امروز : ۲۵ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۵, ۱۳۹۶, ۱۲:۱۰ ب.ظ
 

آفتابی
9°C
رطوبت: 36%
سرعت باد: 0 m/s شرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 341
 • 900
 • 3,479,655
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

تعلیق راهپیمایی های اعتراضی به احترام دولت تدبیر وامید


به گزارش خبرنگار مهدیشهرنیوز، مردم مهدیشهر پس از سه هفته التهاب و ناآرامی ناشی از مصوبه غیرقانونی و غیر قابل باور تجزیه شهرستان نوپای مهدیشهر، همزمان با آغاز به کار دولت یازدهم، در یک اقدام هوشمندانه، راهپیمایی های شبانه خود را به حالت تعلیق درآوردند.
شب گذشته مسجد تاریخی پامنار مهدیشهر شاهد اجتماع عظیم مردم این شهر بود که در بیست و یکمین شب حضور، بار دیگر گرد هم آمدند تا نگرانی خود را نسبت به مصوبه بی سابقه و مشکوک تجزیه شهرستان مهدیشهر ابراز کنند.
در این گردهمایی بزرگ که در عین حال به شکرانه موفقیت های بدست آمده در فاز اول پیگیری های مردم برگزار شد، تنی چند از مسئولان ستاد مردمی پیگیری مطالبات مهدیشهر با تشکر از حمایت و پشتیبانی کم نظیر مردم، به تشریح دستاوردهای حرکت حق طلبانه مردم پرداختند و ادامه پیگیری ها تا لغو کامل این مصوبه را اصلی ترین راهبرد ستاد در راستای حفظ یکپارچگی شهرستان مهدیشهر دانستند.
اعضای ستاد همچنین از مردم خواستند، با توجه به برگزاری مراسم تنفیذ حکم رئیس جمهور جدید و آغاز به کار دولت تدبیر و امید، راهپیمایی های شبانه خود را تا اطلاع ثانوی متوقف کنند و اجازه دهند روند پیگیری ها به شیوه دیپلماسی اداری و حقوقی ادامه یابد.
به گزارش خبرنگار مهدیشهر نیوز، مردم موحد و حق طلب مهدیشهر نیز موافقت خود را با توقف راهپیمایی های اعتراضی اعلام کرده و از اعضای ستاد خواستند تا لغو مصوبه و برگرداندن وضعیت شهرستان به نقطه صفر، از پای ننشینند.
این ستاد همچنین از کلیه افراد، شخصیت ها، مقامات و دستگاه های اجرایی، امنیتی و انتظامی استان سمنان به سبب حمایت از خواسته های قانونی و برحق مردم مهدیشهر تشکر و قدردانی کرد. در این گردهمایی از زحمات بی دریغ و حمایت های ایثارگرانه حجت الاسلام والمسلمین بارانی، امام جمعه محبوب مهدیشهر، حجت الاسلام سقائیان امام جمعه موقت و حجت الاسلام موحدی و درودی در اعلام حمایت از حق طلبی مردم مهدیشهر، سپاسگزاری به عمل آمد

۳ پاسخ به “تعلیق راهپیمایی های اعتراضی به احترام دولت تدبیر وامید”
 • مهدی:

  سلام
  از تمامی عزیزانی که در این همایش عظیم نقش سازنده ایفا نموده اند صادقانه تشکر می کنم.
  تا درودی دیگر بدرود

 • علی:

  ازمسئولین محترم شهرستان مهدیشهرواعضای محترم شورای شهر ومردم ولایت مدار وهمیشه در صحنه مهدیشهر کمال تشکر وقدردانی دارم(این همان مردمی هستند که در ۸ سال دفاع مقدس پیشگام بوده وعزیزان خود راتقدیم نمودند واز مال و جان خود دریغ نکردند درتمام صحنه های سیاسی پیش قدم وپشتیبان ولایت بوده وهستند) امیدوارم دولت تدبیر وامید چاره ای بیندیشد تا آرامش به منطقه برگرددومردم دو شهر مانند گذشته باصلح و دوستی در کنار هم زندگی کنند نه بادشمنی و کینه!!

 • حميد ازسنگسر:

  هرکه بخواهد چشم طمع به یک وجب از مرزهای جغرافیایی ما و سرزمین پدری ما داشته باشد چشمش را از حدقه درمی آوریم
  همسایه شمالی توسط شورای منتخب خود اداره می شود و ما هیچ دخل و تصرفی در آن نداریم ولی پیچ کاهش ییلاق سنگسری هاست مگر گوت (سیاه چادر) سنگسری ها را ندیده اند
  از رئیس محترم ثبت اسناد مهدیشهر استعلام کنند که ارتفاعات شمالی شهرستان مهدیشهر مالکان آن کجائی هستند… بلی همه سنگسری اند … جاش لوبار آسوران رضاآباد و…..
  همسایه محترم شمالی : پسرعموهای عزیز
  در زمین دیگران خانه مکن
  کارخود کن. کار بیگانه مکن

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...