امروز : ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
شهریور ۲۹, ۱۳۹۶, ۲:۱۸ ق.ظ
 

صاف
22°C
رطوبت: 21%
سرعت باد: 1 m/s جنوبجنوبغرب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 1,420
 • 970
 • 3,361,922
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

روند آغاز عملیات اجرایی احداث پژوهشکده مطالعات سلولی و مولکولی مهدیشهر بررسی شد


به گزارش ایسنا از مهدیشهر، مهدی ندیری معاون پشتیبانی و امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور شب گذشته در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر از آغاز عملیات اجرایی احداث پژوهشکده مطالعات سلولی و مولکولی ( شعبه منطقه ای پژوهشکده رویان ) شهرستان مهدیشهر خبر داد و تصریح کرد : کلنگ احداث این پژوهشکده به زودی با حضور دکتر یادگاری رئیس جهاد دانشگاهی کشور و استاندار سمنان ، مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان مهدیشهر به زمین زده خواهد شد.

ندیری از حمایت های ویژه استاندار سمنان جهت تسریع در آغاز عملیات اجرایی این پژوهشکده خبر داد و خاطرنشان کرد: استاندار سمنان تاکید فراوانی بر اجرا و تکمیل پروژه های مختلف جهاد دانشگاهی از جمله پژوهشکده مطالعات سلولی و مولکولی ( شعبه منطقه ای رویان) شهرستان مهدیشهر به منظور رشد و گسترش علوم دانشگاهی در استان دارند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر در حمایت از جهاد دانشگاهی به منظور احداث پژوهشکده مطالعات سلولی و مولکولی  ( شعبه منطقه ای پژوهشکده رویان ) و همچنین راه اندازی دفتر جهاد دانشگاهی شهرستان مهدیشهر از اعلام آمادگی دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی در تسریع و آغاز عملیات اجرایی پژوهشکده فوق در شهرستان مهدیشهر خبر داد.

همچنین واحد عبدالهیان مدیر کل دفتر طرح های فنی و عمرانی جهاد دانشگاهی کشور در این جلسه با بیان این که پژوهشکده مطالعات سلولی و مولکولی ( شعبه منطقه ای رویان ) شهرستان مهدیشهراز مصوبات دور سوم سفر ریاست محترم جمهوری به استان می باشد خاطرنشان کرد: این پژوهشکده در زمینی به مساحت ۲ هکتار در منطقه دربند مهدیشهر احداث خواهد شد.

وی از تکمیل نقشه های اجرایی احداث این پژوهشکده خبر داد و تصریح کرد: به زودی عملیات اجرایی این پژوهشکده با حضور مسئولین کشوری آغاز خواهد شد.

عبدالهیان در ادامه افزود: مبلغ ۵ میلیارد ریال ( پانصد میلیون تومان ) از اعتبارات وزارت نفت جهت احداث فاز اول  این پژوهشکده اختصاص یافته است.

همچنین در این دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر ضمن تشکر از فعالیت های جهاد دانشگاهی در شهرستان مهدیشهر به منظور آغاز عملیات اجرایی پژوهشکده فوق در این شهر اعلام آمادگی و همکاری نمودند.

خاطر نشان می گردد در این دیدار که شب گذشته در محل هتل سنگسر برگزار گردید ندیری معاون پشتیبانی و امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور ٬ عبدالهیان مدیر کل دفتر طرح های فنی و عمرانی جهاد دانشگاهی ٬ خامی زاده ناظر مالی جهاد دانشگاهی ٬ دوست محمدی مدیر دفتر رئیس جهاد دانشگاهی استان٬ نظری معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی استان سمنان ٬ شاهمیری مدیر جهاد دانشگاهی شهرستان مهدیشهر ٬ جعفر نخستین شهردار مهدیشهر و اعضای شورای اسلامی  شهر مهدیشهر حضور داشتند.

۲ پاسخ به “روند آغاز عملیات اجرایی احداث پژوهشکده مطالعات سلولی و مولکولی مهدیشهر بررسی شد”
 • مهمان:

  چندین سال است که می گویند در مهدی شهر قرار است جهاد دانشگاهی پژو هشکده بسازد ولی به سرعت در سمنان پژوهشکده مطالعات کویر روند اجرایی به خود می گیرد در صورتی که اصلاً هیچ حرفی از احداث این پژو هشکده در سمنان نبوده است .به این می گویند عدالت . چه کنیم مهدی شهر کسی را ندارد. سال های مظلومیت مهدی شهر است.

 • شهر وند مهدی شهری:

  در این سال ها قول ها را به مردم مهدی شهر می دهند ولی عمل ها درسمنان اتفاق می افتد. شما را خدا اگر قرار است چیزی برای مردم مهدی شهر احداث شود آن را قبل از عملی شدن اعلام نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...