امروز : ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۱, ۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ ق.ظ
 

صاف
21°C
رطوبت: 18%
سرعت باد: 0 m/s شرقجنوبشرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 817
  • 873
  • 3,364,980
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

سند توسعه مهدیشهر ارائه شود


به گزارش خبرگزاری فارس، نماینده مردم شهرستان‌های سمنان و مهدیشهر در مجلس گفت: برای پیشرفت و توسعه مهدیشهر باید سند توسعه مستقلی ارائه شود. مصطفی کواکبیان صبح یکشنبه در نشست اعضای شورای سیاست‌گذاری همایش «پیشرفت پایدار مهدیشهر» که در دفتر کار فرماندار این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: ‌باید سند آمایش سرزمینی که در استانداری‌ها برای هر شهرستان تدوین می‌شود، در شهرستان مهدیشهر مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و به مرحله اجرا درآید.
وی ادامه داد: قابلیت‌های طبیعی، صنعتی و گردشگری شهرستان مهدیشهر باید بیشتر معرفی شود. کواکبیان اضافه کرد: راهکارهایی باید مطرح شود که بدانیم چگونه می‌توان از امکانات کلان برای توسعه و پیشرفت مهدیشهر استفاده کرد و محدودیت‌ها و موانع را از میان برداشت. نماینده مردم شهرستان‌های سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌باید تلاش کنیم تا از امکانات مهدیشهری‌های سراسر کشور به نحو مطلوب بهره‌ ببریم. وی تصریح کرد: راهکارهای مناسب برای پیشرفت و توسعه مهدیشهر باید در این همایش مطرح شود و موانع پیشرفت و توسعه آن مورد شناسایی قرار گیرد. کواکبیان گفت: باید از قبل بتوان اهداف کوتاه‌مدت،‌ میان‌مدت و بلندمدت این همایش را ترسیم کرد و در این بخش‌ها طوری اقدام شود که سرمایه‌گذاری و تحرک بیشتر و همه‌جانبه‌ای را در مهدیشهر شاهد باشیم.
نماینده مردم شهرستان‌های سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مقالات ارائه شده باید در کمیته علمی این همایش مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و کارگروه‌هایی در دبیرخانه همایش فعال شوند. کواکبیان افزود: اگر به جای ۱۶ مقاله، هشت مقاله کیفی مطرح شود بهتر است به صورت خصوصی تامین شود. وی با تاکید بر توجه به کیفیت مقالات گفت: باید طوری برنامه‌ریزی کرد که تمام مقالات در کتابچه‌ای چاپ شود. نماینده مردم شهرستان‌های سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید در این همایش، از تمام شهرداران و بخشداران پس از انقلاب تجلیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...