امروز : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۴, ۱۳۹۶, ۳:۰۹ ب.ظ
 

آفتابی
10°C
رطوبت: 37%
سرعت باد: 1 m/s شرقجنوبشرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 483
  • 1,052
  • 3,478,897
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

عملیات اجرایی ایجاد پژوهشکده رویان شهرستان مهدیشهرآغاز گردید


حسن رهایی سرپرست جهاد دانشگاهی استان سمنان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان (دفتر مهدیشهر)، از آغاز فعالیت ساخت و ساز پژوهشکده مطالعات سلولی- مولکولی و مرکز ناباروری (شعبه منطقه ای رویان) شهرستان مهدیشهر خبر داد و تصریح کرد : فاز اول این پژوهشکده با زیربنایی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع و در ۳ طبقه احداث خواهد شد.
وی ادامه داد : فاز اول پژوهشکده رویان مهدیشهر مربوط به مرکز درمان ناباروری می باشد که طی هفته گذشته مراحل گودبرداری و تسطیح زمین مربوطه و همچنین ساخت ساختمان شماره ۲ این پژوهشکده آغاز شده است.
رهایی با بیان اینکه این پروژه از اولویت های استان ومورد تأیید استاندار ورئیس محترم جهاددانشگاهی کشور می باشد گفت: به منظور تسریع در انجام آن با پیشنهاد جهاددانشگاهی استان سمنان ستاد راهبردی پژوهشکده مطالعات سلولی- مولکولی و مرکز درمان ناباروری (شعبه منطقه ای رویان) شهرستان مهدیشهر تشکیل گردید.
وی همچنین خاطرنشان کرد: به منظور هماهنگی بیشتر در ساخت و ساز پژوهشکده بین جهاد دانشگاهی استان و مسئولین شهرستان مهدیشهر ، این ستاد تشکیل و در اولین جلسه ستاد مذکور هماهنگی برای مشارکت در شروع فعالیت ساخت و ساز پژوهشکده در دستور کار قرار داشت که به لطف وعنایات خداوند مصوبات خوبی را به همراه داشت.
وی از عضویت فرماندار ، امام جمعه و اعضای شورای شهر و شهردار محترم شهرستان مهدیشهر در این ستاد خبر داد و تصریح کرد : بحمدالله با همت و تلاش های شبانه روزی عملیات ساخت و ساز این پژوهشکده آغاز شده وادامه دارد.
سرپرست جهاد دانشگاهی استان سمنان در خصوص اعتبارات احداث این پژوهشکده افزود : احداث پژوهشکده مطالعات سلولی- مولکولی و مرکزدرمان ناباروری (شعبه منطقه ای رویان) شهرستان مهدیشهر که از مصوبات سفر سوم ریاست محترم جمهور به استان سمنان می باشد از محل اعتبارات شرکت نفت ، سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی و واحد سمنان ، استانداری سمنان و خیرین شهرستان مهدیشهر تأمین خواهد شد .
رهایی همچنین از پیگیری جذب اعتبارات وزارت نفت ، سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی و همچنین استانداری سمنان خبر داد و خاطرنشان کرد : طی هفته های گذشته چندین مرتبه با حضور در وزارت نفت و همچنین دیدار با جناب آقای دکتر یادگاری رئیس محترم جهاد دانشگاهی کشور به منظور تحقق اعتبارات ساخت پژوهشکده رویان مهدیشهر جلساتی برگزار گردید که انشاءالله به زودی بخشی از این اعتبارات جذب خواهد شد .
سرپرست جهاد دانشگاهی استان سمنان در پایان از حمایت های ویژه استاندار ورئیس جهاددانشگاهی کشور، فرماندار ، امام جمعه و امام جمعه موقت ، شهردار و اعضای شورای شهر مهدیشهر و مدیریت محترم اداره راه و ترابری شهرستان مهدیشهر و همچنین شهردار شهمیرزاد جهت همکاری در آغاز فعالیت ساخت و ساز پژوهشکده تقدیر و تشکر نمود.
خبرنگار: سید محمد علی شاهمیری

۴ پاسخ به “عملیات اجرایی ایجاد پژوهشکده رویان شهرستان مهدیشهرآغاز گردید”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...