امروز : ۲ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۲, ۱۳۹۶, ۲:۲۶ ب.ظ
 

اغلب آفتابی
30°C
رطوبت: 10%
سرعت باد: 3 m/s غربجنوبغرب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 363
  • 1,275
  • 3,366,848
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

فرماندار جدید مهدیشهر معرفی شد


صبح امروز در محل فرمانداری مهدیشهر طی آیینی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری و ائمه جمعه شهرستان، ضمن قدر دانی از فعالیت های عیسی فاضلی فرماندار پیشین مهدیشهر، محمدرضا قنبری بعنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه سمنان٬ عیسی فاضلی در این مراسم با اشاره به مصوبات سفرهای دولت به این شهرستان افزود: نظام جمهوری اسلامی برای مرتفع کردن مشکلات این شهرستان اقدامات موثری انجام داد که در نتیجه آن امروزه شاهد جهش و شتاب خوبی در توسعه شهرستان مهدیشهر هستیم .
فرماندار پیشین مهدیشهر ضمن قدردانی از استاندار سمنان گفت: همدلی و همراهی دستگاه های اجرایی شهرستان٬حوزه های مختلف و مردم خوب شهرستان مهمترین عامل ایجاد شتاب در توسعه شهرستان است که امیدوارم همچنان تداوم داشته باشد .
فاضلی همچنین با اشاره به افق های پیش روی این شهرستان،گفت: در حال حاضر،اعتبارات اختصاص یافته و پروژه های مصوب و دردست اجرا ،شهرستان مهدیشهر را در وضعیت و جایگاه بسیار خوبی از نظر تملک دارایی قرار داده است .
وی در ادامه افزود: در زمان شکل گیری فرمانداری مهدیشهر ، تنها ۲۵ اداره در این شهرستان وجود داشت که طی این چند سال ۲۵ اداره٬ سازمان٬ ارگان و نهاد دیگر نیز تاسیس شده است .
فاضلی با اشاره به مصوبات دور دوم و سوم سفرهای ریاست جمهوری از آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ۶۴ تختخوابی و دانشکده منابع طبیعی خبر داد و گفت: دانشکده منابع طبیعی از مهرماه سال جاری نسبت به پذیرش دانشجو اقدام خواهد کرد.
وی در ادامه افزود: در پروژه مسکن مهر نیز با وجود مشکلات عدیده ولی با تلاش تعاونی ها و بخصوص در بخش صنعتی ساز ٬ در وضعیت بسیار مطلوبی قرار داریم و ۲ هزار و ۳۱۸ واحد مسکونی مهر در آستانه واگذاری قرار دارد.
همچنین، محمد رضا قنبری فرماندار جدید مهدیشهر نیز ضمن قدردانی از استاندار و معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان، این تغییر سنگر را فرصتی جدید برای خدمت گذاری به مردم عنوان کرد.
قنبری ضمن دعوت از مدیران اجرایی شهرستان به همکاری و خدمات رسانی یکسان به مردم نواحی مختلف شهرستان افزود: امیدواریم با استفاده از پتانسیل بالقوه موجود در شهرستان و با کمک فرهیختگان شهرستان برگ های زرین دیگری بر تاریخ این شهرستان بیافزاییم.
گفتنی است: عیسی فاضلی ازسال ۸۷ و پس از ارتقاء بخش مهدیشهر به شهرستان به عنوان اولین فرماندار این شهرستان انتخاب و قریب به ۵ سال این مسئولیت را برعهده دار بود.

۴ پاسخ به “فرماندار جدید مهدیشهر معرفی شد”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...