امروز : ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۱, ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ق.ظ
 

صاف
21°C
رطوبت: 18%
سرعت باد: 0 m/s شرقجنوبشرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 811
  • 873
  • 3,364,974
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

تاکید معاون عمرانی استانداری سمنان بر ساماندهی راه سمنان-مهدیشهر


‘پرهام جانفشان عراقی’ روز یکشنبه در نشست شورای ترافیک استان سمنان، گفت: این مسیر خصوصا قسمت دور برگردان آن بسیار خطرساز است و ممکن است منجر به سانحه شود.
وی تکمیل کل این مسیر را از وظایف اداره کل راه و ترابری استان سمنان دانست و اضافه کرد: این اداره کل، در صورت تامین اعتبار لازم، باید این راه را به صورت کامل بسازد.
وی خاطرنشان کرد: شهرداری مهدیشهر نسبت به اتمام ساخت دور برگردان و تکمیل روشنایی تا نیمه آبان اقدام کند.
جانفشان خواستار افزایش علائم راهنمایی و به کارگیری افراد مجرب در ساخت دوربرگردان در این راه شد و اظهار داشت: در دو سوی دور برگردان نیز برای ایمنی بیشتر ۵۰ متر حاشیه به راه اضافه شود.
وی بر تسریع مطالعه جامع حمل و نقل و ترافیک شهر سمنان تاکید کرد و افزود: این مطالعه باید تا پایان امسال به اتمام برسد.
وی مشاور عالی برای دقیق تر انجام شدن این مطالعه در نظر گرفت و خاطرنشان کرد: مرحله اول این طرح مصوب می شود و شرکت مطالعه کننده باید سرعت بیشتری در انجام این کار داشته باشد.
وی با بیان اینکه در راه های برون شهری در شش ماهه امسال در استان سمنان کاهش تلفات داشته ایم، افزود: مدیران با نظارت و دقت بیشتر در شش ماهه دوم سال نیز با عملکرد مناسب امکان وقوع حوادث را کاهش دهند.
وی ساماندهی و ارتقای ایمنی مسیرها را خواستار شد و گفت: نصب چراغ راهنما، تابلوهای راهنمایی، ساماندهی سرویس های مدارس، اصلاح هندسی برخی مسیرها و … در نقاط مورد نیاز مورد توجه مسوولان باشد.
معاون امور عمرانی استانداری سمنان بر تلاش بیشتر برای افزایش ایمنی راه ها و کمتر شدن حوادث تاکید و تصریح کرد: کم بودن جمعیت شهرها نباید بهانه ای برای بی توجهی به ایمنی راه ها از سوی مسوولان باشد.
‘مهدی خراسانیان’ شهردار سمنان نیز در این نشست بر تکمیل مراحل مطالعه جامع حمل و نقل و ترافیک شهر سمنان تاکید کرد و گفت: در این مطالعه مسیر دوچرخه، تونل شهری و … باید زودتر مشخص شود تا پیش از آذر در اعتبار سال آینده ردیف مناسب آنها پیش بینی شود.
‘جعفر نخستین’ شهردار مهدیشهر نیز با بیان اینکه شهرداری مهدیشهر وظیفه خود در مورد راه سمنان – مهدیشهر را به طور کامل انجام داده است، از کم کاری مسوولان اداره کل راه و ترابری استان سمنان در این خصوص گله کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...