امروز : ۳ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۳, ۱۳۹۶, ۵:۰۴ ق.ظ
 

صاف
5°C
رطوبت: 33%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 67
  • 1,037
  • 3,442,944
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

افتتاح مرکز راهنمایی و مشاوره شهرستان مهدیشهر


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر ، اولین مرکز راهنمایی و مشاوره شهرستان مهدیشهر با حضور بنائیان سفید مدیر کل آموزش و پرورش استان ، فاضلی فرماندار شهرستان ، طاهرزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان ، پارسا بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستانی و معاونین و کارشناسان اداره کل و شهرستان و اعضاء شورای انجمن اولیاء و مربیان و شورای آموزش و پرورش شهرستان و مدیران مدارس افتتاح گردید.
بر اساس این گزارش مرکز راهنمایی و مشاوره شهرستان که با پیگیری های بعمل آمده توسط آموزش و پرورش شهرستان و استان با مجوز رسمی از سازمان مرکزی انجمن اولیاء و مربیان کشور در هفته خانواده با حضور مسئولین استانی و شهرستانی تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفته در خصوص مشاوره روانشناختی شامل مشاوره خانوادگی ، کودک و نوجوان ، تحصیل و شغل ، ازدواج ، اعتیاد و رفع مشکلات رفتاری و روانی و همچنین آزمون ها (هوش و شخصیت و …. ) در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۵ الی ۱۹ آماده ارائه خدمات به خانواده های محترم می باشد.
این مرکز با مساعدت مسئولین و با هزینه ای بالغ بر ۸۰میلیون ریان تجهیز گردیده است . بنائیان سفید مدیر کل آموزش و پرورش استان درمراسم افتتاحیه این مرکز ضمن تقدیر و تشکر در سخنانی بیان داشت : مشاوره در اسلام وجود داشته و باید فرهنگ مشاوره در کشور ترویج پیدا کند . همچنین ایشان رعایت چند نکته را به مشاورین توصیه نمود و گفت : استفاده از تست های استاندارد شده که مبتنی بر فرهنگ و هویت ملی و مذهبی باشد، کشف استعدادها در مدارس و رفع و شناسایی مشکلات،استفاده از ظرفیت والدین با تهیه بانک اطلاعاتی و کسب اعتماد والدین به آموزش و پرورش با حفظ اسرار خانواده ها
همچنین طاهرزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان گزارشی از نحوه پیگیری برای راه اندازی مرکز وچگونگی تجهیز آن با مساعدت اداره کل و هزینه انجام شده به مبلغ هشتاد میلیون ریال مطالبی رابیان نمود . در این مراسم فاضلی فرماندار شهرستان ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد آوری رشادتها و دلاوریهای رزمندگان از تلاشهای مسئولین آموزش و پرورش جهت راه اندازی این مرکز تقدیر و تشکر نمودند .

یک پاسخ به “افتتاح مرکز راهنمایی و مشاوره شهرستان مهدیشهر”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...