امروز : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۴, ۱۳۹۶, ۳:۰۹ ب.ظ
 

آفتابی
10°C
رطوبت: 37%
سرعت باد: 1 m/s شرقجنوبشرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 483
 • 1,052
 • 3,478,897
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

وقوع چند فقره سرقت از آپارتمانهای مهدیشهر


به گزارش خبرنگار سنگسر نیوز، خبرها  حاکی از آن است در هفته گذشته تعدادی از آپارتمانهای مهدیشهر مورد سرقت قرار گرفته اند. ظاهرا دزدان بخش اعظمی از وسایل خانه های فوق  را از قبیل فرش و لوازم گرانبها به سرقت برده اند. منزل مهندس کسائیان،  سرپرست شهرداری مهدیشهر نیز که به تازگی به این سمت منصوب شده  نیز در جمله خانه های سرقت شده قرار دارد. از نتایج پیگیری نهادهای انتظامی تاکنون  خبری منتشر نشده است.

۱۵ پاسخ به “وقوع چند فقره سرقت از آپارتمانهای مهدیشهر”
 • سنگسری کاتا:

  فارسی بنویس وتی چید وانده نازنین سنگسری دست وگرته خارجی امویسنده

 • ali:

  dear all;
  please full secure your gold and mony and try to keep such precious cattles in bank or safe place.
  thanks and warm wish

  همشهری یکه جور بنوشته کو دزد نفهمه.

 • سرباز کوروش:

  بنام یزدان پاک
  جناب قندیان ، درود
  – فکر میکنم به نظر بنده رسیدی ، در دیدگاه نخست عرض کردم که تجهیزات نیروی انتظامی در حد بسیار ناچیز است و آنها علاوه بر آموزش های کم (عدم توانایی )با این تجهیزات ناچیز به نتیجه مطلوب نخواهند رسید.
  – باز هم آن مثال قبلی را تکرار میکنم آیا بنظر شماآن بنده خدایی که درب آلومینیومی باغش را کنده و برده اند در نگهداری اموالش کوتاهی کرده و به قول شما مالش را جمع نکرده؟
  -دوباره تکرار میکنم هر دستگاه وظیفه ای دارد و کارکنان محترم نیروی انتظامی هم یکی از وظایفشان جلوگیری از سرقت و محافظت از اموال مردم است (ولی از تلاش مفید آنان نیز نباید بی تفاوت گذشت و ناسپاسی کرد)
  – از نصیحت شما متشکرم ولی تجربیات کاری و تحصیلات بنده به من این اجازه را میدهد که قضاوت کنم .
  – در پایان امیدوارم نیروی انتظامی ضعف های خودش را برطرف و با اقتدار در مبارزه با سرقتها وارد شود .

 • علیرضا قندیان:

  جناب سرباز کوروش ، درود و سلام بر شما . یک ضرب المثل هست که میگه مالتو جمع کن همسایه خودتو دزد نکن . با توجه به پرسنل محدودی که نیروی انتظامی این شهر داره نباید توقع داشت که ماموران انتظامی این شهرستان به همه نقاط استحفاظی شهر سرکشی کنند .مقصر پرسنل نیروی انتظامی شهرستان نیست بلکه می توان مقصر را ناحیه انتظامی استان دانست که با توجه به شهرستان شدن مهدیشهر نیروی انتظامی شهرستان را حمایت نمی کند و پرسنل آن را افزایش نمی دهد تا آنان وظایف خود را بخوبی انجام دهد . حکایت سرقت چندین راس گوسفند از منطقه رابند است که اکثریت قریب به اتفاق ، سهل انگاری صاحبان گوسفندان باعث سرقت گوسفندان شده بود ولی مقصر پرسنل نیروی انتظامی شناخته شد مبنی بر اینکه ماموران کلانتری مهدیشهر سهل انگاری در امر گشتزنی انجام داده اند و مورد هایی مشابه این هم اتفاق افتاد . ناگفته نماند قصد بنده حمایت از پرسنل نیروی انتظامی نیست ولی بیائید خودمان را بجای این افراد قرار دهیم.آیا با همه این محدودیت ها می شود توقع داشت که شهری آرام و دارای امنیت کامل داشته باشیم.آیا جریان گروگانگیری که حدود دوسال پیش در مهدیشهر رخ داد را هم باید مقصر پرسنل نیروی انتظامی دانست؟تیراندازی در زیارت را چطور؟و چندین اتفاق مشابه این موضوعات را باید به گردن نیروی انتظامی انداخت ؟بهتر است یکطرفه به قاضی نرویم .ممنون

 • همشهری:


  حرف مردم همونی بود که عرض کردم،اینکه برای شما باید سند بیارم حرف نامربوطی هست که میگین و فقط کافیه نظر مردم رو بصورت نظر خواهی بپرسین تا معلوم بشه…

  رسانه ها کلاً نیاز به کسب رضایت کسی برای درج اینگونه اخبار ندارن ولی میدونم اینی که شما میگین نیست…

  قربون آقا پلیسه برم که شبا خیلی بیداره

  • ali:

   سلام دوست خوب من
   مگه میشه جلوی هر خونه یه سرباز گذاشت.
   از انجائیکه شهر از یه امنیت نسبی در حال و گذشته برخوردار بوده، خوب نیروی انتظامی محترم به گشت اکتفا میکرد ، حال با این حوادث بایستی کمی در بحث گشت شبانه استمرار داشته باشه.

   ممنون از توجه

 • سرباز کوروش:

  بنام یزدان پاک
  آقای قندیان ، درود
  شنیدم تو دربند درب را از دیوار کنده و برده اند، آیا توصیه مورد نظر شما اجرا نشده ؟ بهتر است راجع به چیزهایی که اطلاع نداری اظهار نظر نکنی و دیگران را نیز به بی انصافی و بی وجدانی متهم ننمایی ، بد نیست بدانی در جامعه هر کس وظیفه ای دارد پس اگر میخواهیم جامعه ای پویاو روبه رشد داشته باشیم باید عملکرد دیگران را نقد و بررسی و نقاط ضعف آنها را گوش زد کنیم تا آنها روبه رشد باشند و در خدمت رسانی به مردم موفقتر عمل کنند .
  بد نیست این را هم بدانی که مردم نیز به عنوان ناظردستگاههای اجرایی محسوب میشوند پس حق دارند نقاط قوت و ضعف آنها را بیان نمایند .

 • علیرضا قندیان:

  با سلام . هر موقع مشکلی برایمان پیش می آید افراد دیگری را مقصر می دانیم و انگشت اشاره ما به سوی دیگران است ولی اشتباهات خودمان را نادیده می گیریم . چرا باید سهل انگاری از سوی خودمان صورت پذیرد ولی در پایان نیروی انتظامی شهرستان مورد مواخذه قرار گیرد . اینهمه هشدار می دهند ، اینهمه توصیه می کنند ولی باز هم همه کاسه و کوزه ها سر آنها خراب می شود که توانایی امنیت و آرامش شهر را ندارند و یا توانایی پیدا کردن سارقین را ندارند . کمی هم انصاف داشته باشید و سر سوزنی وجدان .

 • همشهریi:

  سلام آقای …
  ۱٫ معمول نبوده از کسی اجازه بگیرین چون به وجه ی اعتقادی و کسب رضایت طرف اهمیت نمیدین و براتون مهم نیست کهایا راضی هست اسمش برده بشه یا نه
  ۲٫بیشتر قسمت های نضرم رو حذف کردین چون منافع شخصی و سایتتون از حفظ آبروی مردم و دفاع از حقوقشون براتون مهمتره
  ۳٫امیدوارم به خونه ی شما دزد نزنه وگرنه به تمام این حرفهای من خواهید رسید
  ۴٫خبر دار باشید که دیشب (۱۸/۱۱/۹۱) تو شهرک ۱۱ هکتاری موقع اذان مغرب به خونه ای سرقت میشه ولی با سر رسیدن صاحبخونه و درگیری با سارقین که دو نفر بودن صاحب خونه رو از پا میندازن و با سوار بر خودرو فرار میکنن.
  ۵٫حالا شما از نیروی انتظامی طرفداری کن
  ۶٫تأسف تأسف تأسف برای شما که اسمتون رو میذارین همشهری … در صورتی که خلاف این موارد از شما دیده میشه و تو مطالبتون از همشهری هاتن هیچ نوع دفاعی نمی کنین.

  • سنگسر نیوز:

   همشهری عزیز
   برای اینکه تشخیص درست یا غلط بودن این اقدام حتما با کسانی که در امور رسانه ای فعالند مشورت کنید
   بیشتر قسمتهای نظرات شما را حذف کردیم چون از قول مردم اظهار نظر کرده بودید. در صورتی که مردم این شهر سخنگویی خود را به شما واگذار کرده اند مستندات آن را بفرستید تا نظرات شما را منتشر کنیم.
   اگر بنا بود از عملکرد مسوولین در این زمینه دفاع شود که این خبر اصلا در این سایت منتشر نمی شد. …

 • سرباز کوروش:

  بنام یزدان پاک
  بنده نیز از افرادی هستم که اموالم در دربند سنگسر به سرقت رفت . برآیندی که به آن رسیدم این است که کارکنان نیروی انتظامی توانایی چندانی درشناسایی سارقین و کشف جرم ندارند. ضمن اینکه وسایل و تجهیزات آنها نیز نامناسب است ! چرا؟ فکر میکنم باید مسوَولین پاسخ دهند .

 • همشهری:

  لطفاً نظرم رو تأیید بدید
  سلام
  ۱٫به نظرم اصلاً خوب نیست اسم …. رو آوردین، چون نگاه مردم(خصوصاً)سنگسری جماعت به این موضوع(یعنی سرقت به منزل شخص نامبرده) طور دیگه ای میشه و …
  (اصلاً از طرف رضایت گرفتین که اسمش رو آوردین)
  ۲٫نیروی انتظامی بعد چند روز از سرقت گفت همه ی سارقین شناسایی شدند ولی به ۲۴ نرسید و اعلام کرد سارقین مهدی شهر هنوز شناسایی نشدند و فقط سارقین سمنان(که تو همون شب به منازل سمنان سرقت صورت گرفته بوده)شناسایی شدند
  ۳٫آقای رئیس کلانتری مهدی شهر واقعاً برات متأسفم که تو حوزه ی استحفاظی شما همچین سرقت سریالی در کمتر از ۴ ساعت و تو یه شب انجام میشه و شما …
  ۴٫تو این چند ساله هر کی گفته به خونم دزد زده و وسایل خونم رو به سرقت بردند، بعدش گفتن …
  ۵٫طرز فکر مردم به این قضایای سرقت اینه …
  ۶٫جز اظهار تأسف چیزی ندارم بگم چون برای اولین بار در مهدی شهر همچین سرقتی انجام شد و مردم مهدی شهر …
  موفق باشید

  • سنگسر نیوز:

   ۱- معمولا اخبار مربوط به اتفاقاتی که برای مسوولین می افتد تحت پوشش خبری قرار می گیرد. گرفتن رضایت در این مورد به خصوص تاکنون معمول نبوده است.
   ۲ – شما در بخش زیادی از دیدگاهتان به بیان طرز فکر جامعه می پردازد که مناسب تر بود به بیان دیدگاه از منظر شخصی می پرداختید. طبیعتا اینگونه دیدگاههایتان حذف شد.
   ۳- یکی از آسیبهای رفتاری جامعه ما نگاه مطلق و یکسویه است. با چه اطمینانی از بی نتیجه بودن کلیه اقدامات نیروی انتظامی و نگاه ناامیدانه مردم صحبت می کنید؟

 • گل آقا:

  پس اونکه شبا بیداره!!!
  لباس آبی داره
  کجا بوده ؟
  به گمونم رفته بوده به شهمیرزاد به دختر و پسرا گیر بده

 • سنگسری کاتا:

  این مسایل عادی است خوب بود مانند شهردار عباسیان ماشینش را اتش نزدند من نمیدانم چه کسانی پشت پرده برای سنگسر سنگ اندازی میکنند ولی برای شهردار غریب اتفاقی نمیافتد و … از مسوولین برخورد جدی را خواستارم

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...