امروز : ۳ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۳, ۱۳۹۶, ۴:۴۰ ق.ظ
 

صاف
22°C
رطوبت: 17%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 7
  • 1,056
  • 3,367,548
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

مجلس محلی تشکیل می شود


سرویس خبری مهدیشهر نیوز- نماینده مردم مهدیشهر و سمنان در مجلس شورای اسلامی ظهر جمعه با حضور در جمع نمازگزاران مهدیشهر به ارایه گزارش دو ماهه عملکرد خود در مجلس نهم پرداخت و مسئولان را به تلاش بیشتر برای توسعه مهدیشهر فراخواند.
مهندس علیرضا خسروی که در حسینیه المهدی سخن می گفت، چگونگی استقرار ادارات در شهرستان مهدیشهر و نحوه خدمات دهی آنان را مورد پرسش قرار داد و گفت: بعد از چهار سال از ارتقا مهدیشهر، تاکنون کلیه ادارات می بایست استقرار می یافت. وی افزود: مسئول ادارات شهرستان باید دارای اختیارات کامل باشد و تصمیم بگیرد. اینطور نباشد که برای اخد تصمیم، مجددا از مرکز استان کسب تکلیف کند. وی خطاب به مسولان استان تصریح کرد: حق مردم مهدیشهر بالاتر از این است. به پیشینه مهدیشهر مراجعه کنید. عشایر این شهرستان حدود یک میلیون دام سبک داشته اند، در حال حاضر این رقم به هفتصد هزار راس رسیده است، نباید بگذاریم به مشکلات آنها افزوده شود. وی افزود: روزگاری این شهر کارخانجات پی وی سی و پاکریس و کارخانجات دیگر فعالیت می کردند و نه تنها کارگرانی از این شهر، بلکه از شهرهای دیگر و حتی مرکز استان در این کارخانجات کار می کردند.

تشکیل مجالس محلی در سمنان و مهدیشهر
نماینده سمنان و مهدیشهر در بخش دیگری از سخنان خود از تشکیل مجالس محلی خبر داد و کارشناسان و صاحب نظران را به شرکت در مجالس محلی و ارایه راهکار در خصوص رفع مشکلات مردم دعوت کرد. خسروی با تاکید بر انجام مطالعه جاده آهوان به فیروزکوه و اتصال سه شهرستان دامغان، مهدیشهر و فیروزکوه از طریق این محور افزود: مهدیشهر باید چهار راهی برای ارتباط شرق به غرب و شمال به جنوب باشد تا همگان از این امکان بهره مند شوند. وی از پیگیری های انجام شده در مورد تقاطع غیر هم سطح درجزین ، پژوهشکده رویان و بیمارستان ۶۴ تختخوابی مهدیشهر خبر داد و از مسئولان خواست به پیگیری مطالبات خود از طریق استان اکتفا نکنند و نیازهای شهرستان را از طریق وزارتخانه ها دنبال نمایند.

خسروی با تشکر از فاضلی فرماندار سابق، انتصاب فرماندار جدید شهرستان را به وی تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد با تلاش های محمدرضا قنبری بخشی از مشکلات مهدیشهر برطرف شود.
وی با اعلام اینکه در حال حاضر سالانه یک میلیون و هشتصد هزار متر مکعب آب استان به دریای خزر می ریزد، از تشکیل بنیاد آب برای پیگیری انتقال آب دریای خزر به استان سمنان خبر داد و تصریح کرد: پیگیری های خود را برای تحقق این طرح مهم ادامه خواهد داد.

یک پاسخ به “مجلس محلی تشکیل می شود”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...