امروز : ۲۴ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۲۵, ۱۳۹۶, ۲:۰۸ ق.ظ
 

صاف
14°C
رطوبت: 31%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 969
  • 1,390
  • 3,395,587
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶
توسعه و آبادانی

انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر افتتاح شد


انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر با هدف رونق اقتصادی و تربیت نیروهای متخصص در راستای پیشرفت و توسعه و رفع مشکلات تاسیس و رسما افتتاح شد.

انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهرکه توسط جمعی از سرمایه داران و نخبگان مهدیشهری تاسیس شده،  اهداف کلی تولید ثروت، تسهیل سرمایه گذاری، اقتصاد مقاومتی و پروژه محوریرا دنبال می کند.

گلوردی گلستانی رئیس هیئت مدیره انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر و احمد اسلامیان نائب رئیس انجمن می باشند و محمد صمدیان،  محمد پارسا، احمد قلعه بانی، مهدی منوری و اکبر عباسیان نیز از اعضای هیئت مدیره این انجمن هستند.

آیین افتتاحیه انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهربا حضور اعضای انجمن، همتیان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری سمنان، ارگی فرماندار مهدیشهر، فرماندهان نظامی و انتظامی، جمعی از مسئولین شهرستان مهدیشهر، خیرین و مردم در مجتمع فرهنگی هنری نیستان این شهر برگزار شد.

گلوردی گلستانی رئیس هیئت مدیره انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر در مراسم افتتاحیه این انجمن گفت: این انجمن با هدف رفع مشکلات اقتصادی تاسیس شده و اهتمام جدی ای در توسعه شهر دارد.

وی اقتصاد مقاومتی را از برنامه های مهم انجمن دانست و تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی که توصیه اکید مقام معظم رهبری است بر پایه مشارکت مردمی در امورات مختلف و با همکاری دولت محقق خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر اعضای این انجمن را افرادی با تجربه و موفق در زمینه های مختلف اقتصادی و صنعتی دانست و افزود: این انجمن یک تشکل مردمی، غیرسیاسی و مستقلاست.

احمد اسلامیان نائب رئیس هیئت مدیره انجمن نیز در این مراسم با بیان اینکه ایران از ثروتمند ترین کشورهای دنیا است و از منابع خوبی برخوردار می باشد، گفت: با وجود منابع عظیم در کشور مشکلات اقتصادی زیادی داریم.

وی مشکلات اقتصادی کشور را ناشی از بی برنامگی دانست و اظهار کرد: مثلا ما در استان سمنان معادن فراوانی مثل روی و مس داریم که در دنیا تک می باشد ولی بهر برداری درست نمی شود.

این فعال اقتصادی خبر داد: شرکت سیمان سنگسر معدنی را در دل کویر زده است که به زودی از آن استخراجاتی هم صورت خواهد گرفت.

نائب رئیس هیئت مدیره انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر خاطر نشان کرد: با اهدافی که انجمن دارد و با همکاری همه می توانیم مشکلات اقتصادی شهر، استان و کشور را رفع کرده و ریشه کن کنیم.

اسلامیان تاکید کرد: اگر ما آب های شمالی را به فلات مرکزی بیاوریم بهترین صنعت و تولید را می توانیم داشته باشیم.

فرماندار مهدیشهر نیز در این آیین با بیان اینکه همه چیز سرمایه و پول نیست بلکه نگاه کارآفرینانه مهم است، گفت: انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر با این نگاه می تواند با کمترین سرمایه کار آفرینی خوبی را ایجاد کنند که در توان بنده به عنوان نماینده دولت در این شهرستان نیست.

حسن ارگی، اذعان کرد: مهدیشهر باید به شهرستان صنعتی گردشگری تبدیل شود چرا که ظرفیت این شهرستان بسیار بالا است و می توان ایل سنگسری را به عنوان برند شهر گردشگری به تمام جهانیان معرفی کرد.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...