امروز : ۲۵ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۵, ۱۳۹۶, ۱۲:۱۸ ب.ظ
 

آفتابی
9°C
رطوبت: 36%
سرعت باد: 0 m/s شرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 351
  • 900
  • 3,479,665
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

دیدار اعضای شورای شهر مهدیشهر با خلخالی


 اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر با علیرضا خلخالی معاون سیاسی و امنیتی استانداری سمنان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر، نمایندگان مردم در پارلمان شهری مهدیشهر در این دیدار یک ساعته که در دفتر کار خلخالی صورت گرفت، پیرامون مهمترین مسائل شهری و منطقه ای به گفتگو پرداختند.
این گزارش می افزاید : نمایندگان شورای اسلامی شهر مهدیشهر ضمن تشکر از درایت مسئولان استان در مدیریت تنش های چند ماه اخیر مهدیشهر ، بر ضرورت تقویت وحدت و همدلی در بین مردم شهرهای مهدیشهر و شهمیرزاد تاکید کردند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری سمنان نیز  طی سخنانی، انتخاب سید محمد شاهمیری را به عنوان رییس شورای اسلامی شهر به وی تبریک گفت و اعضای شورای شهر مهدیشهر را،  افرادی خوش فکر و خلاق خواند.
خلخالی افزود: شوراها به عنوان منتخبان مردم در حوزه های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی، کاتالیزوری هستند که می توانند رابطه بین مردم و حاکمیت را به بهترین نحو تعریف کنند.
وی با اشاره به بحث تقسیمات کشوری و مسائل پیرامون آن، بر ضرورت  قانونمندی و قانونگرایی در جامعه، به حداقل رساندن تنش ها، و تلاش برای حفظ وحدت و همدلی مردم شهرستان مهدیشهر تاکید کرد و رهنمود هایی را در این خصوص ارائه داد. خلخالی  افزود: هر چقدر تنش های جامعه کمتر باشد و مردم در آسایش و آرامش بیشتری زندگی کنند، مطلوب ما است.
گفتنی است اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر در این دیدار یک ساعته، علاوه بر بیان نگرانی های موجود درباره موضوع تقسیمات کشوری و نارضایتی های اجتماعی ناشی از آن، خواستار توجه جدی دستگاه های ذیربط به قانون شدند. آنان همچنین با اشاره به پروژه های نیمه تمام واجرایی نشده مهدیشهر، خواهان التفات مسئولان استان به مهدیشهر و رفع موانع موجود بر سر
را ه توسعه این شهر شدند. بومی گزینی مدیران و کارکنان شهرستان نیز از دیگر خواسته های اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر بود که معاون سیاسی و امنیتی استانداری سمنان در این مورد گفت : در استخدام های آتی مهدیشهر، اولویت با نیروهای بومی است و عقل هم همین را ایجاب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...