امروز : ۲ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۲, ۱۳۹۶, ۲:۲۶ ب.ظ
 

اغلب آفتابی
30°C
رطوبت: 10%
سرعت باد: 3 m/s غربجنوبغرب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 363
 • 1,275
 • 3,366,848
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

فراخوان تهیه سبد کالا برای ایتام و مستمندان


aytam4488

 

اخبار مربوطه :

خیر مهدیشهری در اولین روز ماه مبارک رمضان با اختصاص ۵۰۰ کیلو مرغ  در تهیه سبد کالای رمضان برای بیش از ۲۵۰ خانوار ایتام و مستمند مشارکت نموده است . کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن تقدیر و تشکر از این خیر گرامی از دیگر عزیزان نیز دعوت به همکاری می نماید.

———————————————————————–

در ادامه ی کمک های مردمی در تهیه سبد کالا خیر مهدیشهری با اهداء یک راس گوساله حدود ۱۳۰ خانوار از این خیرات بهره مند شدند . کمیته امداد امام خمینی (ره) از این خیر محترم تقدیر و تشکر  می نماید.

۵ پاسخ به “فراخوان تهیه سبد کالا برای ایتام و مستمندان”
 • دوست:

  لطفا یک شماره کارت ۱۶ رقمی اغلام فرمایید تا ما در شهرهای بزرگ به راحتی انتقال وجه دهیم .
  باتشکر

 • كميته امداد:

  منطقه مهدیشهر خطه ای خوش آب و هوای می باشد که از نظر دامپروری جایگاه خوب و مطلوبی را به خود اختصاص داده است و این امر زمینه ای برای ادای فریضه زکات رابرای مردم خیر فراهم کرده است.
  کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مهدیشهر در ۴ ماهه نخست سال جاری تعداد ۸۱ رأس گوسفند به ارزش قریب به ۲۶۱ میلیون ریال به عنوان زکات در این شهرستان جمع آوری کرده است .
  شایان ذکر است خیرین و عشایر منطقه مبلغ ۴۷۸ میلیون ریال زکات مال به کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مهدیشهر جهت سهم فقرا اهداء کردند

 • كميته امداد:

  ————————————————-۲۸ تیرماه یادآور زنده یاد امدادگر مخلص و هنرمند فرهیخته مرحوم کیانوش حیدریه می باشد آن مرحوم عمر شریفش را در خدمت رسانی به محرومین کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهدیشهر سپری نمودند و خدمات بسیار ارزنده ای را ارائه داشتند که جا دارد برای ان عزیز سفر کرده از خداوند متعال علو درجات و مغفرت طلب نمائیم بدین منظور خانواده مکرمتان هزینه سالگرد را جهت تهیه اطعام محرومین در ماه مبارک رمضان به این نهاد تقدیم نمودند که صمیمانه تقدیر وتشکر می نماییم .

 • كميته امداد:

  کمک ۲۵۰ میلیون ریالی خیرین شهمیرزاد به کمیته امداد امام خمینی(ره)
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهدیشهر از کمک ۲۵۰ میلیون ریالی خیرین شهمیرزاد به کمیته امداد امام خمینی(ره) خبر داد.
  یدلله مومنیان گفت: با رایزنی ها و ایجاد هماهنگی با حامیان و خیرین شهر شهمیرزاد مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال جهت تهیه سبد کالا ماه مبارک رمضان به مددجویان تحت حمایت اهداء کردند .
  وی اظهار داشت : در راستای ارائه خدمت صادقانه با حفظ عزت و کرامت انسانی مددجویان تحت حمایت ، این سبد کالا شامل برنج ، ماکارونی ، گوشت ، روغن نباتی و…. می باشد که بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش شهمیرزاد توزیع شده است .
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهدیشهر ضمن تشکر و قدردانی از حامیان و خیرین نیک اندیش به دلیل همیاری و همراهی آنان با کمیته امداد امام خمینی(ره) در یاری رساندن به مددجویان و نیازمندان اظهار امیدواری کرد: با کمک همه حامیان و خیرین نوع دوست بتوانیم خدمات ارزنده و شایسته ای به محرومین و نیازمندان جامعه اسلامی ارائه کنیم.

 • كميته امداد:

  تحفه بهشتی
  طرح کیسه همیان مولی (ع)
  برادر و خواهر نیکوکار:
  سلام علیکم
  اگر مایلید همچون ابوالایتام علی (ع) در ماه مبارک رمضان به ویژه در هفته اطعام و اکرام (۱۵ تا ۲۱ رمضان ) بسراغ محرومین و ایتام بروید با مشارکت در طرح کیسه همیان مولا با ما همراه شوید.
  کالای موردنیاز :
  ۱-برنج ۴- چای
  ۲-روغن ۵- قند وشکر
  ۳-حبوبات
  ۶-وجوه نقد شماره حساب ۰۲۰۹۴۰۶۳۴۳۰۰۲ بانک صادرات به نام کمیته امداد
  شماره تماس:۰۲۳۲۳۶۲۱۸۱۹
  ضمنا به اطلاع مردم خیر می رساند با همت بالای عشایر غیور و همچنین مرغداران گوشت مورد نیاز کیسه همیان مولا برای تمامی خانواده های محروم تامین شده است.
  زمان جمع اوری کیسه های همیان مولا ۲ و ۳ مرداد ماه مطابق با ۱۵ و ۱۶ رمضان
  کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان مهدیشهر

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...