امروز : ۲۵ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۵, ۱۳۹۶, ۱۲:۱۸ ب.ظ
 

آفتابی
9°C
رطوبت: 36%
سرعت باد: 0 m/s شرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 351
  • 900
  • 3,479,665
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶
در جمع اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان مهدي‌شهر صورت گرفت

اعلام آمادگی فرماندار مهدی‌شهر برای حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر


حسن ارگی در جمع اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان مهدی‌شهر با اشاره به نقش و جایگاه هنر در ایران اسلامی اظهار داشت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری بیان داشتند، هنر زبان رسایی برای همه موضوعات و به‌خصوص موضوعات پیچیده‌ای مثل انقلاب است.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر تصریح کرد: با دقت در تاریخ انقلاب اسلامی، به‌خوبی به نقش ارزشمند جامعه هنری به ویژه در پیروزی انقلاب اسلامی و همراهی آنان در هشت سال جنگ تحمیلی مواجه می‌شویم.

وی افزود: در قبل از پیروزی انقلاب، این هنرمندان بودند که به تبعیت از رهبر انقلاب با تلاش و ارائه سرودهای انقلابی به‌صورت زیرزمینی شور مردم را در کنار شعور بالای آنان ارتقا می‌دادند.

ارگی اظهار کرد: همچنین نواهای ارزشی و امیدبخش آنان در پشت جبهه‌های جنگ نیز نقش بی‌بدیل داشت.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که هنر را بهترین وسیله برای انعکاس و مفاهیم و مسائل عنوان کرده‌اند، گفت: حسب فرمایش ایشان قطعاً این زبان هنر است که می‌تواند حوادث عظیم را تبیین و تشریح کند و ذهن‌ها را روشن کند.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر افزود: هنرمندان و فرهنگ‌دوستان اصیل ایران اسلامی ضمن شناخت ارزش‌های جامعه و منطقه فعالیت خود، همواره سعی در ایجاد نشاط اجتماعی دارند.

وی زبان فرهنگ و هنر را زبانی مشترک در تعاملات نه‌تنها داخلی بلکه بین‌المللی عنوان کرد و گفت: فرهنگ و هنری ماندگار و اثرگذار است که ریشه در اصالت داشته باشد.

ارگی ضمن بیان اینکه فرهنگ دینی و هنری شهرستان مهدی‌شهر دارای اصالت و سبقه بالایی است، تصریح کرد: زمانی هنرمندان ما می‌توانند با مردم ارتباط قوی برقرار کنند که ارزش‌های آنان را به‌خوبی بشناسند و به آن احترام بگذارند.

وی در پایان اظهار کرد: فرمانداری شهرستان آمادگی کامل برای همراهی و حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر برای ارائه برنامه‌های هدفمند در چارچوب قوانین و مقررات جاری کشور را دارد.

در این نشست صمیمی اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان مهدی‌شهر با فرماندار شهرستان، هنرمندان به بیان نقطه نظرات خود پیرامون هنر شهرستان مهدی‌شهر پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...