امروز : ۲۴ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۲۵, ۱۳۹۶, ۲:۱۴ ق.ظ
 

صاف
14°C
رطوبت: 31%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 969
  • 1,390
  • 3,395,587
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

جلسه اعضای شورا و فرماندار با مدیرکل تربیت بدنی استان


به گزارش سایت شورای شهر مهدیشهر، اعضای این شورا با فرماندار و مدیرکل تربیت بدنی استان سمنان جلسه ای برگزار نمودند. در این جلسه که با حضور جمعی از ورزشکاران و مسئولین ورزشی شهرستان مهدیشهر در محل فرمانداری برگزار شد. در ابتدا عیسی فاضلی فرماندار شهرستان مهدیشهر خاطرنشان ساخت : مصوبات دور دوم سفر هیئت دولت ۵ برابر شده است که در بخش تربیت بدنی نیز شاهد افزایش چشمگیری بودیم. شهرستان مهدیشهر باید سهم ورزش خود را در حوزه قهرمانی و همگانی افزایش دهد و لازمه این کار نیز افزایش سرانه ورزشی میباشد. کلاسهای آموزشی بیشتری باید برگزار شود تا مربیان و داوران و ورزشکاران سطح علمی و فنی خود را بالا ببرند وی همچنین افزود : با یک آسیب شناسی نسبت به گذشته باید سعی کنیم در آینده سهم بیشتری از ورزش استان را به خود اختصاص دهیم ، چون پتانسیل این امر در شهرستان مهدیشهر وجود دارد .
ایشان در مورد زمین چمن هاکی مهدیشهر نیز گفت:با رفع مشکلات حقوقی ، اقدامات عملیاتی آن نیز به زودی انجام می گردد. سالن ورزشی ۱۰۰۰ نفری مهدیشهر نیز به مرحله مناقصه گذاشته شده ، همچنین ایشان خواستار حمایت و تقویت مطلوبتر هیئتهای ورزشی گردیدند و پیشنهاد ستاد خیرین ورزشی و تجلیل از قهرمانان ملی ورزش در سطح شهرستان از سوی اداره کل تربیت بدنی و اداره تربیت بدنی مهدیشهر جهت پیگیری این موضوع شدند .
در ادامه جلسه آقای هادیان مدیرکل تربیت بدنی استان سمنان نیز پس از استماع سخنان مسئولین هیئتهای ورزشی به پاسخگویی مسائل مطرح شده پرداختند و ابراز امیدواری نمودند مشکلات حل خواهدشد اما نیازمند یک سری بازنگری حامی باشد. ایشان گفتند ابتدا باید نگاه به ورزش مورد بازبینی قرار گیرد ، کمبود امکانات یک واقعیت است اما از امکانات موجود باید به نحو درست استفاده کرد . مهمترین مطلب وارد کردن بخش خصوصی به عرصه ورزش است . وی خاطر نشان کردند اصل ۴۴ قانون اساسی و ماده ۸۸ می گوید : اماکن ورزشی باید به بخش خصوصی واگذار شود ولی با این وجود میتوان آن را به هیئتها واگذار نمود تا بتوانند مدیریت درستی بر آن داشته باشند و سود حاصله به خود هیئت رسیده و در امر پیشرفت و گسترش ورزش هزینه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...