امروز : ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
شهریور ۲۹, ۱۳۹۶, ۲:۳۴ ق.ظ
 

صاف
22°C
رطوبت: 21%
سرعت باد: 1 m/s جنوبجنوبغرب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 1,477
 • 970
 • 3,361,979
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

ایجاد ۸ هزار فرصت شغلی در شهرک‌های صنعتی مهدیشهر


به گزارش خبرگزاری فارس، جلسه بررسی مشکلات حوزه صنعت، کشاورزی و اشتغال شهرستان مهدیشهر با حضور مفید غلامی، معاون برنامه‌ریزی استاندار سمنان،‌ فرماندار و دیگر مسئولان و دست‌اندرکاران شهرستان مهدیشهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد. در این نشست، توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و مشکلات موجود مورد بحث و بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
عیسی فاضلی، فرماندار شهرستان مهدیشهر در سخنانی خواستار حمایت هرچه بیشتر مسئولان استان سمنان از این شهرستان به منظور توسعه، ایجاد اشتغال و همچنین افزایش سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و کشاورزی شد.
در ادامه جلسه در مورد رفع مشکل آب شهرک‌های صنعتی و گازرسانی و همچنین پرداخت تسهیلات بانکی به بخش صنایع بحث و تصمیماتی در این زمینه اتخاذ شد.
در پایان جلسه، تعدادی از مدیران درباره مسائل و مشکلات مربوط به حوزه کاری گزارشی ارائه کردند.
هم اکنون در شهرستان مهدیشهر، چهار شهرک صنعتی فعال وجود دارد و از این تعداد، سه شهرک صنعتی در مهدیشهر قرار گرفته که در سال ۱۳۸۸، زمینه اشتغال بیش از ۸ هزار نفر نیروی کار را فراهم آورده‌اند.
در این منطقه معادن متعددی وجود دارد که از جمله آن می توان به معادن سنگ ساختمانی، لاشه، خاک نسوز، کوارتزیت، دولومیت، آهن، سرب، گچ، آهک سفید، سنگ شیشه، معدن سیلیس و … اشاره کرد.
شهرستان مهدیشهر همچنین در سه رشته ورزشی هاکی، کونگ فو و بیس بال در سطح کشور شناخته شده و مقام‌آور است. هاکی و کونگ فو در مهدیشهر و بیسبال در فولادمحله پرطرفدار هستند. متاسفانه کمبود امکانات در گذشته، مانع بسیاری از شکوفایی‌های منطقه در زمینه ورزش شده است.

یک پاسخ به “ایجاد ۸ هزار فرصت شغلی در شهرک‌های صنعتی مهدیشهر”
 • حسن:

  حضور محترم فرماندار عرض گردد چندی قبل در مراسمی ایرانخودرو سمنان کلنگ زنی شد. نمایندگان و فرمانداران شاهرود-دامغان-سمنان وگرمسار حضور پررنگ داشتند و هر کدام سهمی از این پروزه برای مردم خود بردند.اما مردم مظلوم شهرستان مهدیشهر فرماندارشان معلوم نبود کجا تشریف داشتند.نماینده مجلسان شده عامل اصلی ایجاد فتنه و تنش در منطقه و شورای شهرشان هم در خواب سنگین بسر میبرند.در حالیکه قرار گرفتن اقای نجم الدین در راس ایرانخودرو تا حدودی مدیون اقای قلعه بانی بوده و از ایشان زمانی دعوت بعمل میاید که بخواهند برای دانشگاه نفت کمک میلیاردی بگیرند.ومردم مهدیشهر حسابی سرشان بی کلاه ماند.اقای فرماندار اگر در چنین موافعی بدرد مردم نخورید پس کی؟

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...