته شود و با برنامه ریزی جامع در یک زمان بندی مشخص برای رشد و توسعه شهرستان اقدام شود . وی با اشاره به بسترهای مناسب گردشگری در شهرستان مهدیشهر افزود : باید پتانسیل های لازم برای توسعه گردشگری در شهرستان شناسایی و برای توسعه ان اقدام شود . استاندار سمنان به وضعیت بیمارستان در حال احداث ۸۵ تختخوابی مهدیشهر هم اشاره ای داشت و گفت : بیمارستان جدید مهدیشهر با اعتباراتی که دارد در یک پروسه زمانی کوتاه به سرانجام نمی رسد و لازم است با جذب اعتبارات بیشتر از اعتبارات ملی در تسریع در روند احداث آن تلاش نماییم اما تا زمان بهره برداری این بیمارستان باید امکانات بیمارستان فعلی توجه و تقویت شود . وکیلی به واحدهای صنعتی مهم شهرستان نیز اشاره کرد و بیان داشت : واحدهای صنعتی که در شهرستان وجود دارد می تواند در تولید و سرمایه گذاری و ارز آوری و اشتغال زایی یک فرصت باارزشی را برای توسعه فعالیت های اقتصادی استان فراهم آورد . وی توجه به حل مشکلات واحدهای صنعتی شهرستان را از اولویت دارترین برنامه های خود عنوان کرد و افزود : واحد صنعتی نمونه و منحصر به فرد ترانسفور ماتور شهمیرزاد یکی از مهمترین واحدهای صنعتی این شهرستان می باشد که با توجه به تحریم های کنونی و نیاز شدید جامعه به این واحد صنعتی برای رفع مشکل آن اقدام جدی خواهیم داشت . وی مشکل کارخانه ریسندگی پاکریس و تعطیلی آن را هم مورد توجه قرار داد و اظهار کرد : نباید این سرمایه عظیم صنعتی را از دست بدهیم و باید با تدابیر لازم و فراهم آوردن امکانات فعالیت دوباره این واحد صنعتی از سر گرفته شود .

دیدار با خانواده شهید مجتبی محبوبی برنامه پایانی سفر استاندار به شهرستان مهدیشهر بود. در این سفر خسروی نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس ، معاونان استاندار و جمعی از مدیران کل استانی استاندار را همراهی می کردند .

یک پاسخ به “استاندار سمنان به شهرستان مهدیشهر سفر کرد”
 • میم مثل مهدی شهر:

  اهم فرمایشات ایشان :
  ۱_ کی گفته در مهدیشهر کم کاری شده و به نسبت بقیه نقاط استان با تبعیض پروژه ها اجرا شده؟
  ۲_ برای یک سال آینده مدیران تمرین مدیریت بدون پول کنند
  ۳_ مسکن مهر ؟ مسکن مهر؟؟؟ مسکن مهر یعنی چی ؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...