امروز : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۴, ۱۳۹۶, ۱:۲۵ ب.ظ
 

آفتابی
9°C
رطوبت: 40%
سرعت باد: 0 m/s شرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 407
  • 1,052
  • 3,478,821
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

قطعات خالی مجتمع دامداری امامزاده زینعلی به سایر متقاضیان واگذار می شود


ششمین جلسه ستاد مجتمع های تولیدی استان با محوریت  مجتمع دامداری امامزاده زینعلی مهدیشهر در سازمان  جهاد کشاورزی  استان تشکیل  شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، این جلسه  با حضور  رئیس سازمان، معاونان، مدیر جهاد کشاورزی و مدیر عامل  شرکت تعاونی گاوداران شهرستان مهدیشهر در محل دفتر کار رئیس سازمان  تشکیل  و در خصوص استفاده کامل از ظرفیت  مجتمع دامداری  امامزاده زینعلی مهدیشهر  بحث و تبادل نظر  شد.
رئیس سازمان  در این جلسه با اشاره  به وجود  دوازده مجتمع دامپروری در استان  که عملیات  زیربنایی در آن ها  انجام شده است،  تاکید کرد: باید با واگذاری قطعات خالی به متقاضیان  واجد شرایط  از ظرفیت  های  موجود  در مجتمع ها به طور کامل  استفاده  و از سرمایه گذاری انجام شده استفاده  شود.
سید مجید موسوی  درباره تکمیل  ظرفیت  مجتمع  دامداری  امامزاده زینعلی  گفت: برای دریافت  قطعات  خالی  مجتمع دامداری امامزاده زینعلی مهدیشهر،  دامداران  داخل شهر در اولویت هستند و در صورت عدم مراجعه این دامداران، قطعات  خالی مجتمع  به سایر متقاضیان واگذار می شود. لذا از طریق  مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مهدیشهر  با هماهنگی  شهرداری های شهرستان  ظرف مدت ۱۵ روز به کلیه واجدین شرایط  دریافت زمین در  مجتمع  (دامداران  فعال داخل شهر)  اطلاع رسانی شود تا  جهت ارائه  تقاضانامه  و تشکیل پرونده  به جهاد کشاورزی  شهرستان مراجعه  نمایند.
وی افزود: در صورت  عدم مراجعه افراد  فوق  و پس از پایان  مهلت  تعیین  شده، قطعات خالی  به سایر  متقاضیان  از جمله فارغ التحصیلان واجد شرایط  و سرمایه گذاران واگذار  می شود.
یادآوری می شود: مجتمع دامداری امامزاده زینعلی مهدیشهر در زمینی به مساحت ۲۰۰ هکتار  واقع  شده  که  توان  احداث ۲۵۰ واحد گوساله پرواری به ظرفیت ۸ هزار راس را دارد  و تا کنون  تعداد ۱۲۶ واحد آن واگذار  شده  که ۵۳ واحد ۵۰ و یکصد  راسی به بهره برداری  رسیده و از محل منابع مختلف استانی  بیش از  ۵۹۰۰ میلیون  ریال برای  زیرساخت های آن  هزینه شده است

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...