امروز : ۳ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۳, ۱۳۹۶, ۴:۵۵ ق.ظ
 

صاف
6°C
رطوبت: 34%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 67
  • 1,037
  • 3,442,944
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶
برنامه ۵ ساله توسعه رئیس انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر:

برنامه ۵ ساله توسعه شهرستان مهدیشهر تدوین شد


رئیس انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر با اشاره به این مطلب که یک برنامه ۵ ساله توسعه و آبادانی این شهرستان تدوین شده است، گفت: پتانسیل های شهرستان از سوی انجمن شناسایی خواهد شد

 گلوردی گلستانی شامگاه یکشنبه در نشستی با اصحاب رسانه ضمن بیان اینکه  این انجمن  با یک تیم هفت نفره با عنوان هئیت مدیره  در کنار یک  خزانه دار و یک مدیر دفتر فعالیت خود را آغاز کرد بیان داشت: نخبگان اقتصادی و اجتماعی  شهرستان نقش بسزایی را در این انجمن دارند.

وی با اشاره به این مطلب که ایجاد تحول در ساختار اقتصادی شهرستان مهدیشهر از مهمترین برنامه های  فعالیت این انجمن است، افزود: هیئت مدیره انجمن از افرادی تشکیل شده است که خود دارای تجربه های زیادی در زمینه تولید و صنعت کشور هستند که باید از این توانمندی ها استفاده کرد.

رئیس انجمن توسعه و آبادانی شهرستان مهدیشهر با تاکید بر اینکه  بیشتر اعضای هیئت مدیره این انجمن هم اکنون ساکن شهرستان نیستند اما برای توسعه جدی و همه جانبه زادگاه خود حاضر به همکاری در این انجمن  شده اند، گفت: امیدواریم با تدوین برنامه ای پنج ساله وضعیت رفاهی و اقتصادی مردم و به ویژه نسل جوان منطقه را متحول کنیم و این مهم با همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی و به ویژه مردم شهرستان محقق خواهد شد.

گلستانی با بیان اینکه این انجمن به صورت غیر انتفاعی فعالیت خود را آغاز کرده است، بیان داشت: با توجه به فرمایشات معظم رهبری، مردم باید محور اقتصاد ملی باشند.

وی ضمن بیان اینکه این انجمن به دنبال هسیم کردن گروه های مختلف مردم در اقتصاد شهرستان است، عنوان کرد: در گذشته اقتصاد شهرستان کاملا بومی مدیریت می شد اما امروزه با تغییرات اساسی به وجود آمده در اقلیم منطقه شرایط متحول شده است و بستر فعالیت های گذشته به ندرت دیده می شود.

رئیس انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر با تاکید بر اینکه متاسفانه نداشتن نیرو انسانی متخصص از مهمترین مشکلات است، افزود: نداشتن ارتباط اجتماعی مناسب و جامعه گریزی از دیگر مشکلات است.

گلستانی با اشاره به این مطلب که باید از روش های جدید برای رونق اقتصادی منطقه و کار آفرینی استفاده کنیم، افزود: متاسفانه جوانان ما در دانشگاه ها فقط علوم تئوری را فرا می گیرند و مهارت به آنها آموزش داده نمی شود

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...