امروز : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۴, ۱۳۹۶, ۱:۲۵ ب.ظ
 

آفتابی
9°C
رطوبت: 40%
سرعت باد: 0 m/s شرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 407
 • 1,052
 • 3,478,821
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

امام جمعه مهدیشهر خواستار لغو مصوبه تجزیه شهرستان مهدیشهر شد


سرویس خبری مهدیشهر نیوز – حجت الاسلام بارانی در خطبه های نماز جمعه این هفته (۲۸ تیر ۱۳۹۲) مهدیشهر با اشاره به پانزده روز باقیمانده تا پایان کار دولت دهم، خواستار طرح مجدد مصوبه تجزیه شهرستان مهدیشهر در هیأت دولت و لغو این مصوبه شد.
به گزارش خبرنگار مهدیشهر نیوز،حجت الاسلام بارانی که در جمع انبوه نمازگزاران جمعه مهدیشهر سخن می گفت،در بخشی از خطبه دوم تاکید کرد:امام جمعه زبان گویای مردم است و بنا بر آنچه که مصلحت می داند و شرایط را می بیند، باید آنچه را که تقاضای مردم است، مطرح کند.
امام جمعه مهدیشهر انتشار خبر احتمال قریب الوقوع تجزیه شهرستان مهدیشهر در یکی از روزنامه های محلی استان را موجب نگرانی و تشویش خاطر مردم مهدیشهر دانست و افزود: اولاً در فضای ماه ضیافت ا… که ماه آرامش فکری، ماه عبادت و ماه معنویت است، اینگونه خبرها آرامش و فضای فکری مردم را برهم می زند و جا دارد که مسئولین توجه بیشتری به اینگونه مسائل داشته باشند.
خطیب جمعه مهدیشهر تصریح کرد: در سفری که عده ای از مردم مهدیشهر به اصفهان داشته و در آنجا با ریاست محترم جمهور، جناب آقای دکتر احمدی نژاد ملاقات داشتند، ایشان به مردم مهدیشهر قول دادند که شهرستان مهدیشهر به هیچ وجه تجزیه نخواهد شد. ما هم خواهان همین قول رییس جمهور هستیم.
وی افزود: بنده هیچ کارشناسی را ندیده ام که بحث تجزیه مهدیشهر را یک کار منطقی و عقلانی بداند،  بنابراین کاری که نه پشتوانه منطقی و نه پشتوانه عقلی دارد، قهراً باید در کار کارشناسی انجام شده تجدید نظر شود و تقاضای مردم مهدیشهر نیز همین است.
امام جمعه مهدیشهر با اشاره به دیدارهای متعدد مردم با ایشان گفت: در دو روز گذشته هرکجا منبر رفته ام از جمله شب گذشته در بیت الزهرا، عده زیادی از مردم  این درخواست (جلوگیری از تجزیه شهرستان مهدیشهر) را از بنده داشتند.
وی باردیگر تاکید کرد:با توجه به مسائلی که مطرح شد، تقاضای مردم مهدیشهر این است که در پانزده روز باقیمانده تا پایان کار دولت دهم، این مصوبه یکبار دیگر در هیأت دولت مطرح و لغو شود. ( تکبیر شدید حضار)
حجت الاسلام بارانی در پایان سخنانش اظهار امیدواری کرد: انشاءا… عزیزانمان در شورای اسلامی شهر (دوره سوم) و  منتخبان شورای دوره چهارم و نخبگان شهرستان دست به دست هم بدهند و مسئله را با متانت، از مجرای قانون پیگیری کنند تا انشاءا… به نتیجه نهایی برسند.

.. حاشیه های نماز جمعه این هفته :
– محمد رضا قنبری فرماندار مهدیشهر از حاضران در نماز جمعه این هفته بود.
– پس از اتمام نماز جمعه عده ای از مردم در محوطه حسینیه المهدی به راهپیمایی پرداخته و باطرح شعارهایی خواستار جلوگیری از تجزیه شهرستان مهدیشهر شدند.
– پیام نمایندگان شورای اسلامی کنونی و منتخبین شورای اسلامی دوره چهارم در اعتراض به مصوبه تجزیه شهرستان مهدیشهر در پایان دو نماز از تریبون نماز جمعه قرائت شد.
در این پیام نمایندگان مردم از آنان خواستند از تمامی ابزارهای قانونی برای لغو مصوبه غیرقانونی تجزیه شهرستان کمک بگیرند.

۵ پاسخ به “امام جمعه مهدیشهر خواستار لغو مصوبه تجزیه شهرستان مهدیشهر شد”
 • از منطقه همیشه سنگسری جاش لوبار:

  حسب ظاهر در راستای بهایی سازی و ضدانقلاب معرفی کردن این همه معترض در مهدیشهر،که تا حدودی موفق نیز بوده اند، مداخله بجای امام جمعه مهدیشهر ضربه سنگینی به این دسیسه و تهمت وارد ساخته است.و نقشه شوم آنان را نقش بر آب ساخته است. عصبانیت تجزیه طلبان و تفرقه افکنان از این روشنگری آقای بارانی به حدی شدید بوده که سراسیمه و ناشیانه طوماری تهیه و تحت عنوان اینکه امام جمعه مسئولیت شهرستانی ندارد به تخریب ایشان پرداختند. در حالی که از وظایف خطیب جمعه مقابله و افشاگری لابی رانت خواران و متمولین و سوء استفاده کنندگان از قدرت و پست می باشد.
  از آنهائیکه مغرضانه این طومار ناشیانه را بزرگ جلوه داده و قصد بهره برداری دارند سوال شود: ایراد این سخن این خطیب توانا در چیست؟{…نخبگان شهرستان دست به دست هم بدهند و مسئله را با متانت، از مجرای قانون پیگیری کنند تا انشاءا… به نتیجه نهایی برسند.}

 • جمعی از بچه های سنگسر:

  سلام دوستان ولایی و با غیرت مهدی شهری
  این حرف بر کسی پوشیده نیست که در این عصر و دنیای رسانه و ارتباطات دشمنان دین و نظام اسلامی با صرف هزینه های هنگفت و فرآوان و شبکه های گسترده خرابکاری و رسانه ای در حال برنامه ریزی برای بدنام کردن و عناد و دشمنی مردم با نظام اسلامی هستند…حال ذر این زمان حرف و سخن و کار ناپخته و ناعادلانه یک مسئول نظام و یک شخص در دستگاه اجرایی می تواند در امر عناد مردم نسبت به نظامرا در دل مردم ایجاد کرده و چه بسا یک به طور ناخواسته مردمی را برنجاند و دل ملتی را به درد آورد همانا و کمک کردن به دشمنان و همپا بودن با آنان همانا. دشمن انقدر هزینه می کند و چه بسا به نتیجه نمی رسد و به حول و قوه ی الهی و عنایات امام زمان عج و رهنمود های رهبر فرزانه به نتیجه نخواهد رسید و اما یک قرد ممکن است به راحتی خواسته های دشمن را و حتی بهتر از آن همه هزینه به راحتی با یک عمل نسنجیده در این مملکت اسلامی به اجرا در آورد که قلب امام زمان و رهبر عزیز به درد آید!!!الهی چنان کن سرانجام کار/توخوشنود باشیو ما رستگار…به امید ریشه کن شدن تمامی ریشه های ظلم و ستم و نا عدالتی و جفا در حق مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه مهدی شهر و ایران عزیز و اسلامی.

 • حميد:

  با من اکنون چه نشستن‌ها، خاموشی‌ها
  با تو اکنون چه فراموشی‌هاست
  چه کسی می‌خواهد
  من و تو ما نشویم
  خانه‌اش ویران باد
  من اگر ما نشوم، تنهایم
  تو اگر ما نشوی،
  خویشتنی
  از کجا که من و تو
  شور یکپارچگی را در شرق
  باز برپا نکنیم
  از کجا که من و تو
  مشت رسوایان را وانکنیم
  من اگر برخیزم
  تو اگر برخیزی
  همه بر می‌خیزند
  من اگر بنشینم
  تو اگر بنشینی
  چه کسی برخیزد؟
  چه کسی با دشمن بستیزد؟
  چه کسی
  پنجه در پنجه‌ی هر دشمن دون
  آویزد
  دشت‌ها نام تو را می‌گویند
  کوه‌ها شعر مرا می‌خوانند
  کوه باید شد و ماند،
  رود باید شد و رفت،
  دشت باید شد و خواند
  در من این جلوه‌ی اندوه زچیست؟
  در تو این قصه‌ی پرهیز که چه؟
  در من این شعله‌ی عصیان نیاز،
  در تو دمسردی پاییز – که چه؟
  حرف را باید زد!
  درد را باید گفت!
  سخن از مهر من و جور تو نیست
  سخنی از
  متلاشی شدن دوستی است،
  و بحث بودن پندار سرور آور مهر
  آشنایی با شور؟
  و جدایی با درد؟
  و نشستن در بهت فراموشی ـ
  ـ یا غرق غرور؟!
  سینه‌ام آینه‌ای است
  با غباری از غم
  تو به لبخندی از این آینه بزدای غبار
  آشیان تهی ‌دست مرا،
  مرغ دستان تو پر می‌سازد
  آه مگذار، که دستان من آن
  اعتمادی که به دستان تو دارد به فراموشی‌ها بسپارد
  آه مگذار که مرغان سپید دستت
  دست پرمهر مرا سرو تهی بگذارد
  من چه می‌گویم، آه…
  با تو اکنون چه فراموشی‌ها؛
  با من اکنون چه نشستن‌ها، خاموشی‌هاست
  تو مپندار که خاموشی من،
  هست برهان فراموشی من
  من اگر برخیزم
  تو اگر برخیزی
  همه بر می‌خیزند

 • زهرا رضایی:

  با سلام
  پس از تصویب شهرستان در سال ۱۳۸۶ و صرف آنهمه بودجه جهت بهسازی و گردشگری، این چه حکم غیر عقلانی است؟ قرار است اینهمه زحمات به نام کدام شهرستان دیگری تمام شود؟!!!باید که مردم و بزرگان این شهرستان اقدام جدی و مستمر داشته باشند تا به نتیجه درست برسند.

 • سنگسری:

  به امید روزی نزدیک که مردم مهدیشهر از این معضل بزرگ نجات یافته و ان را هم با پیروزی پشت سر قرار دهند. حال که امام جمعه محترم و تمامی مسئولین استانی میدانند که این حرکت غیر قانونی است دولتمردان هم این صدا را بشنوند و نگذارند حق طبیعی این مردم پایمال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...