امروز : ۳ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۳, ۱۳۹۶, ۴:۴۷ ق.ظ
 

صاف
22°C
رطوبت: 17%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 13
  • 1,056
  • 3,367,554
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

مسئولین هیچ نگاهی به رشته بدنسازی سنگسر ندارند


به گزارش سنگسر نیوز ؛علی اکبرخانی در گفتگو با خبرنگار نیزوا اظهار داشت:هیئت بدنسازی وپرورش اندام شهرستان مهدیشهر،در بحث هزینه مسابقات ،هزینه بالایی دارد که جز حامیان مالی ،مسئولین هیج نگاهی به این رشته ندارند.

علی اکبرخانی ادامه داد:هیئت بدنسازی وپرورش اندام شهرستان مهدیشهر،به طور فعال به مدت پنج سال است که فعالیت خود را آغاز کرده البته در سالهای پیش هم بوده ولی به صورت فعال در مسابقات دیده نشده است.

وی در ادامه گفت:این ورزش به دلیل انفرادی بودنش نسبت به رشته های ورزشی دیگر بهتر می باشد وچون این ورزش یک ورزش قدرتی است وبچه های مهدیشهرهم در قدرت حرف اول را در استان می زنند به همین  خاطرهم در طی این پنج سال همیشه در مسابقات استانی اول می باشند.

اکبرخانی با بیان اینکه بدنسازی یک رشته مادری می باشد خاطر نشان کرد:کشتی گیر یا فوتبالیست ویا کاراته باز و…به بدنسازی نیاز مند هستند وبه همین خاطر در هر شهری علاقه مندی خود را ورزشکاران دارند.

رئیس هیئت بدنسازی وپرورش اندام شهرستان مهدیشهر خاطر نشان کرد:حدود ۴۰۰نفر از بچه های مهدیشهر در با شگاه ها فعال می باشند و ۲۰۰ نفر هم خانم ها در این رشته ورزشی کار می کنندو حدود ۱۲۰نفر به صورت حرفه ای در حال کار کردن هستند.

وی با بیان اینکه  بازیکنان مهدیشهری دراین رشته در مسابقات راه یافته وتمامی مقام های استانی را گرفته اندالبته در مسابقات کشوری که در شهریور ماه برگزار شد در نتایج تیمی ما در شش رده اول شده اند که در این تیم ها ۴۶ نفر حضور داشته اند ۴۰نفر مقام های اول تاسوم را کسب کرده اند.

اکبرخانی افزود:این رشته اولین مشکلش این است که دفتر هیئت نداردودر طی این پنج سال از سوی هیئت ورزش وجوانان وهیئت بدن سازی کمک شایانی نشده است و کمک هایی هم که شد با مبالغ پایین انجام گرفته است.

رئیس هیئت بدنسازی وپرورش اندام شهرستان مهدیشهر همچنین در مورد سالن های ورزشی گفت:برای برگزاری مسابقات ،مسئولین هیچ کمک وهمکاری نداشتند ودربحث هزینه مسابقات هزینه بالای داشت که هیچ کمکی نشد وبنده خودم پا پیش گذاشتم وخودم رفتم دنبال اسپانسر وهیچ کمک از مسئولین شهری به این مسابقات نشد ولی بجز هیئت ورزش و جوانان شهرستان واستان که زحمات زیادی کشیده اند تقدیر وتشکر کرد

وی تصریح کرد: ما پیش بینی مان این است که با این روحیه وپتانسیل ورزشی که این بچه های مهدیشهر دارنددر مسابقات آسیایی وجهانی شرکت کنند و در حال ثبت شدن هست که مسابقات پاورلیفتینگ به مسابقات المپیک راه پیدا کنند.

اکبرخانی افزود: بچه های مهدیشهرحرف برای گفتن دارند که می توانند مدال های کشوری بگیرند والبته دونفر از بچه های مهدیشهربرای تیم ملی انتخاب شده اند ودر صدد آن هستیم که برای مسابقات آسیایی برنامه ریزی کنیم واگر مسئولین در این رشته سرمایه گذاری کنند  به نتیجه خواهیم رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...