امروز : ۲۵ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۵, ۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ ب.ظ
 

آفتابی
9°C
رطوبت: 36%
سرعت باد: 0 m/s شرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 341
  • 900
  • 3,479,655
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶
فرماندار خبر داد:

تعریض جاده”مهدیشهر –شهمیرزاد”ارمغان سفر غیررسمی وزیر به مهدیشهر/سفر رسمی آخوندی به مهدیشهر در مهرماه


فرماندار شهرستان مهدی‌شهر از سفر غیررسمی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به این شهرستان خبر داد و گفت: با گفتگوهایی که صورت گرفت مقدمات سفر وزیر به شهرستان در مهرماه فراهم شد.

به گزارش  سنگسر نیوز ،  به نقل از روابط عمومی فرمانداری مهدیشهر، حسن ارگی با اشاره به سفر غیررسمی وزیر راه و شهرسازی به شهرستان مهدی‌شهر اظهار داشت: با عنایت به حضور غیررسمی وزیر راه و شهرسازی در شهرستان مهدی‌شهر، از وی دعوت شد تا بازدیدی را از پروژه‌های حوزه راه‌سازی این شهرستان داشته باشند.
فرماندار شهرستان مهدی‌شهر ضمن تقدیر از توجه وزیر راه و شهرسازی به مشکلات حوزه این وزارتخانه در شهرستان مهدیشهر و خصوصاً راه مواصلاتی مهدی‌شهر به شهمیرزاد افزود: با توجه به توضیحات ارائه‌ شده، مقرر شد تا طی مکاتبه مدیرکل راه و ترابری با وزارت متبوع، بخشی از هزینه‌های پیمانکار این پروژه پرداخت شود تا ادامه تعریض جاده پرتردد مهدیشهر-شهمیرزاد که روزانه گردشگران بسیاری را به خود جلب می‌کند، انجام شود.
وی از همراهی مدیرکل راه و ترابری استان با وزیر مسکن و شهرسازی دولت یازدهم در این بازدید کوتاه خبر داد و اضافه کرد: خوشبختانه با وجود کمبود منابع اعتباری با تلاش مجموعه راه و ترابری استان سمنان پروژه‌های ارزشمندی در شهرستان مهدی‌شهر در حال تکمیل و اتمام کار دارد.
ارگی با اشاره به پروژه‌های عمرانی تقاطع غیر هم‌سطح درجزین، آسفالت راه ارتباطی درجزین به شهرک گلخانه‌ای و…در این شهرستان اظهار امیدورای کرد: این پروژه‌ها تا هفته دولت برای بهره‌برداری و افتتاح آماده شوند.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر افزود: با توجه به دعوت به‌ عمل‌ آمده از وزیر راه و شهرسازی، در این دیدار، وزیر قول مساعد داد در صورت امکان در مهرماه سفر رسمی و مؤثرتری به این شهرستان داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...