امروز : ۲۵ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۲۵, ۱۳۹۶, ۴:۲۵ ق.ظ
 

صاف
16°C
رطوبت: 33%
سرعت باد: 1 m/s غرب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 0
  • 1,074
  • 3,395,692
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

دیدار اعضای شورای شهر با استاندار


اعضای شورای شهر مهدیشهر (سنگسر) با استاندار سمنان دیدار کردند. استاندار سمنان در این نشست  شورای مهدیشهر را از جمله معدود شوراهای استان دانست که در جهت پیگیری و احقاق حقوق شهروندان در راستای ایجاد وحدت و همدلی بین مردم و مسئولین موفق عمل کرده است.
وی افزود : رقابت سالم همواره موجب پیشرفت است و اگر بین مردم و مسئولین همدلی نباشد وحدتی اتفاق نمی افتد و مردم نیز با شنیدن اخبار ناامید کننده از هر مسئولی از او فاصله می گیرند. وی ضمن دعوت شورای شهر مهدیشهر به حفظ این شاخصه مهم گفت : شورای مهدیشهر محور تعامل بین مردم و مدیران اجرایی و نمایندگان دولت در شهرستان هست. رهی افزود : شورا نهادی مردمی است که ظرفیت بالنده ای دارد که با هم راستایی و اتحاد بین شورای شهر ‘ شهردار و مدیران دولتی موجب افزایش نشاط بین مردم و همراهی مردم با دولت و نظام را فراهم کرده که در نهایت با انجام گروهی توانسته گامهای خوبی بردارد.
 دکتر رهی خواستار هماهنگی بیشتر اعضای شورای شهر با فرماندار شهرستان و برگزاری جلسات متعدد در خصوص پیگیری مطالبات مردمی و مصوبات سفر دور دوم شد و گفت : هماهنگی و وحدت رویه بین مسئولین موجب انتقال نیازها به مراجع استانی و تسریح در روند اجرای طرحها میشود در این نشست مصوبات شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با الویت بندی بین طرحها نسبت به اتمام طرحهای الویت دار و تاثیرگذار اقدام شود .استاندار سمنان شهرستان مهدیشهر را شهرستانی با موقعیت خاص گردشگری توصیف کرد و گفت : این شهرستان یکپارچه گردشگری است و ظرفیتهای نهفته در تمامی نقاط این شهرستان باید شناسایی و با مطالعات عمیق و لحاظ کردن تمام جوانب نسبت به توسعه و رونق گردشگری با جلب سرمایه گذاران بخش خصوصی و اطلاع رسانی بیشتر در این زمینه پرداخته شود. .
در این نشست اعضای شورای شهر مهدیشهر با تقدیر از استاندار و مدیران استانی نسبت به استقرار ۲۸ اداره در این شهرستان ‘ در خصوص تسریع در روند اجرای مصوبات دور دوم تاکید کردند .اعضای شورای شهر همچنین خدمات صورت گرفته برای مردم را تکلیف شرعی بر شمردند و در این جلسه پیشرفت مصوبات دور دوم سفر هیات دولت در شهرستان ۳۶% اعلام شد .

۲ پاسخ به “دیدار اعضای شورای شهر با استاندار”
  • مندل غصه خوار:

    نمیدانم اقایان شورای شهر در این جلسه گفتند که موضوع احداث دانشگاه مصوب شده بازیچه مسئولین دانشگاه سمنان شده و این بزرگان فقط نقش جالیزسری…..را دارند. ایا گفتند هنوز اداره راه-هواشناسی-پلیس راه-صنایع در مرکز شهرستان دایر نشده است. ایا از عملکرد و نقش سئوال برانگیز فرماندار مطلبی گفتند درحالیکه از فرماندار فقط عنوانش را دیدیم و نقش مثبتش را در شیره مالی بر سر مردمی که به عملکردش معترضند دیدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...