امروز : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۴, ۱۳۹۶, ۳:۰۵ ب.ظ
 

آفتابی
10°C
رطوبت: 37%
سرعت باد: 1 m/s شرقجنوبشرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 483
 • 1,052
 • 3,478,897
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

استفاده نادرست از درآمدها علت اصلی تعطیلی جایگاه سی ان جی مهدیشهر


شیر دل عرب در جلسه هم اندیشی خبرنگاران در شورای شهر علت قطعی گاز جایگاه سی ان جی و تعطیلی آن را بدهی شهرداری به اداره گاز و استفاده نادرست مسئولین قبل در شش ماه اول سال از درامدهای این جایگاه دانست. به گزارش نیزوا ، شهردار مهدیشهر در جلسه هم اندیشی خبرنگاران درشورای شهر در پاسخ به خبرنگاران در مورد جمع آوری محل نگهداری آهوها که در زمان شورا وشهردار قبل در مجاورت پارک ابشارایجاد شده بوده بیان داشت :هر پروژه ای یک تحلیلی داردواین پروژه بدون دلیل جمع نشده است این طرح هیچ سودی برای شهرداری نداشته است بلکه ضرر هم برای شهرداری مهدیشهر در بر داشته است واهوهای  این پروژه که از محیط زیست به صورت امانت تحویل گرفته شده بودند به انها باز گردانده  شده است .

وی بیان داشت شهرداری مهدیشهربر این باور است که هرکجا هر طرح وپروه ژه ای که برای شهرداری سودی نداشته باشد بدون هیچ وقفه ای جمع خواهد شد که این پروژه یکی از آ ن پروژه ها بوده که علاوه بر نداشتن سود ضرر هم برای  شهرداری داشته است .

وی همچنین علت قطع گاز جایگاه سی ان جی مهدیشهر را چنین بیان کرد که این جایگاه در زمان های گذشته بدهی به شرکت گاز داشته است ودر شش ماهه اول سال درآمدهای حاصل از این جایگاه که بخشی به حساب شرکت خزانه گاز وبخشی به حساب شهرداری میرفته است را مسولین قبل به شرکت گاز نداده وبرای درامدهای شهرداری خرج کرده اند وشهرداری به شرکت گاز بدهکار شده است.

شیر دل عرب گفت:اداره گاز تا یک رنج بدهی را مورد قبول خود میداند ولی مبلغ بدهی اگر بیشتر از این رنج شود دیگر مورد قبول اداره گازنمی وگاز را قطع میکند.اگر چه باید برای قطعی گاز این جایگاه با شهرداری وفرماندار هماهنگی های میشده وبدون هیچ  هماهنگی گازاین جایگاه  قطع شده است  که این امر از کم لطفی مسولین بوده است .ولی ما با اطلاع رسانی به فرماندار شهرستان پیگیر این کار مسئولین هستیم و به دنبال این هستیم که هرچه سریع تر بدهی های شهرداری به اداره گاز را تامین کنیم تا این جایگاه دوباره به فعالیت خود ادامه دهد.

شیر دل عرب درپایان سخنان خود افزود شهرداری مهدیشهراگر چه بدهی هایی در این مقطع از زمان دارد ولی از نهادها وادارتی همانند گاز ،اب بابت حفاری واموزش وپرورش در زمینه نوسازی مدارس طلبکار است که هنوز هیچکدام از آنها بدهی های خود را به شهرداری نداده اند تا بتواند طلب های خود را به نهادهای دیگر بدهد اگر چه این موضوع با فرماندار مهدیشهر مطرح شده وپیگیری های لازم صورت گرفته است.

۱۰ پاسخ به “استفاده نادرست از درآمدها علت اصلی تعطیلی جایگاه سی ان جی مهدیشهر”
 • محمد:

  با سلام
  جناب شهردار مهدیشهر لطفاً بفرمایند ( در خصوص شش ماهه اول سال ۹۲ که عنوان داشته اند) پرداخت مبلغ….. ریال درتاریخ ۵/۳/۹۲ وصفر شدن بدهی و مجددا پرداخت مبلغ …. در تاریخ ۱۱/۴/۹۲ ومجددا …. ریال درتاریخ۱/۵/۹۲ و مجددا ….ریال در تاریخ ۹/۶/۹۲ که در هر مرحله با صفر بودن بدهی( ونهایتاً در یک مرحله با ۱۰درصد مانده بدهی) جایگاه بوده است و نهایتاً در شهریور ماه که تحویل به آن مدیر محترم شده است و تاخیر در پرداخت و… که احتمالاً در جابجایی مدیریتی و مغفول ماندن می تواند امری طبیعی باشد،استفاده نادرست از درآمدهامی باشد؟؟!
  که مجموعه همکاران قبلی خودتان را متهم می نمائید؟؟!!
  ضمناً آقای عرب شهردار شهری شده اند که وظیفه خدمت رسانی و تامین رفاه حال و آسایش روانی مردم نیز از وظایفشان می باشد و عملکردهای انتقامی و قلع وقمعی علاوه بر اینکه دور از شان می باشد در روحیه شهروندان نیز اثر گذار خواهد بود.باتشکر
  خوشحال می شوم برنامه کاری ایشان وپروژه های سود ده ایشان که قطعاً به تایید شورای محترم رسیده است اطلاع رسانی عمومی گردد تا خدای نکرده در زمان انتصاب شهردار بعدی ،به تحقق یا عدم تحقق برنامه های ایشان از روی نادانی بی احترامی نشود.
  شورای شهر محترم مهدیشهر: لطفاً مبانی انتخاب و برنامه ها و پروژه های اقتصادی ایشان ( که قطعاً دارای برنامه هستند که به تعطیلی پروژه های ضرر ده رای داده واقدام می کنند…)که جلب نظر وتایید آن شورا را داشته است اطلاع رسانی نماید تا مردم فهیم شهرمان پس از اتمام دوران تصدی آقای عرب بر شهرداری مهدیشهر، مقایسه ای از عملکرد داشته باشند.باتشکر

  • دائی دل انگیز:

   جناب شهردار: دائی جون شهرذاری هم موظف به کارهای انتفاعی است وهم موظف به کارهای غیر انتفاعی که یکی ازمهمترین آنها محیط زیست است دوستان بسیار کافی به این مسئله بخصوص ازلحاظ روحی وروانی اشاره نموده اندازاینکه مصدرچنین خدمات ارزنده ای شده اید امیدوارم موفق و موید باشیدضمنا” خواهشا” این سریال شبهای بررره را هم نبینید اونجا بخشداری بوده سنگسر شهرستان شده با آرزوی پیروزی برای شما

 • جناب شهردار
  مگرهزینه نگهداری چند راس آهو در داخل یک فنس کوهستانی که تاسیسات آن قبلا با سرمایه همین مردم پرداخت و دایر شده بود، چقدرسنگین بود که دستور تخریب و برچیده شده آن را دادید !!
  مگر ارایه خدمات شهری نظیر : ایجاد پارک ها ، فضاهای سبز ، زیبا سازی محیط ، نگهداری و اصلاح معابر ، جمع آوری زباله ، پاک سازی و تنظیف معابر ، محافظت شهر از بلایای طبیعی و جلوگیری از امراض و دفع حیوانات مضر و….. همه برای شهرداری سود آور هستند ؟ ، که می فرمایید : “هرکجا هر طرح وپروه ژه ای که برای شهرداری سودی نداشته باشد بدون هیچ وقفه ای جمع خواهد شد” .
  آیا می دانید ، همان بخش ناچیز حیات وحش ، در کنار چشم اندازهای بسیار زیبا و تلطیف کننده محیط ، نظیر : مجموعه پارک های آبشار و پارک ساحلی که در مدخل اولین زنجیره کوهستانی رشته کوه البرزقرار گرفته است ، برای مسافری که پس ازپشت سر گذاشتن جاده های گرم ویکنواخت حاشیه کویر، وقتی وارد شهرمان می شود ، چقدر جذاب و آرامش بخش است ؟
  آیا می دانید ، که ایجاد مناظر چشم نواز و جذاب در محیط های آرام و دلپذیر حاوی تلفیقی از تکنولژی و طبیعت ، برای جذب صنعت گردشگری شهرما که از لحاظ اقلیمی و جاذبه های طبیعی بهترین پتانسیل های لازم را در منطقه دارا ست و می تواند زمینه توسعه پایداراقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی منطقه فراهم آورد ، چقدر بایسته و ضروری می باشد ؟
  آیا بهتر نبود بجای ایجاد جو مسموم و یک سویه و نگاه مادی و منفعلانه به مسائل جاری ، در قامت یک کارگزارمسئول و موردوثوق درنظام مقدس جمهوری اسلامی ، قبل از به تعطیلی کشانیدن تنها ایستگاه سی ان جی شهر و متوصل شدن به نام جناب فرماندارمحترم ، بعنوان فردی لایق و توانا در راس امورشهری ، خود به اعمال مدیریت و رتق و فتق امور می پرداختید و به تاسی از مشخصه های شهرداران موفق ، با انجام کارهای برجسته و چشمگیر، باقیات صالحاتی از خود بجا می گذاشتید ، تا دعای خیر همگان را هم در پی داشته باشد؟

 • سعيد تاكسيران:

  با این جوابیه جناب شهردار در خصوص اینکه شهرداری هر پروژه ای که سود نداشت انجام نمیدهد . پس از این پس دستور بفرمایند نظافت شهر و جمع آوری زباله شهر نیز به دلیل عدم سودآوری برای شهرداری تعطیل فرمایند .

 • سعيد تاكسيران:

  آقای شهردار چطور پس از گذشت پنج ماه از مسئولیتشان پول گاز جایگاه را پرداخت نکرده اند . که با تعطیلی جایگاه مشکلات عدیده ای برای مردم ایجاد گردد . ؟

 • یلدا:

  شهردار فرمودند که پروژه باید سود داشته باشد اگر سود میخواهد برود در بانک سرمایه گذاری کند.شهرداری از مردم عوارض میگیرد و باید خدمات بدهد .احداث پارک و حیات وحش و وسایل ورزشی وغیره جز خدماتی است که باید شهرداری بطور رایگان در اختیار مردم بگذارد.

 • فريبا:

  مکان های گردشگری و تفریحی شهرداری امثال پارک و آبشار و حیات وحش نباید جنبه درآمدی داشته باشد این امکانات تفریحی است که باید در اختیار شهروندان قرار گیرد اگر آقای شهردار دنبال سود هستند می توانستند برای بازدیدکنندگان از حیات وحش بلیط بفروشند

 • مهدی:

  حیات وحش خیلی جذاب و دیدنی بود حیف شد که جمع آوری شد.این کار شهرداری نادرست بود

 • سنگسر:

  از مدیریت سایت به خاطر اطلاعات دقیق و جامع تشکر می کنم

 • سنگسر:

  با عرض سلام و خسته نباشید.تبریک به مناسبت شهردار شدن مهندس عرب همشهری عزیز و خوب
  جناب شهردار نخستین و شهردار کسایان کاری های بی نظیری در شهر انجام دادن که همه می دانیم از قبیل آبشار فضای سبز گسترده در تمام شهر CNG بافت فرسوده کمک به تجزیه نشدن شهرستان، بلوار خلیج فارس، حیات وحش، ساختمان جدید شهرداری اسفالت تمام کوچه ها و خیابان ها جدول در تمام شهر اتش نشامی باز گشایی معابر و …. که خود شما بهتر از همه می دانید
  این صحیح نیست که به این افراد بی احترامی شود.ما منتظر کار های بهتر از شما هستیم موفق باشید
  از مهندس نخستین و مهندس کسایان کمال تشکر را داریم مسعود و منصور باشید

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...