امروز : ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
شهریور ۲۹, ۱۳۹۶, ۱۲:۲۹ ق.ظ
 

صاف
23°C
رطوبت: 17%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 1,237
  • 970
  • 3,361,739
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

فوتبال مهدیشهر; درخششی دیگر و راه تداوم آن

رضا مرادعلیان

رضا مرادعلیان *

تیم سامان سنگسر نماینده فوتبال شهرستان مهدیشهر در لیگ استان ، با تلاش همه دست اندرکاران و بازیکنان تیم  و همچنین همکاری متصدیان ورزش و هیئت فوتبال شهرستان مهدیشهر و اسپانسر تیم توانست به مقام قهرمانی لیگ استان سمنان در فصل ۹۳-۹۲ دست یابد . کسب این مقام بار دیگر بر توانائی های جوانان مهدیشهر صحه گذاشت و البته نقش مؤثر حمایت مالی در پیشبرد ورزش را آشکارتر ساخت . البته با نگاهی منصفانه به وضعیت  فوتبال استان سمنان تصدیق می کنیم که  اگر استعدادهای فوتبال و مشتاقان به فعالیت در این ورزش ، ازحمایت های مدیریتی و مالی لازم برخوردار شوند ، کیفیت فوتبال استان به جایگاه واقعی خود خواهد رسید . و از افت دهه اخیر دور خواهد شد. جذب مربیانی برخوردار از دانش روز فوتبال ، برپایی کلاسهای آموزشی برای تربیت داور و مربی و ارتقاء درجات آنان ، توجه به فوتبال پایه و همچنین ارتباط با مدارس و همکاری در برپایی مسابقات دانش آموزی و حمایت کردن از ایجاد مدارس فوتبال از راهکارهائیست که موجب رشد فوتبال استان است و مسلماً گام نهادن در هریک از این مسیرها به سرمایه مالی و مدیریتی نیازمند است.

هیئت فوتبال شهرستان مهدیشهر ، برای  توسعه ورزش فوتبال مبتنی بر اخلاق اسلامی  و رشد استعدادهای این شهرستان و زمینه سازی لازم در جهت حضور جوانان شهرستان در سطوح بالاتر از استان ، از همه دلسوزان ورزش و دوستداران رشد فوتبال مهدیشهر دعوت می نماید در یاری رساندن به  این هیئت و تیم های ورزشی آن قدم پیش نهاده و در امر صیانت از نسل جوان به وسیله ورزش سهیم باشند.

درپایان ضمن تشکر از حمایتهای موسسه خیریه گلستان و مدیران محترم آن  امیدواریم که با تدام این حمایت ها و همچنین تلاش کلیه اعضای تیم در چهارچوب برنامه ریزی دقیق و رفع نقاط ضعف و جذب افراد لازم  ، در سال ۱۳۹۳ شاهد درخشش دیگری از فوتبال شهرستان مهدیشهر در لیگ دسته سوم فوتبال ایران باشیم.

saman-sangsar

* رئیس هیات فوتبال شهرستان مهدیشهر

۲ پاسخ به “فوتبال مهدیشهر; درخششی دیگر و راه تداوم آن”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...