امروز : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۷, ۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ ق.ظ
 

آفتابی
4°C
رطوبت: 44%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 227
  • 1,095
  • 3,481,960
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

انتظاری: مرحله نخست اردوگاه مهدیشهر بهره‏برداری می‏شود


به گزارش خبرگزاری فارس از مهدیشهر، نجف‎علی انتظاری پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید فرماندار شهرستان مهدیشهر و شماری از مسئولان ذی‏ربط از این اردوگاه که در مهدیشهر در دست احداث است، خواستار توجه بیشتر مسئولان دخیل در کار برای اجرای سریع‏تر این پروژه مهم استانی شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان بیان داشت: کارهای خوبی برای ساخت اردوگاه فرهنگی و تربیتی با عنوان «حضرت مهدی(عج)» در دربند مهدیشهر تا امروز انجام گرفته است و طبق تمهیدات اندیشیده شده، مرحله نخست این اردوگاه تا پایان امسال به بهره‏برداری می‏رسد.
انتظاری اظهار کرد: اردوگاه فرهنگی و تربیتی «حضرت مهدی(عج)» دربند مهدیشهر در زمینی به مساحت پنج هکتار عملیات اجرایی و ساخت و سازهای خود را آغاز کرده است. وی بیان داشت: این طرح مهم فرهنگی و رفاهی با زیربنای ۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع در منطقه دربند شهرستان مهدیشهر در حال احداث است.
پیشرفت طرح ۵۰ درصد اعلام شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: ساخت اردوگاه فرهنگی و تربیتی «حضرت مهدی(عج)» دربند مهدیشهر تا امروز بیش از ۵۰ درصد پیشرفت داشته است و سعی می‏شود تا کارها با جدیت و سرعت قابل قبولی پیش رود. انتظاری بیان داشت: بر پایه برنامه‏‏ریزی‏ها جامع صورت گرفته، مرحله نخست این اردوگاه دارای پنج آلاچیق و کلبه دوقلو به مساحت ۵ هزار و ۶۰۰ متر مربع و رستورانی با وسعت ۹۲۰ متر مربع خواهد بود.

وی تصریح کرد: بخش از اردوگاه فرهنگی و تربیتی «حضرت مهدی(عج)» دربند مهدیشهر که امسال بهره‏برداری خواهد شد، دارای ساختمان سرایداری و نگهبانی به مساحت ۷۰ متر مربع و مسجدی زیبا و درخور توجه با ۴۵۰ متر مربع وسعت است. انتظاری بیان داشت: همچنین حصارکشی محوطه اردوگاه فرهنگی و تربیتی «حضرت مهدی(عج)» دربند مهدیشهر به طول ۶۰۰ متر انجام می‏شود و این اردوگاه تا پایان امسال به بهره‏برداری گروه هدف می‏رسد.

اردوگاه مهدیشهر کارکردی ملی دارد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان یادآور شد: این اردوگاه در چشم‏اندازهای ترسیم شده به عنوان یکی از اردوگاه‏های فرهنگی و تربیتی ویژه دانش‏آموزان و خانواده‏های زیرپوشش کمیته امداد در سطح ملی و کشوری فعالیت خواهد کرد. وی تصریح کرد: اردوگاه فرهنگی و تربیتی «حضرت مهدی(عج)» دربند مهدیشهر پس از بهره‏برداری، ظرفیت پذیرش ۱۵۰ نفر را در هر دوره دارد.

یک پاسخ به “انتظاری: مرحله نخست اردوگاه مهدیشهر بهره‏برداری می‏شود”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...