امروز : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۷, ۱۳۹۶, ۴:۲۷ ق.ظ
 

بیشتر ابری
3°C
رطوبت: 49%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 59
  • 1,095
  • 3,481,792
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

فراخوان دومین دوسالانه کتاب و پژوهش های برتر استان سمنان منتشر شد


دبیر دو سالانه کتاب و پژوهش های برتر استان سمنان با اشاره به توصیه رهبری به گرامی داشتن پدیدآورندگان آثار علمی گفت: به منظور تجلیل از مولفان و محققان استان سمنان، در پاییز امسال دومین دوسالانه برگزار خواهد شد.

محمد علی یوسفیان افزود: کتاب، پژوهش و پایان نامه های تالیف شده در حوزه های کلیات، دین، فلسفه و روانشناسی،علوم اجتماعی، زبان، ادبیات، هنر، تاریخ و جغرافیا، علوم و فنون و کودک و نوجوان در دبیرخانه پذیرش خواهند شد.

 وی در مورد  بخش ویژه دوسالانه نیز اظهار داشت: در این بخش آثار مرتبط با موضوعات جهاد اقتصادی، تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی(شعارهای سال ۹۰ و ۹۱)، سبک زندگی ، و آثار در زمینه استان سمنان به صورت ویژه ارزیابی می شوند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدی شهر با تاکید بر اینکه دومین دوسالانه به  ارزیابی آثار تولید شده در سال ۹۰ و ۹۱ خواهد پرداخت ادامه داد: آثاری پذیرفته خواهد شد که محل تولد نویسنده اثر استان سمنان بوده و یا ساکن استان باشد. همچنین آثار تولید شده در مراکز علمی و انتشاراتی استان و آثار مرتبط با استان مورد پذیرش دبیرخانه خواهد بود.

محمد علی یوسفیان گفت: مهلت ارسال آثار۳۰ مهر ۱۳۹۲ می باشد و به صاحبان آثار برگزیده ، لوح تقدیر و جوایز ویژه دوسالانه تعلق می گیرد.

وی شماره تماس ۳۶۲۹۰۴۵- ۰۲۳۲ و وبلاگ www.ketabs.arshblog.ir  را راه های کسب اطلاعات بیشتر برشمرد و گفت: برای سهولت ارسال آثار، دبیرخانه های فرعی دوسالانه در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های سمنان، شاهرود و میامی، دامغان، گرمسار و آرادان و سرخه تشکیل شده است که صاحبان آثار می توانند با مراجعه به این ادارات آثار خود را تحویل نمایند.

دبیر دو سالانه کتاب و پژوهش های برتر استان سمنان تصریح کرد: دبیرخانه دائمی دوسالانه، مستقر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدی شهر نیز آمادگی پاسخگویی به اصحاب اندیشه و قلم استان و دریافت آثار می باشد.

یوسفیان گفت: در برگزاری این دوسالانه معاونت امور  فرهنگی و دبیرخانه شورای پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان سمنان مشارکت خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...