امروز : ۲۵ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۲۵, ۱۳۹۶, ۴:۲۸ ق.ظ
 

صاف
13°C
رطوبت: 41%
سرعت باد: 1 m/s غرب
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 3
  • 1,074
  • 3,395,695
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از پروژه های شهرستان مهدیشهر بازدید کرد


به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر؛ محمدرضا سوقندی در این بازدید روند اجرایی پروژه های عمرانی را بررسی و اعلام کرد: ساماندهی پروژه ها از برنامه های این اداره کل است.
مجتمع فرهنگی قرآنی مهدیشهر، کتابخانه عمومی مهدیشهر و مجتمع فرهنگی هنری شهمیرزاد از جمله پروژه های مهمی بود که مورد بازدید قرار گرفت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان همچنین در نشستی مشترک، با امام جمعه و فرماندار مهدیشهر دیدار کرد. امام جمعه مهدیشهر در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از انتصاب محمد رضا سوقندی به این سمت اظهارداشت: مهدیشهر در زمینه مهدویت ظرفیت های بسیاری دارد که انتظار می رود در این مورد همکاری لازم صورت گیرد. حجت الاسلام و المسلمین بارانی افزود: اجرای برنامه سالانه جشنواره مهدویت می تواند قدم های خوبی در این مسیر باشد.
فرماندار مهدیشهر نیز در این نشست گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر منشا خیرات در این شهرستان بوده است.
عیسی فاضلی تاکید کرد: تصویب و ابلاغ چارت سازمانی اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مهدیشهر از جمله انتظارات مردم مهدیشهر است.
در این دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز گفت: تلاش می کنیم تا اقدامات مناسبی در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان مهدیشهر به ثمر برسد.
محمدرضا سوقندی افزود: نوپا بودن شهرستان مهدیشهر خود ظرفیت خوبی برای پایه گذاری اقدامات مطلوب و زیربنایی در این شهر است.
محمدرضا سوقندی در دیدار با کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر نیز اظهارداشت: تعریف هویت شهری براساس مزیت سنجی مهدیشهر ضروری است. این هویت می تواند جهت دهنده فرهنگ این منطقه باشد.
وی با تاکید بر لزوم تحول و تغییر در ساختار اداری افزود: در اداراتی که تازه تاسیس هستند مقاومت در برابر تغییر وجود ندارد که این خود امتیاز بزرگی است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان اظهارداشت: وقتی جایی ارتقاء می یابد، حساسیت های خاصی نیز وجود دارد که این خود یک مزیت است.
سوقندی تصریح کرد: این حساسیت به عنوان علایم حیاتی مردم آن محسوب می شود که شما می توانید از آن بهره بگیرید.
وی افزود: گردشگری بودن منطقه نیز ظرفیت های جدیدی در حوزه فرهنگ و هنر ایجاد می کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر نیز در ابتدای این دیدار گفت: هشت فعالیت کوچک و بزرگ مجموعه ای از فعالیت ۹ ماهه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر است.
محمدعلی یوسفیان افزود: برگزاری همایش نکوداشت آیت الله زیارتی، برگزاری همایش پیشرفت پایدار مهدیشهر، کنگره استانی شعر دفاع مقدس و نخستین دوسالانه کتاب و پژوهش های برتر استان سمنان از جمله مهمترین فعالیت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر است.
در این دیدار کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر نیز گزارشی از فعالیت های خود ارائه دادند.

۲ پاسخ به “مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از پروژه های شهرستان مهدیشهر بازدید کرد”
  • شهر وند مهدی شهری:

    آقای سوقندی نگفت چرا محل احداث کتابخانه عمومی مهدی شهر را در انتهایی ترین نقطه شهر در نظر گرفتید ؟؟؟عزیزان توجه ندارن که کتابخانه عمومی باید در محلی احداث شود مردم بتوانند به راحتی دسترسی داشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...