امروز : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۴, ۱۳۹۶, ۳:۱۴ ب.ظ
 

آفتابی
10°C
رطوبت: 37%
سرعت باد: 1 m/s شرقجنوبشرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 483
  • 1,052
  • 3,478,897
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

اهداء بیش از ۱۱۰۰ بسته سبد کالای غذایی به مددجویان از سوی خیر مهدیشهری


به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان سمنان ، مدیر کمیته امداد شهرستان مهدیشهر گفت همزمان با گرامیداشت دهه کرامت ، آقای گلوردی گلستانی یکی از حامیان و خیرین شهرستان مهدیشهر با اهداء هزار و ۱۰۰ بسته سبد کالای غذایی به کمیته امداد مهدیشهر خواستارتوزیع بیش از ۷۰۰ بسته آن به مددجویان تحت پوشش این نهاد و بقیه در بین دیگر نیازمندان با محوریت کمیته امداد شد. 

مومنیان با بیان اینکه این سبد کالا شامل برنج ، روغن ، قند ، چای و مرغ است ارزش هربسته را بیش از ۸۰ هزار تومان اعلام کرد .

در مراسم آغاز توزیع این سبد کالا ، مدیر کل امورحمایت های اجتماعی کمیته امداد مرکز ، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان ، فرماندار شهرستان مهدیشهر، دکتر قرینی مدیر عامل موسسه خیریه گلستانی و تنی چند از مسئولان دستگاههاب اجرایی شهرستان مهدیشهر و استان سمنان حضور داشتند .

شایان ذکر است گلوردی گلستانی خیر و حامی مهدیشهری هم اکنون ۲۰۱ یتیم در کمیته امدا د مهدیشهر تحت حمایت دارد که هر ماه ۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال به آنان کمک می کند .

جذب ۱۹۳ حامی جدید توسط کمیته امداد شهرستان مهدیشهر

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان سمنان ، با تلاش امدادگران کمیته امداد شهرستان مهدیشهر در ماه رمضان امسال ۱۹۳ حامی جدید برای حمایت از افراد تحت پوشش این نهاد ثبت نام کرده اند .
مومنیان مدیر کمیته امداد شهرستان مهدیشهر گفت ۳۳ نفر از این حامیان در شهرستان مهدیشهر و ۱۶۰ نفر در تهران به عنوان حامی ثبت نام کردند .
وی گفت این حامیان ۲۷۳ نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد شهرستان مهدیشهر را در طرحهای اکرام ایتام ، محسنین و شفا تحت حمایت خود درآوردند .

برچسب‌ها,

یک پاسخ به “اهداء بیش از ۱۱۰۰ بسته سبد کالای غذایی به مددجویان از سوی خیر مهدیشهری”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...


دومین مرکز نیکوکاری در شهرستان مهدیشهر افتتاح شد

تاریخ : ۲۶ آبان ۱۳۹۲
تعداد بازدید : 1,082