امروز : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۷, ۱۳۹۶, ۱۰:۰۸ ق.ظ
 

آفتابی
4°C
رطوبت: 44%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 231
 • 1,095
 • 3,481,964
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

طومار مردمی در مخالفت با تغییر مدیریت دانشگاه آزاد مهدیشهر منتشر شد+اخبار تکمیلی


به گزارش خبرنگار سنگسر نیوز، خبرها حاکی از آن است دستهای پشت پرده ای که چشم دیدن توسعه و پیشرفت مهدیشهر را ندارند اینبار دست به کار شده و در تصمیمی ناباورانه در تلاشند تا ریاست موفق دانشگاه آزاد مهدیشهر را از کار برکنار نمایند. مدیر توانایی که این واحد دانشگاهی را از نقطه صفر به یکی از موفق ترین واحدهای دانشگاه آزاد در کشور تبدیل نموده است. در همین زمینه طومار مردمی در مخالفت با این اقدام منتشر می شود.

بسمه تعالی

وان الله قد احاط بکل شی علما

محضر عالیقدر جناب آقای دکتر جلالی ریاست محترم منطقه ده دانشگاه آزاد سلامی

با سلام و عرض ادب و احترام به استحضار مقام عالی می رساند :
اخیرا اقداماتی در خصوص تغییر مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر در دبیرخانه منطقه ده در حال انجام شدن است که بر خود وظیفه شرعی دانستیم که در این خصوص از آن مقام محترم تقاضای برادرانه ای داشته باشیم .
اینجانبان در طول ۴ سال مدیریت جناب آقای سید محمود پاکزادیان ، شاهد توسعه علمی ، آموزشی ، پژوهشی و عمرانی آن واحد بوده ایم که همگی از مدیریت موفق و درایت ایشان سرچشمه می گیرد به نحویکه در زمان قبول مسئولیت از سوی ایشان (در سال ۱۳۸۷) دانشگاه مذکور فاقد هرگونه فضای علمی و عمرانی بوده و صرفا دارای ۳۰۰ نفر دانشجو بوده است به نحویکه تمامی کلاسها در مدرسه استیجاری ۴ کلاسه تشکیل می گردید و واحدهای اداری دانشگاه در همان مدرسه استیجاری با ۲ اتاق برقرار بود و مشارالیه نیز علاوه بر مسئولیت ریاست دانشگاه ، مسئولیت واحدهای مالی،‌ آموزشی، فرهنگی و دانشجویی دانشگاه را بر عهده داشته و یک تنه آن واحد را اداره می نمودند تا زمان قبول مسئولیت وی آن دانشگاه فاقد هرگونه افتخارات پژوهشی و علمی بوده است ولی در حال حاضر ، از جمله موفقیت های ایشان را می توان احداث ساختمان دانشکده علوم انسانی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع و دانشکده فنی و مهندسی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع و ساختمان سلف و رفاهی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و محوطه سازی زیبای دانشگاه اعم از دیوار کشی ، احداث پارکینگ و امور دیگر اشاره کرد و در زمینه های علمی و پژوهشی به جذب هیات علمی با بالاترین درجات علمی و کسب افتخارات بسیار مهم علمی در سطح ملی مانند کسب مقام سوم ربات مین یاب تمام اتوماتیک در نهمین مسابقات کشوری و کسب مقام چهارم ربات جنگجو در پنجمین دوره مسابقات کشوری ، کسب مقام سوم ربات مین یاب تمام اتوماتیک در مسابقات بین المللی شریف ، کسب مقام ربات جنگجو سنگین وزن در دومین دوره مسابقات ملی ،چاپ بیش از ۲۰ مقاله علمی ISI در مجلات بسیار معتبر بین المللی توسط اعضای هیات علمی، ارائه بیش از صدها مقاله علمی در کنفرانسهای ملی و بین المللی ، برگزاری نخستین همایش ملی «طبیعت، معماری و شهر» برای اولین بار در ایران و دریافت ۸۰۰ مقاله علمی در این همایش و توسعه علمی دیگر با جذب رشته های مختلف کاربردی و مورد نیاز جامعه مانند کامپیوتر ، برق،‌معماری، عمران، حقوق ، مدیریت بازرگانی و …. که موجب ارتقا سطح سواد منطقه گردیده است و نیز جذب بیش از ۵۰ نفر هیات علمی تمام وقت و عمدتا در مقطع دکتری و همکاری بیش از یکصد نفر از نخبگان منطقه با این دانشگاه، ایجاد اشتغال مستقیم بیش از یکصد نفر در حرفه های تخصصی و اشتغال صدها نفر به صورت غیر مستقیم و موارد دیگر میتوان اشاره نمود که همگی ناشی از درایت و حسن مدیریت ایشان در همه ابعاد علمی ، پژوهشی ، فرهنگی، اجتماعی و عمرانی می باشد بنابراین شایسته نیست که این دانشگاه مدیر لایقی با این همه فعالته های مثبت که در سطح منطقه نیز بی نظیر می باشد را از دست بدهد که مردم شهرستان و دانشگاهیان ضمن حمایت شدید از ایشان خواستار الگو برداری دیگر مدیران شهرستان از نامبرده هستند که مدیر بسیار توانمند و دارای تخصص های مختلف می باشد که کمتر مدیری را در سطح کشور می توان با این ویژگیها یافت .
از دید ما (اساتید ، کارمندان، نخبگان ، فعالان اجتماعی و شهروندان ) دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر شگفت آورترین سازمان علمی و اداری در شهرستان بوده که به صورتی باور نکردنی در رشد و توسعه این شهرستان نقش کلیدی و اساسی داشته است و مانند تابلو زیبا و زرینی ، کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بارور و به نمایش گذاشته است که نقش مدیریت موفق فعلی را می رساند.
لذا از آن مقام محترم که پیوسته به جامعه علمی و این شهرستان لطف و توجه ویژه داشته اید تقاضای ابقاء ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر در این سمت را داریم . زیرا مجموعه ای با این درجه از اهمیت و با عملکرد بسیار مطلوب و بالاتر از حد انتظار که با شتاب چشمگیری در این مقطع حساس ( علارغم رشد منفی دیگر واحدها ) در حال رشد و بالندگی می باشد تغییر مدیریتی آن نتیجه ای جز بهم ریختن و از هم پاشیدن آن نخواهد داشت.
حسن اقدام حضرتعالی بر درخواست اینجانبان مزید امتنان خواهد شد .

رونوشت:
– جناب آقای دکتر دانشجو ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی جهت استحضار و صدور اوامر مقتضی
– نماینده محترم نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهها جهت استحضار و حمایت مقتضی
– نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی جهت استحضار و حمایت از خواسته های مردمی

دانشکده علوم انسانی (عکس: مهدیشهر نیوز)

نمای پرسپکتیور از دانشکده فنی-در حال احداث

نمای پرسپکتیور سلف سرویس-در حال احداث

نمای پرسپکتیور ورزشگاه-در حال احداث

اخبار تکمیلی :

به گزارش خبرنگار سنگسر نیوز، در روزهای گذشته علاوه بر طومار فوق، نامه ها و طومارهای مختلفی از طرف اساتید، دانشجویان، نهادهای مردمی و خانواده شهدا و ایثارگران مهدیشهر در خصوص درخواست ابقا مهندس پاکزادیان در مدیریت دانشگاه آزاد مهدیشهر منتشر گردیده است.

گفتنی است سایت دانشگاه آزاد اسلامی روز ۲۹ آبان از انتصاب عبداله جعفری چاشمی به عنوان سرپرست موقت دانشگاه آزاد واحد مهدی شهر خبر داده است. جعفری پیش از این به عنوان معاون آموزشی در این واحد خدمت می کرده است. باید منتظر ماند و واکنش مسوولین دانشگاه آزاد  اسلامی را با خواسته های پرشور مردم مهدیشهر در خصوص ابقا مهندس پاکزادیان به تماشا نشست.

در همین رابطه :

نامه جمعی از اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاههای شهرستان مهدیشهر به مهندس خسروی 

نامه خانواده ی شهدا و ایثارگران و اقشار مردم مهدیشهر به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و مسوولین

برچسب‌ها,

۵۷ پاسخ به “طومار مردمی در مخالفت با تغییر مدیریت دانشگاه آزاد مهدیشهر منتشر شد+اخبار تکمیلی”
 • alisangesari:

  از این اعضای شورای شهر بپرسید سرشون رو کجا زیر برف کرده بودند . موقع تودیع و معارفه یزدان فرید که یک مدیر خنثی در آب و فاضلاب بود سکه آوردند و تقدیر کردند اما از مدیری که این همه خدمت به مردم این شهر کرده حتی به خود اجازه حضور هم ندادند.
  بهتر است مردم ما بیشتر آگاه باشند و در انتخاب ،به صورت طایفه ای عمل نکنند.

 • دادا:

  خوب شد نمردیم ولایتمداری مسؤلین را دیدیم حتی به خواسته نماینده ولی فقیه دراستان سمنان و امام جمهه شهرمان و مهمتر خانواده شهدا وایثارگران وقشر دانشجو وفرهنگی و…و نماینده سمنان ومهدیشهر و مسؤل منطقه دانشگاه آزاد یعنی نماینده مردم شاهرود ومردم قدرشناس شهر ما را زیر پا گذاشتند وانتظار دارند مردم از آنها حمایت کنند. تخم کین کاشتید چه میخواهید درو کنید؟ این بی احترامی را چگونه جبران میکند ؟

 • محمد چالا:

  اقای گمنام تو که خودتو سنگسری نمیدونی بیجا میکنی که به خودت حق اظهارنظر میدی!اینم قشنگ تو گوشت فرو کن و بدون سنگسری بودن لیاقت میخواهد………..

 • خاکو:

  طومارها و امضاهای مردم بجایی نرسید.امروز مراسم تودیع ایشان است.در این مملکت کی حرف این مردم شنیده شده که این بار دومش باشد؟؟؟؟ لعنت ا.. علی قوم الظالمین

 • مجتبی:

  سلام
  در اینکه دانشگاه ازاد در این چندسال رشد خوبی داشته شکی نیست.در مورد مدیریت ایشون هم بنده چیزی نمی دونم.اینو دانشجویان اونجا باید بگن نه منی که بیرون دانشگاه نشستم و نظر بدم. اما من یکی از همکارهام رشته کامپیوتر دانشگاه ازاد سنگسر قبول شده که نصف کلاس هاش تو سمنان تشکیل می شه.دلیلشو نمیدونم اما خوشحال می شم که این مشکل هم رفع بشه.

 • بهروز:

  برادر بسیجی ،جناب اقای مهندس پاکزادیان خسته نباشی نام تو در تاریخ سنگسر ماندگار شد مظلومیتت بر ما پوشیدنیست خداحافظ تو

 • علیرضا قندیان:

  تجربه نشان داده آنان که دلسوز ترند زودتر قربانی می شوند . آنان که قلبشان به عشق وطنشان می تپد بیشتر مورد بی مهری قرار می گیرند . جناب مهندس پاکزادیان تا آخر ایستاده ایم به خاطر زحمات بی دریغ شما و دلسوزی های شما .

 • مشتي:

  جناب مهدیشهری عزیز،قربونت برم ۱۰آذر که جمعه ست!!!حسنی به مکتب نمیرفت وقتی میرفت جمعه میرفت…بقول معروف سالی که نکوست از بهارش پیداست
  معلومه آقای رهبر خیلی هول ریاست داره بنده خدا.

 • علی:

  سلام خسته نباشید
  اول مسئولین چرا ؟
  دوم پاکزادیان چرا ؟
  سوم کنایه زدن و زیر سوال بردن زحمات یک نفرکار بسیار ناپسندی است دوستان نقد منصفانه داشته باشند عزیزان موافق و مخالف با ایشان در ارائه دیدگاه منصف باشند

 • نظر کیانوش منصفانه نیست
  بحث بر سر توانمندی یک مدیر که در جریان های پشت صحنه قصد قربانی کردن او را به دلایلی که بعضا در فوق اشاره شده است می باشد. در جای خودش به موقع از خدمات دیگر مسئولین تقدیر خواهد شد.

 • بیدقی فر:

  تو نیز شنیده ای ؟

  وقتی تبر وارد جنگل شد، همه ی درختان یکصدا فریاد زدند:
  نگاه کنید !!! دسته اش از جنس ماست

  سنگسری های عزیز پشت یکدیگر را خالی نکنید

 • سرباز کوروش:

  بنام اهورا مزدا
  همشهریان ،درود
  ضمن احترام به دیدگاههای دوستان ، از دیدگاه بنده با توجه به اوضاع و احوال حال حاضر جهت دوری از هرگونه تنش های بعدی بهترین کار ابقای آقای پاکزادیان است تا ایشان طی مدتی دیگر کارهای نیمه تمام را به اتمام برساند همچنین گروهی از مسوولین بررسی نمایند تا درصورت موفقیت ایشان وی را به پست بالاتر ارتقا دهند نه اینکه زحمات ایشان نادیده گرفته شود (البته هرچند نادیده گرفتن زحمات دیگران به یک فرهنگ تبدیل شده) .

 • کیانوش:

  سلام خدمت همشهریان گرامی
  بنده چند سالیست که افتخار زندگی در سنگسر را ندارم و لذا شناختی از مدیران خدوم آن دیار ندارم لیکن از نگارش شما بزرگواران با بخشی از خدمات و توانمندیهای آقای پاکزادیان آشنا شدم. اینچنین که دوستان توصیف فرموده اند به نظر می رسد دیگر مدیران و مردم این مملکت و شهرمان در پیشرفت دانشگاه آزاد مهدیشهر نقش نداشته اند و هر آنچه هست صرفاً از توان مدیریتی آقای پاکزادیان نشأت گرفته و سایر مدیران، پرسنل و دانشجویان نقشی نداشته اند. اگر واقعاً هرآنچه حاصل شده از مدیریت آقای پاکزادیان بوده چه بسا صلاح در کناره گیری ایشان از منصب فعلی و اندیشیدن به کاندیداتوری ریاست جمهوری باشد.

 • حمید:

  محمود پاکزادیان مظهر اراده سنگسریست
  هرجا بوده بهترین بوده
  و مطمئناً ماندنی خواهدبود…

 • سیاوش:

  اینهمه مدیر و مسئول در منطقه داریم که بود و نبودشان فرقی ندارد و شما دقیقا انگشت گذاشته اید روی موفقترین مدیر شهرمان…

 • شاهمیری:

  از تلاش همشهریان عزیز ممنونم

 • سنگسری:

  سنگسری اتحاد اتحاد . پیشرفت سنگسر به دست مدیران غیرتمند و با تعصب بومی ست .

 • محمد:

  سلام خدمت همه عزیزان
  من فکر میکنم بیشتر مدیران نالایق سبقت مهندس پاکزادیان را برنمیتابند و هم از حمایت مهندس و هم موفقیتهای ایشان حسادت میکنند و گرنه معنایی ندارد حرکتهای نا متحد بودنشان
  در ضمن در سایت دانشگاه اگر گذری کنید همین چند روز تیم دانشگاه ازاد مهدیشهر یک مقام کشوری دیگر در رباتیک اورده که باز هم افتخار مهدیشهر و مدالی بر گردن این مدیر لایق است
  و لعنت الله بر قوم ظالمین

 • صمدیان:

  با درود به همشهریان گرامی سؤالی از فرماندار شهرستان مهدیشهر دارم آیا جمع آوری امضأ برای ابقا آقای مهندس پاکزادیان در روز عاشورا جرم است ؟ که به نیروی انتظامی دستور ممانعت صادر فرمودند؟ پس مردم خواسته شان را چگونه به مسوولین منعکس نمایند ؟ لطفا” پاسخ اعلام فرمایند.

 • علی:

  درودبریکدلی واتحادهمشهریان عزیزم اگرقبلا” هم این اتحاد بود بیمارستان به دربندودانشگاه به جاده سمنان نمیرفت …اتحادویکدلی سنگسری هاآرزویم است

 • مهدیشهری:

  باسلام
  این همه سروصداکردین و طومارنوشتین که آقای پاکزادیان بماند؟چی شد؟ شخصی بنام دکتر رهبر ازروز ۱۰ آذرماه پشت صندلی ریاست دانشگاه آزاد مهدیشهرمی نشیند.اززحمات مهندس پاکزادیان بینهایت سپاسگذاریم

 • محمد:

  زمستون میره و لی روسیاهی برای زغالها میمونه

 • رضا:

  باسلام من به عنوان یک دانشجوی غیر بومی تقدیر ویژه ای خدمت اقای پاکزادیان دارم.دست مریزاد اقای پاکزادیان

 • بادوک:

  با یک بررسی در تاریخ گذشته شهرمان متوجه میشویم که شهرمان بیشترین ضربه و صدمات را از خائنین خودی دیده است انهاییکه برای رسیدن به منفعت ناچیز شخصی حاضرند دریوزگی دشمنانمان را بکنند.

 • محمود:

  باسلام- درمورد جایگزین آقای پاکزادیان که دوستان فرمودند باید عرض کنم که سایت خبری دانشگاه آزاد مرکز در تاریخ ۹۱/۰۸/۲۹ آقای عبدالله جعفری چاشمی که معاونت آقای پاکزادیان را بعهده داشته اند واتفاقا در این چند ماه که برای مصاحبه وپیشبرد دیگربرنامه هایشان به مرکز درحال رفت وآمد بوده اند . خدا به ایشان نیز توفیق عطا فرمایند.

 • محفوظ:

  این است عاقبت کسی که … در راه رضای خدا کار میکند؟
  این است عاقبت کسی که چون حسین با نامردان بیعت نمیکند؟
  این است عاقبت کسی که از جان و مال و سلامتی و وقت خود صرف پیشرفت شهر و گسترش دانش میکند؟
  حضرات فکر نکردند ملت فهم دارند؟البته اگر فکر داشته باشند!!
  تا کور شود هرکه نتواند دید.
  فمن یتوکل علی الله ف هو حسبه

 • محفوظ:

  این است عاقبت کسی که به هیچ گروهی باج ندهد؟
  این است عاقبت کسی که برای غیر خدا تعظیم نمیکند؟
  این است عاقبت کسی که ۳۰ ماه جبهه و جانبازی داردو دم بر نمیاورد؟

 • بادوک:

  جناب اقای گمنام عزیز
  اولا یک مورد از ضعف مدیریت مهندس رابگو تا ببینیم این وامصیبتا جنابعالی از سر دلسوزی است.
  دوما تو که اینقدر قشنگ از غیب خبر داری زمانیکه پروژه های بیمارستان و دانشگاه در حال هاپولی شدن بود کجا تشریف داشتید تا پیشگویی نمایید.
  ببینید دوست عزیز شما یا حرص ریاست دارید و یا دنبال لقمه ای بودید که مهندس پاکزادیان مانع شده اند. در هر حال پرونده مهندس پیش مردم کاملا روشن و مثبت میباشد و شما و امثال شما بدون هیچ دلیل منطقی با دشمنان شهرمان همدست شدید شاید از این رهگذر پشیزی عاید شما شود. مطمئنم که شما سنگسری نیستید.

 • محمد:

  با سلام خدمت همشهریان گرامی
  لطفاً نظر اینجانب در مورد دیدگاه آقا یا خانم گمنام را در سایت مهدیشهر نیوز مطالعه فرمائید.باتشکر

 • مهم نیست:

  ضمن تقدیر از آقای پاکزادیان
  آیا جمع آوری طومار و اصرار بر ماندن یک رئیس در یک جا نشان از ضعف یک مدیر و شائبه وجود یک باند در یک مرکر برای هدف خاص تعبیر نمی شود

  • سنگسر نیوز:

   آقا یا خانم “مهم نیست”، از شما معذرت می خواهیم از اینکه مجبور شدیم در مورد شما که با اسامی مختلف به بیان دیدگاه هایتان می پردازید، به یکسان سازی اسامی اقدام کنیم. این رویه از این پس برای کلیه کسانی که بخواهند با این روش نظرات خود را تکثیر کنند اعمال خواهد شد.

  • محمد:

   این گمنام احتمالا سرباز کسیه که همش منفی میبافه و خود خود نامزدشه تو بمیری رد خور نداره

 • مهم نیست:

  من با گمنام موافقم اگر قرار بود یک مدیر در یک اداره تا پایان خدمت بماند دیگر صندلی مدیریت به کسی دیگر نمی رسید

 • مهم نیست:

  زحمات آقای پاکزاد قابل تقدیر است بجای جمع اوری طومار برای ماندگاری ایشان در این مرکزبهتر بود که تلاش کنیم تا در جای بالاتر ایشان مشغول بشه و از نفوذش برای پیشبرد شهر استفاده کنیم

 • محمود:

  باسلام ودرود به دوستداران وفعالین علم وادب وفرهنگ در مهدیشهر وهمه جای این سرزمین – من با دوست محترم گمنام (آقا یاخانم) صحبتی دارم والبته خودم نیز از جمله کسانی هستم که چند سالی بصورت حق التدریس افتخار همکاری با این مجموعه را دارم و تااندازه ای هم از خدامیترسم – دوست من جدا از تمام اشکالاتی که در شخصیت ووجود آدمیان وجود دارد نمود وارزش هر کس درعملکرد اوست که شاید بخشی از نیت وهدف آن شخص را نیز نشان دهد – دوست من به پیام مردم ونگرانی مردم توجه نکردید هیچکدام از این پیامها درانکار وخراب کردن هیچ عزیز دیگری نبوده وفقط قدردانی از زحمات مهندس پاکزادیان ونگرانی از بی نتیجه ماندن پروژه علمی شهرمان میباشد که انصافا بعد از انقلاب از بزرگترین پروژهای علمی است پس بیاییم ویکبار خودمان را باور کنیم وحق وانصاف را منطق قراردهیم شما از کجا مطمئن هستید که مدیر بعدی صدمرتبه ارآقای پاکزادیان بهتر است وحداقل یک نمونه از این مدیرانی که فرمودید را برای ما دراین شهر مثال بزنید – بخدا روز قیامت همین مردم حق خود را از شما مطالبه خواهند کرد – حداقل فرصت دهید این کار به اتمام برسد وپس از آن مهندس وهرآنکه که میخواهید را مجازات کنید

 • گمنام:

  به اطلاع همه دوستداران مهدیشهری میرسانم تا دیروز همه می گفتن بیشتربدحجابی این شهربه خاطرعدم مدیریت ریاست دانشگاه آزاد مهدیشهره .حالا نمی دانم چرا امروز همه از آقای پاکزادیان حمایت می کنند؟ بنده میدونم علت آن چیست .به خاطردلسوزی شهرمان نیست .بلکه به خاطراین هست چون درهفته ۲ ساعت تدریس برای مافراهم کرده که تودانشگاه ازاد تدریس کنیم. و…..ازخدابترسید. منافع شخصی خود را فدای مردم نکنید. وای برما…. چرا همه می گویند دانشگاه آزاد مهدیشهر را فقط آقای پاکزادیان توسعه داده.پس نیروهای سال ۸۵-۸۶ چی؟چقدر اون سالها آقای عبدالحسینی -پارسا-شهبازدوستمحمدی-ذوالفقاریان-شاهمیری و…زحمت کشیدن. آیا حاضرید ازاین افراد نامبرده هم حمایت کنید؟؟واقعاًمتاسفم که یک مهدیشهری هستم. تغییر مدیریت امری طبیعی است. نگران نباشید رئیس جدیدی که داره میاد صدمرتبه از آقای پاکزادیان قوی ترهست.

  • مشتي:

   جناب گمنام،نکنه این فرصت تدریس تو دانشگاه برای شما فراهم نبوده که سوختید!!؟؟
   یعنی تموم شهر نمیفهمند و شما میفهمید!!؟؟
   تا جایی که بنده میدونم شهر مشکلی از نظر اخلاقی در اون سطح و مرتبه ای که شما میگید نداره.
   از همه آقایونی که شما نام بردید صمیمانه تشکر میکنیم ولی آیا خدماتی که آقای مهندس پاکزادیان انجام داده اند با آنها قابل مقایسه هست؟شما … را یکی میدانید؟!
   درضمن وقتی جایی در حال پیشرفت میباشد و مدیری لایق دارد،نمیتوان آزمون سعی و خطا انجام داد و گفت انشاالله مدیر بعدی بهتر است!
   بقول خودتان ای کاش مهدیشهری!نبودید…

  • سرباز کوروش:

   بنام اهورا مزدا
   آقا یا خانم گمنام ، درود
   ۱- یک سنگسری اصیل هیچ وقت به سنگسری بودن خود تاسف نخورده و نمیخورد پس یا شما سنگسری نیستی یا دو رگه هستی ، در کل باید برای شمابه خاطر این دیدگاهت تاسف خورد .
   ۲- کسی که مدرک فوق لیسانس و بالاتر داشته باشد براحتی میتواند در دانشگاهها تدریس کند چه ربطی به آقای پاکزادیان دارد ؟ اتفاقاً این ایشان بوده که جهت تکمیل کادر آموزشی و بها دادن به همشهریان خوداز آنهااستفاده کرده و ما در پی ایشان نبودیم .
   ۳- این که به گفته شما مدیر جدید از آقای پاکزادیان بهتر است به استدلالات آبکی بیشتر شبیه است چرا که تنها آگاه به غیب و آینده یزدان پاک است نه جنابعالی .
   ۴- همه ما باید خداترس باشیم ولی این شمایید که باید بیشتر بترسی چرا که به راحتی به مدرسان محترم دانشگاه تهمت زده ای .

  • محمد:

   …البته این نظرات خلاف اونائین که سوادشو نداشتن یا دکتر پاکزادیان بهشون باج نداده اخه فقط تنها ایرادش اینه که چاپلوس و باندباز و تملق گو و رابطه مدار و سیاسیکار نیست فقط و فقط همین و بس و اگه دزد بود این مشکل حل میشد خیلی راحت وسلام و کامنتهای منفی هم همه از طرف همون بدخواه های داخلی و برون شهریه و اونائیکه رفتن پاکزادیان راه رو برای … باز میکنه. پاینده باشی مهدیشهر و پاینده و بالنده پاک پاک پاکزادیان
   این سید بزرگوار نیک کردار و به تمام معنی انقلابی تاکور شود هر آنکه نتواند دید

 • حسین:

  زیبنده مسؤلین نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست که خدمتگذار متخصص ومتعهدو نمونه دانشگاه آزاد بر خلاف نظر مردم از سمت کنار گذاشته شود.

 • ماه نساء:

  من که در یکی از دانشگاه های دولتی تهران درس خوندم ،رسما یک خرابه بود.بابا شما چه دانشگاه هایی دارین،ای ول،تازه هوای خوب سنگسر باعث می شه اکسیژن بیشتری هم به مغزتون برسه،….

 • محمد:

  سلام بر سالار شهیدان و بر تمام غیورمردان و پاکان و صالحین و متقین و سلام ویژه به این مدیر لایق که ادامه دهنده راه او و اسوه گذشت و فداکاری در این دوران قحط الرجال است
  ننگ بر پاچه خواران و تزویرگران و از خدا بیخبران مظلوم نما
  و درود بر این شیر مردی که یکتنه بدون حمایت سیاسی و اداری با همه لختی و اصطکاک و دورنگی و نامردی و نامردمیها تو دهنی محکمی به همه مدیران نالایق و رابطه مدار زد و تخصص را در تعهد و سلامت خود نشان داد . پاینده باشی مرد بزرگ
  جناب آقای سید محمود پاکزادیان تا زنده ایم دوستت خواهیم داشت و این جابه جایی نشان سلامت جنابعالیست در تمام فصول زندگیت و قطعا بهاری برای ادامه زندگی پاک و درخشان و صادقانه ات
  تا دنیا بوده ننگ و تزویر و نمک به حرامی بوده و خواهد بود و لیاقتشان مشخص است . درود درود درود

 • دادا:

  وقتی آدم سالم و با سواد و با تجربه درمقابل درخواست های غیر قانونی عده ای تسلیم نشود نتیجه اینگونه رقم میخورد ولی پاکزادیان اسطوره شد و سرمشق برای احرار اگر قدرت طلبان او را برخلاف نظر مردم ابقا نکنند باز هم سرمشق جوانان سنگسری است درود بر تو آفرین بر شیر پاکی که خورده ای و تسلیم زور و زر و تزویر نشدی درود درود درود…….

 • beidaghifar:

  salam
  karnameh ye faaliyate ishan besiyar derakhshan ast va heif ast vaghti modiri inchenin delsuzaneh baraye sarbolandiye shahreman talash mikonad in forsat az ishan salb gardad
  omidvaram eteraze hamshahriyan moaser vaghe gardad

 • مشتي:

  افسوس که این مزرعـه را آب گرفته
  دهقـان مصیبت زده را خـواب گرفته
  خـون دل ما رنگ مِـیِ ناب گرفته
  چشـمان خِرَد پـرده ز خوناب گرفته
  رخسـار هنر گونه ی مهتـاب گرفته
  وز سـوزشِ تب، پیکرمان تاب گرفته

 • پارسا:

  تغییر وتحول مدیریتی بعد از چند سال روال قانونی دارد وعادی است وباید انجام بگیرد ودر ادارات وسازمانهای دیگر رده بالا هم صورت میپذیرد وریاست دانشگاههای آزاد شهرستانهای شاهرود وگرمسار هم تغییر نمودند. مهم افراد توانمند هستند که باید بتوانند کار انجام دهند.

 • محمد:

  با سلام فراوان
  هیچ بلایی بر سر هیچ قومی نمیاید جز از تنبلی و بی وفایی خودشان و البته نامردمیها
  درجریانیم هنوز شیر ژیان به زمین نیوفتاده …
  خواهیم دید که این کار شیر نر می خواهد نه …
  مهندس پاکزادیان فقط یک بار در تاریخ سنگسر خواهد بود و تکرار نخواهد شد و افسوس به حال کسانی که نمک خوردند و نمکدان شکستند

  شاهان همه رفتند دنیا به جا مانده
  شاه و گدا رفتند …

 • ذوالفقارخان:

  … خوب بدانید اگر چه بیمارستان و دانشگاه منابع طبیعی و…را از مسیر اصلی ان منحرف کردیدو همه چیز را در خدمت شهر سمنان قرار دادید ولی اینبار مطمئن باشید مردم سنگسر دم و گوشتان را طوری کوتاه خواهند کرد که دیگر هوس گذر از سمت سنگسر بسرتان نزند.

 • ملک احمدی:

  اگر مردم مهدیشهر پشت هم باشند و اجازه دخالت بیگانگان را ندهند هیچگاه کسی نمیتواند جلوی پیشرفت این شهر را بگیرد.

  ♥ (( اتحاد،شرط پیروزیست )) ♥

 • alisangesari:

  جناب آقای دکتر سعیدی
  آیا این که میخواهند جلوی رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر را بگیرند و از اینکه نمیتوانند ببینند یک مدیر کار بلد و توانمند بومی با زحمات شبانه روزی در حال خدمت به زادگاه خود میباشد هتاکی است؟؟؟؟؟؟

 • سرباز کوروش:

  بنام اهورا مزدا
  همشهریان ،درود
  از دیدگاه بنده یک امر بین مربیان تیم های ورزشی مرسوم است مبنی بر اینکه تیمی که خوب کار میکند دست به اَرنج آن نمی زنند ، باید مسوولین مرتبط دلیل این جابجایی را بیان کنند .البته برای بنده چند پرسش در رابطه با این تغییر مدیریت ایجاد شده مبنی بر اینکه آیا این همه ساخت وساز که چهره منطقه دانشگاه را دگرگون کرده کاری بزرگ محسوب نمی شود؟آیا چون مدیر محترم سنگسری است لیاقت پست ندارد و باید عوض شود ؟آیا یک اصل در حال اجراست که سنگسری ها نباید رشد کنند (پست بالاتر بگیرند )و ما خبر نداریم؟ آیا پیشرفت شهر برای یکسری قابل تحمل نیست ؟ دلیل این جابجایی چه میتواند باشد؟

 • متن نامه مردم مهدی شهر بسیار گویا و مستدل می باشد و پشتوانه مردمی جلوی هر تصمیم غیر معقول را خواهد گرفت.احتیاجی به هتاکی با این لحن نامطلوب در کامنتهای قبلی نیست

 • حسین:

  هر دم ازاین در بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد آیا این کار مقدمه ای بر سنگ اندازی در راه پیشرفت علمی شهرمان نیست؟ در رابطه با پژوهشگاه رویان هم به نوعی دیگر دیدیم. مردم مثل گذشته همت کنند واز مسؤلین بخواهند تا از چنین اقدامی جلوگیری کنند. یا حجه بن الحسن ریش ظالم بکن …

 • بهروز:

  باز یزیدیان زمان دست به کار شدند و تیر خلاص بر پیکر نهال تازه به بار نشسته دانشگاه آزاد اسلامی مهدیشهر شلیک کردند. خدایا ترا به این ماه حسین (ع) ریشه کنشان کن.

 • alisangesari:

  آنها میخواهند کدخدا را عوض کنند تا ده را بچاپند. البته ترس از رشد چشمگیر این واحد دانشگاهی نسبت به نقاط دیگر باعث میشود تا به فکر جنایت در حق مردم مهدیشهر شوند. و لعنت ا… الی القوم الظالمین

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...


کارشناسی ارشد معماری،نخستین رشته تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد مهدیشهر/تمدیدمهلت ثبت نام تا ۷ بهمن ماه

تاریخ : ۴ بهمن ۱۳۹۱
تعداد بازدید : 2,187

موفق ترین مدیر شهرستان مهدیشهر تودیع شد!

تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۱
تعداد بازدید : 8,598