امروز : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۴, ۱۳۹۶, ۱:۲۱ ب.ظ
 

آفتابی
9°C
رطوبت: 40%
سرعت باد: 0 m/s شرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 403
  • 1,052
  • 3,478,817
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

مهدیشهر میزبان چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهدیشهر، جلسه کمیته برگزاری چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد صبح چهارشنبه در محل این فرمانداری برگزار شد.  سیدمحمدرضا نورانیان مسئول برگزاری چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد استان سمنان با بیان اینکه این جشنواره از ۵ الی ۱۰ اسفندماه با میزبانی شهرستان های مهدیشهر، شاهرود و گرمسار برگزار می شود، افزود : این جشنواره در مهدیشهر برای اولین بار برگزار می گردد.
نورانیان در ادامه افزود : در این دوره از جشنواره ۱۰۳ فیلم برای علاقمندان به نمایش گذاشته خواهد شد.
مسئول برگزاری چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد استان سمنان مهمترین مزیت فیلم رشد را مدت زمان کوتاه آن برشمرد و تصریح کرد : در چنین فیلم هایی تهیه کننده آن حداکثر در مدت ۴ دقیقه پیام خود را به مخاطبین منعکس می نماید.
نورانیان بهره گیری از توان بالقوه موجود در آموزش و پرورش در جهت آشنایی با شیوه های نوین یاددهی و یادگیری ، تبادل فرهنگی و هنری بین کشورهای جهان و ایران را از مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره فیلم رشد دانست و افزود : تشویق و ترغیب هنرمندان و دانش آموزان استان جهت تولید فیلم های آموزشی و تربیتی ، آگاهی معلمان و اولیاء دانش آموزان از تحولات و نوآوری علمی و آموزشی و تربیتی ایران و جهان از دیگر نکاتی است که در این جشنواره مدنظر قرار گرفته است.
وی در ادامه اظهار داشت : توجه به اهمیت فیلم آموزشی و نقش آن در فرآیند یاددهی و یادگیری دانش آموزان و معلمان ، ایجاد ارتباط متقابل بین تولیدکنندگان فیلم آموزشی و برنامه های علمی و آموزشی و تربیتی با آموزش و پرورش ، ترغیب و تشویق سایر نهادها از جمله صدا و سیمای استان و فرهنگ و ارشاد در جهت تولید فیلم های آموزشی و تربیتی و پخش استانی آن ، توسعه فرهنگ به کار گیری فیلم آموزشی در فرآیند برنامه درسی برای تحقق بسته آموزشی به جای کتاب درسی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.
مسئول برگزاری چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد استان سمنان خاطرنشان ساخت : با هماهنگی های به عمل آمده این جشنواره در محل فرهنگسرای نیستان مهدیشهر برگزار خواهد شد.
در ادامه این جلسه علی طاهرزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر از اعلام آمادگی تمامی نهادها و موسسات فرهنگی برای همکاری در برگزاری باشکوه این جشنواره در شهرستان مهدیشهر خبر داد و تصریح کرد :در حاشیه این جشنواره برنامه های متنوع فرهنگی و تشکیل کارگاه های فرهنگی هنری برای بازدید علاقمندان برنامه ریزی شده است .
همچنین محمدرضا قنبری فرماندار مهدیشهر ضمن اظهار خرسندی از میزبانی این شهرستان در برگزاری چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد ، افزود : شهرستان مهدیشهر دارای قابلیت و پتانسیل های مهم و فراوانی می باشد و به خاطر همین موضوع می باشد که میزبانی چنین برنامه هایی را به این شهرستان محول می کنند.
وی در ادامه از کلیه اصحاب رسانه ، مطبوعات و همچنین رسانه ملی خواست در جهت انعکاس به موقع برنامه های این جشنواره تمامی تلاش خود را به کار گیرند.

برچسب‌ها

۳ پاسخ به “مهدیشهر میزبان چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...