امروز : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۷, ۱۳۹۶, ۴:۲۶ ق.ظ
 

بیشتر ابری
3°C
رطوبت: 49%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 59
  • 1,095
  • 3,481,792
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

تدابیر لازم ترافیکی در برگزاری جشنواره گردشگری ایل سنگسری اتخاذ شد

فرماندار مهدیشهر بحث ترافیکی را در برگزاری جشنواره گردشگری ایل سنگسری در شهرستان مهدیشهر مهم دانست و گفت: اتخاذ تدابیر لازم ترافیکی و پارکینگ خودرو برای حضور مهمانان و گردشگران در جشنواره موثر است.

حسن ارگی در جلسه شورای ترافیک شهرستان مهدیشهر که به منظور برنامه ریزی ترافیکی در جشنواره گردشگری ایل سنگسری که از ۲۴ الی ۲۶ شهریور ماه در مهدیشهر برگزار می شود، اظهار کرد: باید همه مردم و مسئولین در بهتر برگزار شدن جشنواره دست به دست هم دهند و به خوبی از مهمانان پذیرایی کنند.

وی مهمان نوازی دست اندرکاران جشنواره و راهنمایان را در این جشنواره مهم بیان کرد و افزود: از آنجایی که مهمانان خاص و ویژه ای از سطح کشور برای شرکت در جشنواره در شهرستان مهدیشهر حضور می یابند تدابیر ترافیکی ویژه ای باید اندیشیده شود.

فرماندار مهدیشهر بحث ترافیکی را در برگزاری جشنواره گردشگری ایل سنگسری مهم دانست و تصریح کرد: اگر در برنامه جشنواره  ترافیک و پارک خودرو مشکلاتی وجود داشته باشد می تواند به عنوان دافعه برنامه های گردشگری در شهرستان مطرح شود.

ارگی از پلیس راهنمایی و رانندگی خواست حداقل در روزهای برگزاری جشنواره با توجه به انبوه حضور مهمانان و گردشگران در مهدیشهر از جریمه کردن رانندگان خودداری کنند و به جای آن با برخورد خوب و مناسب و اهدای شاخه های گل هشدارهای راهنمایی و رانندگی را یادآوری کنند که یک فرهنگ سازی نیز هست.

منصور بیرقی دبیر دوازدهمین جشنواره گردشگری ایل سنگسری نیز در این جلسه با توجه به حضور گسترده و هزاران نفری مردم در برنامه های اصلی جشنواره گفت: جنگ عید تا عید در پارک آبشار مهدیشهر، ویژه برنامه های دربند در بعدازظهر روز پنج شنبه، برنامه پیاده روی همگانی از میدان ولایت تا دربند، و برنامه جشنواره غذا در هتل سنگسر از برنامه های مهمی است که برای پارکینک و طرح ترافیکی آن باید تدابیر لازم اندیشیده شود.

در این جلسه با اعلام نظر کارشناسان و اعضا و بررسی های تدابیر ترافیکی، تصمیمات لازم اتخاذ شد.

برچسب‌ها, ,

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...


حضور فرماندار در اولین روز بازگشایی مدارس در مدرسه استثنایی بلال

تاریخ : ۱ مهر ۱۳۹۱
تعداد بازدید : 1,180