امروز : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۷, ۱۳۹۶, ۴:۲۶ ق.ظ
 

بیشتر ابری
3°C
رطوبت: 49%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 59
  • 1,095
  • 3,481,792
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان مهدیشهر آغاز به کار کرد


با حضور مسئولان سازمان جهاد کشاورزی  استان و شهرستان  مهدیشهر ، فرماندار شهرستان و جمعی از بهره برداران بخش کشاورزی، صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی  شهرستان مهدیشهر  افتتاح و فعالیت  خود را  شروع کرد. در مراسم آغاز  به کار صندوق،  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گزارشی از تشکیل صندوق  ارائه  و وجود صندوق  را برای  حمایت از بخش و تامین  نقدینگی بهره برداران مفید دانست.  پرویز میر آخورلو گفت: تعداد سهامداران این صندوق ۳۰۶ نفر  و سرمایه آن حدود ۲۲ میلیارد ریال است که  بهره برداران بخش کشاورزی ، شرکت ها و… عضو صندوق هستند.
  محمد رضا  قنبری  فرماندار شهرستان نیز با  اشاره  به اهمیت  تشکیل  صندوق برای  حمایت از بهره برداران بخش در مواقع  ضروری، پیشگام  بودن  این شهرستان در فاز دوم تشکیل این صندوق ها  در استان  و همچنین  عملکرد  مطلوب شهرستان در جذب تسهیلات طرح  توسعه بخش کشاورزی اشاره  کرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی  استان در مراسم  شروع به  کار  این صندوق  گزارشی  از روند  تشکیل صندوق  ها در استان ارائه  کرد و گفت: با همت  مسئولان  استان، حمایت های شرکت مادر تخصصی  و حضور  فعال  بهره برداران  بخش کشاورزی این صندوق ها در تمامی  شهرستان ها تشکیل و آماده ارائه خدمت به بهره برداران  است که از این  حیث  استان  در کشور  پیشتاز است.
  سید مجید موسوی  گفت:  در استان تعداد  نه صندوق (یک استانی، هفت  شهرستانی و یک بخش) ۲۸  تشکل  و بیش از ۲۸۰۰ بهره بردار  حقیقی  را تحت پوشش  دارد  که در حال حاضر  بیش از ۲۳۸ میلیارد  ریال  سرمایه  دارد  و  در کوتاه ترین  زمان   ممکن  و با سهل ترین روش  تسهیلات را در اختیار بهره برداران  تحت  پوشش قرار می دهد.
وی افزود: این صندوق که با همت  و تلاش  بهره برداران  تاسیس  و راه اندازی  شده است، در ابتدا  کار نیازمند همدلی، هم صدایی همراه با اتحاد بین اعضای  هیئت  مدیره است  که می تواند  بسیاری از مشکلات موجود در بخش از جمله بحث نقدینگی  را حل کنند.
موسوی گفت: صندوق علاوه بر  توزیع  تسهیلات  و تامین  منابع  برای  بهره برداران  می تواند در دیگر بخش ها از جمله  تامین  نهاده ها نیز وارد شود.
در پایان مراسم اولین چک صادر شده از حساب صندوق برای پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به یکی از بهره برداران عضو تحویل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...