امروز : ۲ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۲, ۱۳۹۶, ۲:۲۴ ب.ظ
 

اغلب آفتابی
30°C
رطوبت: 10%
سرعت باد: 3 m/s غربجنوبغرب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 355
 • 1,275
 • 3,366,840
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

بلوار ورودی شهر


نگارش دیدگاه: حسین حیدرپور
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی زحمتکشان شهرستان مهدی شهر چند صباحیست که شهرداری محترم مهدی شهر اقدام به احداث بلوار ورودی شهر نموده که ظاهرا هیچ مطالعه و بررسی در خصوص آن انجام نشده همانگونه که مستحضرید شهرک صنعتی مهدیشهر در ضلع غربی این بلوار واقع است و در حال حاضر بزرگترین واحد صنعتی شهرستان (غرب استیل ) در آن واقع می باشد که با اجرای این پروژه با توجه نبود زیر ساخت مناسب و پیش بینی های مورد نیاز در آینده باید شاهد تصادفات زیاد با کشته های زیاد باشیم زیرا این پروژه بدون هیچ ملاحظه کار به سرعت در حال پیش روی است که پرسنل شرکت در پایان کار می بایست ظاهرا تا پیچ کاشی طی مسیر نمایند و در کشتارگاه پیچ کاشی به سمت مهدی شهر عزیمت نمایند . حال واقعا این پروژه لازم بود آیا در این شهر هیچ چیز واجب تری وجود نداشت شهری که با داشتن حدود ۳۰۰۰ دانشجو متاسفانه فاقد بوستان می باشد یا بلوار دانشگاه کی باید تکمیل شود ، چرا باید این بودجه برای رفاه مردم در جای واجب تر هزینه نشود حتما می گوین چون می بایست دانشگاه مهدی شهر آنجا تابلوی آن نصب شود ؟؟این بلوار را احداث می کنیم چرا این مقدار بودجه دولتی هم که به شهر تعلق می گیرد در این جور موارد هدر رود ببیند کلنگ دانشگاه را زمین زدند ولی هنوز کار زمین آن مشخص نیست شورای محترم کمر همت برای احداث بلوار غیر ضروری ورودی شهر می نماید در صورتی که بچه های ما باید در خاک بازی کنند و از کمترین امکانات بی بهره باشند در منطقه دردشت چرا نباید یک بوستان احداث شود یا چرا نباید در خصوص مسیر تاکسی شهر در مناطق ۱۷ شهریور ، ملت ، دردشت چاره اندیشی شود شهر را به حال خود رها کردند و واقعا به رفاه سمنانیها تا پارک کوهستان مهدی شهر می اندیشند واقعا …..

۱۵ پاسخ به “بلوار ورودی شهر”
 • باسلام.
  بهترین راه برای حل این مشکل ایجاد روگذر یا زیرگذر دراین جاده بین شهری مهدیشهر ودرجزین می باشدوگرنه همین تلفات ادامه دارد.

 • احمد:

  با عرض خسته نباشید به شهردار و همه زحمت کشهای شهر.مهمانان وتوریستهایی که میان به شهرمون اولین جایی که میرنومهمه براشون غار دربنده..کمی بیشتر بهش توجه کنید.اگه تو سمنان بود الان همین وضع بود؟؟مثلا اگه یه نرده طرح چوب مثل الاچیق پارک ابشار چقدر هزینه داشت؟که نرده های کج وداغون جمع شده از پارک رو نصب کردین؟؟؟ضمنا شهر ما نیاز به سرویس بهداشتی وپارک وفضای سبزهم داره

 • با احترام به نظر همه بزرگواران
  بهترین راه حل باز گشایی خیابانی فرعی از میدان جمهوری اسلامی به سمت گردنه شوراب و از آنجا امتداد در سمت غرب سندیکای باربری تا سه راهی غرب استیل می باشد و در ادامه تا سه راهی کاشی می توان به موازات بلوار خلیج فارس خیابان کندرو دوطرفه ایجاد نمود.

 • سنگسری:

  با سلام .
  چند مدت است که شهرداری اقدام به بلوار سازی در جاده ورودی شهر و هم عریض سازی جاده به سمت شهمیرزاد کرده است .
  متاسفانه ما در داخل شهر کلی کمبود داریم ، مثلا نبود یک فضای سبز مناسب ، نبود بوستان یا پارک مناسب ، مناسب نبودن جاده داخل شهر و ترافیک بیش از اندازه در شهر و …..

  من به نوبه خودم منکر زحمات شهرداری که در این مدت برای شهر انجام داده اند نمیشوم ولی شهرداری اگر لطف کند و به فکر شهر خود باشد و کمتر به حاشیه ها توجه کند بهتر است .
  به نظر من این خوب نیست که شهرداری بخواد برای رفاه شهرهای اطراف جاده سازی و بلوار سازی کند ، بهتر این است که بیشتر به شهر خود توجه کند .

  پارک بزرگ سنگسر سالهاست که بلاتکلیف مانده و زمین های آن هم به سایر نهادهای دیگر واگذار شده ، شهرداری اگر به جای این بلوار سازی ها به فکر تکمیل و راه اندازی این پارک باشد مکان تفریحی بسیار خوبی برای شهروندان خواهد بود .

  • مدیر سایت:

   با تشکر از نظرات خوبتون. لازم به توضیح است که شهرداری در حال حاضر کار احداث بلوار ورودی شهر را از سمت درجزین به عهده دارد و بحث تعریض به سمت شهمیرزاد ظاهرا از پروژهای اداره راه می باشد.

 • khilkhon:

  با عرض سلام و خسته نیاشی خواشمندم بابت تغییر نام بلوار ورودی جددا بررسی کنیداسمهایی همچون دروازه کاسپین . ایل سنگسر . خیلی بهتره ممنون از شهردار

 • علی:

  با سلام خدمت دوستان
  ضمن تشکر از شهردار محترم بابت احداث بلوار
  من هم با نظر دوستان در رابطه با تغییر نام بلوار به ایل سنگسر موافقم

 • محمد:

  با تشکر از شهردار محترم نسبت احداث بلوار فقط اگه درباره اسم بلوار تجدید نظر بشه خیلی بهتره…..
  با نظر ۳۰ya موافقم. بلوار ایل سنگسر
  خیلی با ابهته خداییش

 • 30ya:

  با سلام و عرض خسته نباشی به جناب اقای نخستین و اعضای محترم شورااسلامی .حتما باید در قسمت غرب استیل میدانی زده بشه تا از حادثه های دلخراش جولیگیری بشه واگه اسم بلوار ورودی شهر سنگسر. ایل سنگسر باشه عالی و بهتر از خلیج فارسه با تشکر

 • ali:

  با سلام وخسته نباشی به شهردارمهدیشهر به نظر من تنها کار مفید و زیر بنایی شهر همین بود امیدوارم مثل این کارها تکرار شود

 • مهمان:

  پیاده رو هایی که برای خیابان های جدید در نظر گرفته اند حتی یک نفر نیز نمی تواند تردد کند. کار های این دوره شورا و شهر داری وا قعآ باید سرلوحه همه شهر های ایران باشد

 • علی:

  من با نظر نسل سومی مواففم برای پیشرفت و توسعه شهر با توجه به ازدیاد تردد خودرو ایجاد امنیت جاده ای ضروری است با ورود مسافران بیشتر به شهر رونق افتصادی نیز زیاد خواهد شد البته این انتفاد هم به شورا و شهرداری وارد است که باید توجه بیشتری به محله ها شود

 • علی:

  با تشکر

  با ایحاد بلوار باید به فکرجان همه مردم بود نه به فکر ۴۰۰نفر پرسنل پس ایحاد بلوار ضرورت دارد برای امنیت جان کارگران عزیز هم باید فکر ایحاد یک میدان بود

 • سلام
  بلواری که در ورودی شهر زده شده میتواند بستر خوبی برای پیشرفت شهر باشد.
  با نظر سنگسر تایمز کاملا موافقم،اگر بشود یک پل یا یک میدان در آن قسمت زده شود مشکلات تصادف هم پیش نمی آید.
  از شهردار محترم کمال تشکر را داریم و همچنین از سنگسر نیوز تشکر میکنیم باید اینکه مشکلات شهر را بیان می کند.
  سرافراز باشید

 • با سلام و احترام
  به نظر می رسد که اگر در روبروی ورودی شرکت غرب استیل میدان مناسبی (تحت عنوان میدان علم و صنعت)طراحی و اجرا شود به طوری که بعدها بتوان از آن برای دسترسی به دانشگاه هم استفاده نمود سهم عمده مشکل حل شود. چون عملا در این نقطه با وجود میدان ی توان دسترسی مناسبی را برای تریلی هاو کامیون ها و سرویس کارکنان شرکت غرب استیل و همچنین مجموعه کامیونداران شهرستان مهدیشهر در نظر گرفت و هم در آتیه اگر دانشگاهی اجرا شود مشکل سرویس ایاب و ذهاب دانشجویی و به قول دوست عزیزمان کشتارگاه انسانی را نخواهیم داشت. اما در مجموع احداث بلوار ورودی شهر کار خوب و پسندیده ای است و از زحمات شهردار و تمامی زحمت کشان کمال تشکر را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...