امروز : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۴, ۱۳۹۶, ۳:۰۷ ب.ظ
 

آفتابی
10°C
رطوبت: 37%
سرعت باد: 1 m/s شرقجنوبشرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 483
  • 1,052
  • 3,478,897
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

جشنواره بزرگ پیروزی انقلاب به میزبانی شرکت فمارا رودبارک برگزار شد


جشنواره بزرگ پیروزی انقلاب به میزبانی شرکت فنی مالی ابابارا ایرانیان (فمارا) رودبارک و با همکاری ستاد دهه فجر شهرستان مهدیشهر با حضور جمع کثیری از مردم استان سمنان جمعه هفته گذشته در سالن هزار نفری ولایت مهدیشهر برگزار شد.
فرماندار شهرستان مهدیشهر و جانشین ستاد دهه فجر در ابتدای این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر به حضور استاندار در شهرستان و افتتاح پروژه ها اشاره کرد. محمدرضا قنبری با تقدیر از مدیر مجتمع فمارا رودبارک در برگزاری این جشن باشکوه که موجب رضایتمندی مردم شده است از حضور صمیمی مردم تقدیر کرد.
در ادامه مهندس رودبارکی مدیر شرکت خدماتی ابابارا ایرانیان (فمارا) رودبارک با تبریک ایام دهه مبارک فجر با اشاره به برگزاری سه دوره جشنواره سنت های بومی محلی رودبارک که در سال های ۸۹ تا۹۱ به صورت استانی و ملی در منطقه نمونه گردشگری رودبارک در استان سمنان برگزار شد برپایی این جشنواره را در استمرار ایجاد شادی در بین مردم اعلام کرد.
وی در ادامه خواستار همکاری مسئولین ذیربط در جهت سالم سازی امکانات تفریحی رفاهی در مجتمع فمارا رودبارک شد.
در این مراسم برنامه های متنوعی با حضور هنرمندان کشوری اجرا شد.
همچنین در این مراسم گروه میسان (عرب) از سوسنگرد (دشت آزادگان) با اجرای موسیقی مقامی، رقص شمشیر و مراسم آینی و پذیرایی سیاه چادر عربی، گروه آئین گیل از گیلان با اجرای بند بازی لافن بازی، گروه نوای صحرایی گلستان (ترکمن) گنبد کاووس اجرای موسیقی آئینی، آلاچیق ترکمن صنایع دستی، گروه سعادت گرمسار با اجرای آئین های چوب بازی و گروه موسیقی صفا به اجرای برنامه پرداختند.
شایان ذکر است در حاشیه این مراسم غرفه های سنتی اقوام شامل; صنایع دستی، پخت غذاهای سنتی و آش محلی، و … برپا بود.
این جشنواره با حضور فرماندار مهدیشهر، دکتر علیزاده نائب رئیس فدراسیون ورزشی بومی محلی کشور، فرماندهی انتظامی شهرستان مهدیشهر، رئیس و اعضای شورای اسلامی مهدیشهر، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین و جمع کثیری از مردم برگزار شد.

یک پاسخ به “جشنواره بزرگ پیروزی انقلاب به میزبانی شرکت فمارا رودبارک برگزار شد”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...