امروز : ۲ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۲, ۱۳۹۶, ۲:۱۵ ب.ظ
 

آفتابی
27°C
رطوبت: 14%
سرعت باد: 4 m/s جنوب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 347
  • 1,275
  • 3,366,832
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

صنعت ساختمان سنگسر همچنان پیشتاز است


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، هفته سوم مرحله دوم لیگ فوتبال استان سمنان با انجام دو بازی در شاهرود پایان یافت که تیم صنعت ساختمان سنگسر توانست با کسب پیروزی همچنان پیشتاز این مسابقات باشد.
در اولین بازی این روز جدال دو تیم انصار سیمان شاهرود و شهرداری سمنان با نتیجه مساوی چهار بر چهار پایان یافت. در دیگر بازی تیم صنعت ساختمان سنگسر توانست میزبانش تیم سیمان شاهرود را با نتیجه دو بر یک مغلوب کند. این تیم با داشتن سه برد از سه بازی و کسب ۹ امتیاز صدر نشین مسابقات است.


گفتنی است مرحله دوم لیگ فوتبال استان سمنان با شرکت چهار تیم انصار سیمان شاهرود، شرکت سیمان شاهرود، صنعت ساختمان سنگسر و شهرداری سمنان در حال پیگیری است و در صورت برد تیم سنگسر در بازی روز سه شنبه این هفته مقابل شهرداری سمنان قهرمانی زودهنگام این مسابقات نصیب این تیم شده و جواز شرکت در مسابقات لیگ دسته سوم کشور را به عنوان نماینده استان کسب خواهد کرد.

تیم بازیها امتیاز
صنعت ساختمان سنگسر ۳ ۹
شهرداری سمنان ۳ ۴
انصار سیمان ۳ ۲
سیمان شاهرود ۳ ۱

گزارش بازی اخیر به نقل از وبلاگ افشار صمدیان (عضو تیم صنعت ساختمان سنگسر) :
در هفته سوم دور نهایی لیگ فوتبال استان سمنان در زمین تختی شاهرود دو تیم سیمان شاهرود و صنعت ساختمان سنگسر با قضاوت داور لیگ برتری استان، سید مجید زرگر به مصاف هم رفتند. در نیمه اول تیم سیمان شاهرود که سخت به دنبال پیروزی بود بازی را هجومی آغاز کرد ولی مدافعان و دروازه بان صنعت ساختمان سنگسر مهاجمان این تیم را ناکام گذاشتند در دقیقه پایانی نیمه اول با اصابت توپ به دستان مدافع صنعت ساختمان سنگسر داور پنالتی را به نفع تیم سیمان اعلام کرد که علی رضا رضاییان، دروازه بان تیم سنگسر این توپ را مهار کرد.
در نیمه دوم تیم صنعت ساختمان سنگسر با اضافه کردن مهاجم بازی را بهتر آغاز کرد و با حرکت علی آرو مدافع تیم سیمان بر روی این بازیکن خطا کرد و داور با اعلان پنالتی مدافع سیمان را از نیز از بازی اخراج کرد. این پنالتی توسط مجید جعفری به گل تبدیل شد. در ادامه بر خلاف جریان بازی این سیمان شاهرود بود که روی یک کرنر ارسالی به گل رسید. ولی بازیکنان صنعت ساختمان سنگسر باز هم به خود آمدند و در دقیقه ۹۰ روی خطایی که دروازبان سیمان شاهرود روی حمید رضا حیدریه مرتکب شد به یک پنالتی دیگر رسیده و این بار توسط علی آرو به گل دست پیدا کردند. در اواخر بازی روی خطای شدید یکی از بازیکنان تیم سیمان، بازیکن فوق و مربی این تیم توسط داور اخراج شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...