امروز : ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
شهریور ۲۹, ۱۳۹۶, ۲:۲۵ ق.ظ
 

صاف
22°C
رطوبت: 21%
سرعت باد: 1 m/s جنوبجنوبغرب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 1,423
 • 970
 • 3,361,925
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

مجموعه کمانگیری و سوارکاری ایل سنگسر افتتاح شد


مجموعه کمانگیری و سواری ایل سنگسر روز چهارشنبه در اولین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش در آیینی با حضور استاندار سمنان افتتاح شد.این مجموعه در زمینی به وسعت دو هکتار و با ۱۴ میلیارد ریال اعتبار با هدف توسعه ورزش سوارکاری و کمانگیری در منطقه درجزین شهرستان مهدیشهر ایجاد شده است.
مجموعه مذکور دارای پنجاه راس اسب شامل ۳۰ راس اسب آموزشی و ۲۰ راس اسب پرورشی است.
آقای علی اکبر حاجعلیان، مجری این مجموعه گفت: این مجموعه اولین مرکز کمانگیری استان سمنان و دومین باشگاه سوارکاری استان سمنان است.
وی با اشاره به ایجاد تاسیسات مختلف در این مجموعه گفت: مجموعه کمانگیری و اسب سواری ایل سنگسر یک هزار و ۵۶۰ مترمربع زیربنا دارد و از دو سالن نگهداری اسب و تاسیسات مورد نیاز برخودار است.
استاندار سمنان در آیین افتتاح این مجموعه با اشاره به توصیه پیامبر اکرم مبنی بر توسعه ورزشهای تیراندازی، شنا و سئارکاری گفت: متاسفانه در عصر حاضر اسب یک کالای تزئینی دیده می شود.
‘عباس رهی’ بر توجه و توسعه این گونه ورزشها و آشنایی جوانان و نوجوانان به اسب و سوارکاری تاکید و از ایجاد کنندگان این مجموعه تقدیر کرد.
وی با اشاره به معضل مواد مخدر و اهداف دشمنان در ترویح آن به ویژه در میان نسل جوان گفت: ورزش موجب توانمندی، شادابی و ایجاد روحیه مقاومت، ایثار و گذشت در انسان می شود و با توسعه ورزش در جامعه باید با پدیده شوم اعتیاد مبارزه شود.
در این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان، فرماندار مهدیشهر، جمعی از مسوولان اجرایی استان سمنان و شهرستان مهدیشهر و جمعی از ورزشکاران حضور داشتند.

تصاویر: سید محمد علی شاهمیری

یک پاسخ به “مجموعه کمانگیری و سوارکاری ایل سنگسر افتتاح شد”
 • سرباز کوروش:

  بنام اهورا مزدا
  جناب آقای حاجعلیان ، درود
  بی شک یکی از سرمایه گذاری های بسیار مفید برای شهر اقدام شماست . به سهم خودم به عنوان یک سنگسری از تلاش شما سپاسگذارم . امیدوارم سوارکاران و تیراندازان با کمان باشگاه شما علاوه بر قهرمانی در کشور در میادین جهانی هم مقام نخست را بدست بیاورند چرا که این ورزش در خون و ژنتیک ماست واجدادمان سرآمد این ورزش ها بودند. پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...