امروز : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۴, ۱۳۹۶, ۳:۰۹ ب.ظ
 

آفتابی
10°C
رطوبت: 37%
سرعت باد: 1 m/s شرقجنوبشرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 483
  • 1,052
  • 3,478,897
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

فرمانداری شهرستان مهدی شهر ارتقاء یافت


فرماندار مهدیشهر از ارتقای درجه فرمانداری این شهرستان از درجه ۴ به در جه ۳ خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهدیشهر ، محمد رضا قنبری گفت : بر اساس موافقت شماره ۸۵۰۳۰ مورخ ۹۲/۷/۲۱ مرکز نوسازی ،تحول اداری و فناوری اطلاعات وزارت کشور ، فرمانداری شهرستان مهدیشهر با یک درجه ارتقا ، به فرمانداری درجه ۳ ارتقا یافت.
وی افزود : فرمانداری مهدیشهر از بدو تاسیس خود در سال ۸۶ دارای فرمانداری درجه ۴ بود که بر اساس درخواست این فرمانداری در سال جاری و با ارائه مستندات ،با ارتقای فرمانداری مهدیشهر موافقت شد و یک درجه ارتقا یافت . فرماندار با تبریک این درجه ارتقا به مسئولین و مردم ولایی و همیشه در صحنه شهرستان مهدیشهر تصریح کرد : این نتیجه با تلاش ها و پشتیبانی و حمایت ها ی مسئولین دستگاههای اجرایی ،ائمه جمعه و جماعات ، و اقشار مختلف مردم شهرستان حاصل شد .
تاکید فرماندار در اصلاح سرعت گیر خیابان های درون شهری مهدیشهر
فرماندار مهدیشهر همچنین بر اصلاح سرعت گیر های خیابان های درون شهری شهرستان مهدیشهر تاکید کرد . به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهدیشهر ؛ جلسه کارگروه شورای ترافیک شهرستان مهدیشهر به ریاست محمد رضا قنبری فرماندار و با حضور سایر اعضا در سالن ولایت فرمانداری مهدیشهر تشکیل شد . قنبری با اشاره به در پیش رو داشتن فصل سرما و با توجه به سردسیر ی و شرایط اقلیمی منطقه ،از دستگاههای ذیربط خواست با فراهم نمودن تجهیزات و امکانات تدابیر لازم را به عمل آورند تا در مواجه با شرایط سخت و بحرانی در جاده های درون شهری و برون شهری آمادگی کامل داشته باشند و در جهت خدمت رسانی به مردم دچار مشکل نشوند . وی همچنین با توجه به فرسوده بودن سرعت گیرهای خیابان های درون شهری در سطح شهرستان بر اصلاح هر چه سریعتر آن تاکید کرد . ساماندهی وسائط نقلیه عمومی سطح شهر و بین شهری ، یک طرفه نمودن خیابان قمر بنی هاشم مهدیشهر و نصب علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی از مقررات این جلسه بود.

برچسب‌ها,

یک پاسخ به “فرمانداری شهرستان مهدی شهر ارتقاء یافت”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...


سوابق فرمانداری نظامی قدیم و کنونی مهدیشهر و نارسائی های موردی

تاریخ : ۳ مهر ۱۳۹۲
تعداد بازدید : 2,571