امروز : ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
شهریور ۲۹, ۱۳۹۶, ۲:۳۵ ق.ظ
 

صاف
22°C
رطوبت: 21%
سرعت باد: 1 m/s جنوبجنوبغرب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 1,477
  • 970
  • 3,361,979
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

تغییر اقلیم بندی ۱۱ شهر استان و تعدیل ۶۰ درصد قبوض مشترکین گاز استان سمنان


مدیر عامل شرکت گاز استان سمنان از تصویب و اعلام تغییر اقلیم های آب و هوایی شهرهای این استان خبر داد و گفت: به دنبال این تغییر قبوض حدود ۶۰ درصد از مشترکان گاز طبیعی در استان تعدیل می شود. علیرضا جراحی روز چهارشنبه گفت: با پیگیری مسوولان شرکت گاز اقلیم آب و هوایی ۱۱ شهر از ۱۷ شهر این استان تغییر و از اقلیم سه به اقلیم دو تبدیل شد.
وی افزود: پس از بحث و بررسی های فراوان و تشکیل نشست های کارشناسی مدیران شرکت گاز و هواشناسی استان سمنان لیست پیشنهادی جدید اقلیم های آب و هوایی ارائه شد که با موافقت ستاد هدفمندی یارانه ها و اعلام لیست جدید اقلیم های آب و هوایی و اعمال اقلیم های جدید در سیکل های کنتورخوانی آینده، قبوض گاز حدود ۶۰ درصد از مشترکان گاز طبیعی این استان از تاریخ اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تعدیل می شود.
جراحی گفت: بدین ترتیب اقلیم آب و هوایی ۱۱ شهر استان سمنان شامل شاهرود، مجن بسطام، کلاته خیج، میامی، بیارجمند، دامغان، امیریه، دیباج، مهدیشهر و شهمیرزاد در اقلیم دو آب و هوایی قرار گرفتند.
وی افزود: شش شهر دیگر استان شامل سمنان، گرمسار، آرادان، ایوانکی، سرخه و درجزین نیز همچنان در اقلیم سه آب و هوایی باقی ماندند.
جراحی با تقدیر از اعتماد مردم استان سمنان به خادمان و تشویق آنان به کار و تلاش مضاعف در پیگیری مطالبات مردمی افزود: قانون هدفمندی یارانه ها به عنوان یک قانون مردمی و یک ضرورت ملی برای اصلاح رفتار مصرفی مشترکان پر مصرف به خصوص در بخش انرژی و توزیع عادلانه درآمدهای حاصل از آن بین اقشار مردم است.
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان گفت: همه وظیفه داریم با کنترل مصارف ضمن صرفه جویی در هزینه خانوار، مصارف را به سوی کار و تولید و ایجاد ارزش افزوده در منابع و افزایش منافع جمعی سوق دهیم.
وی با تاکید بر اینکه مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان سمنان تمام تلاشهای خود را به خدمت رسانی هرچه بهتر به مشترکان بکار گرفته اند گفت: مشترکان نیز باید با رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی در این امر مهم مشارکت و از مصرف بی رویه پرهیز نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...