امروز : ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
شهریور ۲۹, ۱۳۹۶, ۱۲:۲۷ ق.ظ
 

صاف
23°C
رطوبت: 17%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 1,237
  • 970
  • 3,361,739
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

بررسی وضعیت راههای حوزه شهرستان


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهدیشهر، در یک نشست صمیمی با حضور روسا و اعضاء شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای مهدیشهر ، شهمیرزاد ، درجزین و با حضور مدیرکل و معاونین راه و ترابری استان، فرماندار مهدیشهر و بخشداران وضعیت راههای حوزه شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی در این جلسه قنبری فرماندار مهدیشهر با تسلیت ایام شهادت حضرت علی( ع) از مسئولین راه و ترابری خواست تا نسبت حداقل خواسته مردم شهرستان در خدمات جاده ای اقدامات موثر ارائه نمایند.
فرماندار مهدیشهر همچنین از جدیت و پیگیری شوراهای اسلامی و شهرداران در جهت مطالبات مردم از مسئولین تقدیر نمود. ایشان از عمده مشکلات جاده ای شهرستان مهدیشهر را تقاطع غیر همسطح درجزین، محور مهدیشهر به شهمیرزاد و استاندارد سازی جاده و معرفی شهر ها، نصب تابلوهای محدوده شهرهای شهرستان ذکر نمود. همچنین خواستار پیگیری جاده آهوان، مهدیشهر ، فیروزکوه که اعتبارات مطالعاتی آن نیز فراهم گردیده که در رشد و برون رفت شهرستان و اتصال به دیگر شهرستان ها تاثیر به سزا دارد و همچنین خواستار تامین اعتبار لازم در جهت توسعه حوزه راه شهرستان به استان مازندران شد در این جلسه آقای رحمانی مدیرکل راه و ترابری استان سمنان از فضای گرم و صمیمی حضور شوراها و تشکیل این جلسه تشکر نموده و ابراز امیدواری کرد و در فضای تفاهم و همکاری امکانات و مطالبات بحق مردم عملی گردد.
و مقرر شد بر اساس اولویت و ضرورت نسبت به انجام پروژه های محورهای ارتباطی در سطح ملی، استانی و شهرستانی و پیگیری اعتبارات و انجام پروژه ها اقدام گردد.
در این جلسه بخشداران، روسای شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای مهدیشهر ، شهمیرزاد،درجزین مشکلات و دغدغه هایشان را در حوزه راه مطرح نمودند که از جمله روکش آسفالت ، انجام کنار گذر ، اجرای زیرگذر، تقاطع های غیر همسطح، نصب تابلو های معرفی شهرها، تعریض جاده ها و… از جمله آنها بود.

یک پاسخ به “بررسی وضعیت راههای حوزه شهرستان”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...