امروز : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۷, ۱۳۹۶, ۱۰:۰۹ ق.ظ
 

آفتابی
4°C
رطوبت: 44%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 231
 • 1,095
 • 3,481,964
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

موفق ترین مدیر شهرستان مهدیشهر تودیع شد!


به گزارش خبرنگار سنگسر نیوز، صبح دو شنبه مراسم تودیع مهندس سید محمود پاکزادیان، رئیس دانشگاه آزاد مهدیشهر با حضور فرماندار، مدیران کشوری و مسوولین منطقه ۱۰ دانشگاه آزاد در محل سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار شد. در این مراسم عبدا… جعفری چاشمی به عنوان رئیس جدید این دانشگاه معرفی شد.

مهندس پاکزادیان در شرایطی با سکان مدیریت این دانشگاه خداحافظی کرد که این دانشگاه را ۴ سال پیش  با ۲۰۰ دانشجو در یک ساختمان استیجاری که یکماه بدون سرپرست و در آستانه انحلال قرار داشت، تحویل گرفت. دانشگاهی که نه یک رشته مصوب داشت و نه حتی یک عضو هیات علمی.

سید محمود پاکزادیان در این مراسم برای حضار تعریف کرد در شرایطی که امکان ادامه حیات این دانشگاه در فضای استیجاری نیز به حداقل رسیده بود با گرفتن مهلت شش ماهه چگونه ساخت مجموعه پرشکوه دانشگاه آزاد مهدیشهر را آغاز نمود.

وی خاطر نشان کرد که چگونه نقشه تیپ دانشگاه آزاد را به کنار نهاد و با طراحی زیبا و ماندنی، ساخت این دانشگاه را توسط خود و همکارانش به عهده گرفت. وی در پاسخ به ایراداتی که به عملکردش گرفته می شود که چرا بدون تکمیل مجوزهای لازم کار احداث این دانشگاه را شروع کرد گفت انتقاد کنندگان شرایط آن روز دانشگاه را ندیده بودند تا بدانند چه شرایط دشواری را سپری می کرد. وی از کارشکنی پیمانکارانی گفت که تقاضاهای اضافی داشتند و قصد داشتند بدون کیفیت کار را اجرا نمایند. وی تعریف کرد که چگونه دست آنها را قطع کرد و چگونه آنها در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد شروع به جوسازی بر علیه وی نمودند.

وی همچنین به موفقیتهای ارزشمندش نیز اشاره کرد و از تصویب ۲۲ رشته دانشگاهی، جذب بیش از ۵۰ عضو هیات علمی و اشتغال به تحصیل بیش از ۱۱۰۰ دانشجو در این دانشگاه خبر داد. مهندس پاکزادیان درباره موفقیتهای درخشان این دانشگاه در عرصه رباتیک و کسب چندین مقام سومی در مصاف با دانشگاههای برتر کشور نیز صحبت کرد. موفقیت ارزنده در شرایطی که هیچکدام از دانشگاههای منطقه ۱۰ دانشگاه آزاد حتی جرات شرکت در این مسابقات را هم نمی کردند.

وی برای حاضران تعریف کرد که چگونه نزدیک به ۲۷۰۰۰ متر مربع فضا را فراهم کرد. در شرایطی که سرانه فضا در واحدهای جامع دانشگاه آزاد که ۳۰ سال سابقه فعالیت دارند ۱۰ متر و در دانشگاههای بزرگ ۷ متر می باشد، دانشگاه مهدیشهر با ۲۶ مترمربع فضا به ازای هر دانشجو در این زمینه در کشور پیشتاز است.

وی به سرانه هیات علمی برای هر دانشجو هم اشاره کرد و از بالا بودن این نسبت در این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاهها خبر داد.

ایشان خاطر نشان کرد که دانشگاه آزاد مهدیشهر جزو معدود دانشگاه هایی است که به تمام دانشجویان خود خوابگاه ارائه می دهد. خوابگاهی با امکانات کامل و مدرن و این در شرایطی است که خیلی از دانشگاههای بزرگ حتی به ۱۰ درصد دانشجویان خود نیز خوابگاه نمی دهند.

وی از آرزوهایش برای تبدیل دانشگاه آزاد مهدیشهر به یکی از بهترین دانشگاههای جهان گفت و خاطر نشان کرد در شرایطی که واحدهای دانشگاه آزاد در سالهای اخیر دچار رکود و زوال گردیده اند این دانشگاه نه تنها بر خلاف جریان آب بلکه بر خلاف آبشار روند رو به رشد تصاعدی خود را حفظ کرده است.

وی اظهار امیدواری کرد که رکود حاکم بر دانشگاههای آزاد کشور بهانه ای برای افت این دانشگاه نشود. ایشان ضمن اشاره به منابع مالی خوب این دانشگاه از اینکه هیات علمی لازم برای ۶ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا تامین شده و پیگیری های لازم برای تصویب رشته های فوق نیز صورت گرفته است اظهار امیدواری کرد با تصویب آنها روند رشد این دانشگاه ادامه پیدا کند.

نصیرزاده، مدیرکل ایثارگران دانشگاه آزاد نیز در این مراسم از ۲ ماموریت این دانشگاه با پرچم فرهنگ و علم و فن آوری خبر داد و خاطر نشان کرد پرورش و خروج سربازان ولایت و رهبری از دانشگاه مهمترین خواست مدیران جدید این دانشگاه می باشد.

عبدا.. جعفری چاشمی، مدیر جدید دانشگاه آزاد مهدیشهر که پیش از این معاونت دانشجویی و آموزش این دانشگاه را به عهده داشته است نیز در این مراسم به اهداف خود بر اساس سند چشم انداز دانشگاه اشاره کرد. وی خاطر نشان کرد حداکثر تلاش خود را برای افزایش جمعیت دانشجویی این دانشگاه، راه اندازی رشته های کارشناسی ارشد و دکترا و تکمیل پروژه های موجود به کار خواهد بست. وی همچنین در اظهاراتی قابل تامل از ایجاد محیط نا امن در دانشگاه برای افراد ناهنجار خبر داد !

حاشیه ها :

مهندس پاکزادیان در پایان مراسم با تابلو فرش اهدایی از طرف کارکنان دانشگاه آزاد مورد تقدیر قرار گرفت.

وی همچنین در پایان سخنرانی پرشور خود با اهدای گل توسط دوستدارانش مورد تشویق قرار گرفت.

لبخند شادی بر لبان همتیان، دبیر منطقه ۱۰ دانشگاه آزاد و همراهانش بیش از دیگران خودنمایی می کرد.

اعضای شورای شهر و امام جمعه در این مراسم حضور نداشتند.

نصیرزاده، مدیرکل ایثارگران دانشگاه آزاد در پاسخ به خبرنگار سنگسر نیوز در روز یکشنبه مبنی بر اینکه چرا با وجود حمایتهای قاطع مردم، امام جمعه، دانشگاهیان، نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان مجلس اراده دانشگاه آزاد برای تغییر این مدیر موفق اصلاح نشد اظهار داشت اصولا وقتی تصمیم به تغییر در این مجموعه کلید بخورد نهادی قادر به تغییر این تصمیم نخواهد بود! وی همچنین تاثیر پذیری مدیران این دانشگاه را از جوسازی پیمانکاران متخلف و حسادتهای منطقه ای را تکذیب کرد و اظهار داشت تصمیمات بر اساس تجارب چندین ساله مدیران فوق اتخاذ می شود.

برچسب‌ها,

۳۰ پاسخ به “موفق ترین مدیر شهرستان مهدیشهر تودیع شد!”
 • مهران:

  با عرض سلام.
  اتغییر و جوانگرایی در ریوس مراکز فرهنگی و آموزشی امری منطقی و اجتناب ناپذیر بوده و لازمه رشد وشکوفایی و پیشرفت می باشد.
  اساسا” هیچ سمتی مادام العمر نمی باشد و طبعا” اشخاصی که دلسوزانه جهت اعتلای فرهنگ این مرز و بوم تلاش کرده اند اجر آنرا خواهند برد و …
  با آرزوی موفقیت و سربلندی برای آقایان مهندس “جعفری” و “پاکزادیان”

 • ربات چیتای سنگسر:

  جوابی به بی عدالتی کاربر عدالت:
  دانسته یا ندانسته مطالبی در باره ی کسب عناوین تیم رباتیک دانشگاه آزاد مهدیشهر نوشته ای که از یک سنگسری اصیل بعید است. امیدوارم ندانسته نوشته باشی. برای دانستنت می نویسم:
  ۱٫ منظور از منطقه ۱۰ دانشگاههای آزاد منطقه هستند نه دانشگاههای سراسری.
  ۲٫ هنوز هم بر این باوریم که هیج تیمی از منطقه ۱۰ و حتی دانشگاههای سراسری را یارای مقابله با تیم رباتیک دانشگاه آزاد مهدیشهر نیست.
  ۳٫ شاید باز هم نمیدانی که سوگلی مسابقات رباتیک ربات مین یاب تمام اتوماتیک (علمی ترین ربات مسابقات رباتیک) است و شما از کشف و کرامات پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان (تمام پتانسیل شهر سمنان اعم از دانشگاه آزاد و سراسری و… نه فقط دانشگاه سمنان) در زمینه ربات پرنده سخن میرانید که ربطی به ربات مین یاب ندارد.
  ۴٫ و آنچه من نمیدانم این است که چرا خود را سنگسری مینامی؟
  زنده باد سنگسر و سنگسری.

 • حاجی علیان یدالله:

  مهندس پاکزادیون ته نفسو گرم ته عمر دراز ته اسم همیشه سرفراز .
  کوری چش دِ هم دبندن باز ته شاکار دِ ویننده .
  خدامون امید دانون هر جه دره سربلند بو و اشتون شهر ره خدمت هاکه .
  حاج علییون

 • ع د ل:

  کاش کیانوش حیدریه خدابیامرز زنده بودن و میگفتن که منظورشون از این شعر چی بوده..هرچند هرکس با سلیقه و طرز فکرش از این اشعار نصیبی می بره!!!به هر حال مدیری آمده که چه خوب و چه بد واسه شهرو شهرستانمونه…باید کمک کنم به شخصه که بریم بالاتر.من خودم ارشد دارم و امیدوارم بتونم یک قدم حتی کوچک برای سربلندی سنگسر عزیزم بردارم و با دیگران کاری ندارم چی میگن و خواهند گفت.پشت سر کسی حرفی زده بشه نباید نگران باشه چون حرف پشت سر جاش پشت سره و تو دید نیست و ارزشی نداره.خداوند آگاه و شاهد خواهد بود و به امید خداوند و لطف امام زمان مان سنگسر و مهدی شهر همیشه سربلند خواهد بود.امیدوارم مسئولین سایت دیدگاه حق به جانب نداشته باشن.من هم برای آقایان پاکزادیان و جعفری آرزوی شادی و سربلندی دارم.یا علی.

 • محمد:

  شاید این شعر شاعر سنگسری (مرحوم کیانوش) منظور منو بهتر برسونه ، که میگفت :

  کوی و بازار تو از بوی حسادت سرشار *** چشم و دل سیری کوهپایه نشینان تو کو؟

 • بیدقی فر:

  با سلام
  برای مهندس پاکزادیان و مهندس جعفری چاشمی آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

 • حمیدرضا:

  سلام
  از مهندس پاکزادیان به خاطر تلاش و زحمات فراوانی که برای ارتقای و پیشرفت علمی و عمرانی و … دانشگاه آزاد مهدیشهر کشیدند کمال تشکر را دارم و امیدوارم در هر سمت و جایگاهی که هستند موفق و سربلند باشند .
  امید است که مدیر جدید جناب مهندس جعفری هم به مانند مهندس پاکزادیان برای هر چه بهتر شدن و ارتقا دانشگاه آزاد مهدیشهر تلاش کنند .

  مدیر بومی و دلسوز = ارتقا و پیشرفت

 • بینام:

  با سلام
  خوشحالم که امروز را دیدم و از صمیم قلب این مدیریت جدید را به آقای مهندس چاشمی عزیز تبریک می گویم…
  چه خوب بود حداقل پیامهایی از تبریک و حمایت بیشتر شما مردم از آقای مهندس جعفری چاشمی در کامنت های شما می آمد …
  مطمئن باشید دانشگاه آزاد شهرستان مهدیشهر با شناخت کاملی که از هر دو مدیر (قدیم و جدید) دارم ، مدیریت جدید موفق تر از پیش خواهد شد اگر فرصت دهید.
  ]قای مهندس چاشمی عزیز اگر پیام مرا خواندید دوباره تبریک مرا پذیرا باشید واقعا خوشحال شدم.

  • سرباز کوروش:

   بنام اهورا مزدا
   آقا یا خانم بینام ، درود
   بنده آرزوی موفقیت برای آقای چاشمی دارم ولی بر عکس نظر شما بر این باورم عالم به آینده فقط خداست نه افراد(و شماهم )، پس باید صبر کرد و دید که رییس محترم جدید چکار میکند ، مردم سنگسر تمامی مدیران را زیر نظر دارند مدیری کم کاری کند یا به بیراه برود مطمئن باش تاوان سنگینی خواهد داد .

 • علیجان:

  برای آقای مهندس سید محمود پاکزادیان که با تلاش خود موجب سربلندی و سرفرازی مهدیشهر شد آرزوی سربلندی و سرفرازی بیشتر داریم. نام او در تاریخ افتخارات مهدیشهر جاودانه خواهد بود.
  آقای مهندس جعفری هم یک مدیر بومی است . بومی بودن مهمترین ویژگی یک مدیر موفق میباشد بنابراین دانشگاه آزاد اسلامی مهدیشهر در دوران ریاست او نیز همانند دوران مهندس پاکزادیان به پیشرفت های بزرگ خود ادامه خواهد داد.
  مطمئن باشید .

  • عدالت:

   آفرین به علیجان…به هر حال یک شخص بومی و بچه این شهرستان مدیر شده و خودش جای شکر داره و با همدلی و تلاش و یاری مدیران میشه بهتر از این عمل کرد.

   وجهه خوبی هم نداره که ما مهدیشهری ها سر هر جریان کوچیکی جلوی تصمیمات بایستیم و ساز مخالف بزنیم و جو سازی کنیم که اینجوری در آینده دودش به چشم خودمون میره.

   برداشت بد نشه که اگه حقمون رو می خورن حرفی نزنیم و ساکت باشیم..نه.داد بزنیم اما به جا و درست و سر حق خودمون، نه چیز دیگه و هر داستانی…به امید شهرستان مهدی شهری و سنگسری آباد و سربلند.

   از مدیریت سایت هم تشکر می کنم از باب اطلاع رسانی و امیدوارم دید حق به جانب نداشته باشن و بی طرف باشن و واقعیات رو عین همیشه منعکس کنن.باتشکر.

 • عدالت:

  با سلام خدمت دوستان عزیز
  لازمه بگم که دانشگاه سمنان در یکی از معتبرترین ۴ لیگ جهانی به نام ایران آزاد که هر ساله در ایران برگزار میشه مقام دوم را کسب کرده که از کشورهای تراز اول هم میان.البته تمامی اعضای آن دانشجوها بودن، نه اساتید و هیئت علمی دانشگاه…بنابراین دکتر خیرالدین نمی دونم چرا اونجور که باید یادی از این تیم نمی کنه!!!
  نکته دیگه اینه که اگه آقای پاکزادیان اینجور پرتلاش هستن و کاری خوب منم بهشون تبریک میگم اما اگه بنا به خدمت و کار باشه ایشون بیان و در جای دیگه ای که لازمه کار اساسی تری بشه و نیاز به تلاش و کار بیشتری داره کار کنن و آبادانی مهدیشهر عزیزمون رو در سنگر دیگری ادامه بدن…
  نکته دیگه این که کار برای خدا خستگی و ناراحتی نداره و خداوند عادله و بر اساس لیاقت ایشون سنگر دیگه ای به ایشون واگذار میشه تا آباد کنن یا…
  واین که هر جا پول باشه آبادانی همراه چیزهای دیگه هم هست و خواهد بود.
  در انتها یک سوال از دوستان و آقای پاکزادیان دارم و اون اینه که چند نفر مهدیشهری (واقعا نخبه به معنای واقعی) که در دانشگاه تراز اول ایران و تهران تحصیل می کنن و حتی برای ادامه تحصیل از ایران رفتن و برخواهند گشت را جذب این دانشگاه کردن و در صورتی که آنها واقعا دوست داشتن در مهدیشهر خدمت کنن و…؟؟؟

  • محمد:

   افراد علاقه مند زیادی رو داریم که به زادگاهشون برگشتند نمونه اش خود مهندس پاکزادیان که از دانشگاه اصفهان به مهدیشهر اومد

   • محمد:

    ضمنا ادم باید خیلی ریاضیات و فلسفه چینیش ضعیف باشه که دانشگاه سمنان چند دهه ای با اون پشتوانه بودجه ای و شهری و مردمی و تمام مسئولین استانی و زمین رایگان و…. را با این دانشگاه در این وضعیت سیاسی متضاد و هزار مشکل دیگرو مقایسه کنه
    مشکل این شهر از عدم همدلی و بیهوشی بعضیهاست که فقط به منافع شخصی و قبیله ای خودشون فکر میکنند …

   • علیجان:

    دو نفر از اساتید مهدیشهری را میشناسم که از تهران میایند دانشگاه مهدیشهر تدریس میکنند

  • محمود:

   افراد زیادی از دانشگاههای مطرح کشور در دانشگاه آزاد مهدیشهر مشغول تدریس هستند جهت اطلاع بیشتر می تونید صفحه مربوطه رو تو سایت این دانشگاه ببینید
   http://msh-iau.ac.ir/?part=menu&inc=menu&id=873

   • ع د ل:

    سایت رو که رفرش نکردین … متاسفانه من ۳۰ نفر کارشناس ارشد و دکتر و دانشجوی دکتری مهدیشهری می شناسم و باهاشون در ارتباط هستم که۱۵ نفر الی ۲۰ نفر آنها حاضر بودن بیان واسه تدریس.۵شنبه و جمعه ها.نشد!امیدوارم شرلیط بهتر بشه و از لحاظ کیفی بریم بالاتر.

    • سنگسر نیوز:

     اخلاق ایجاب می کنه وارد حیطه توهین به افراد نشیم اگر هم قصد انتقاد داریم می تونیم با زبانی بیان کنیم که هیچ برداشت توهین آمیزی از اون صورت نگیره

 • محمد:

  با سلام ودرود به روح صداقت وپایمردی
  آنچه که بر کسی پوشیده نیست همیت وتلاش وهوش سرشار جوانان این دیار میباشد که متاسفانه بدلیل فقر بسیار شدید فرهنگی موجود در مسئولان داعیه دار مراکزی که نقش فرهنگ سازی دارند و باز هم متاسفانه بویی از فرهنگ ودانش ندارند وبا لابی های سیاسی عهده دار مسند های علمی فرهنگی …. شده اند، قربانی میشود.براستی بایستی آیه شریفه ” بای ذنب قتلت…” را در حال حاضر برای منابع وسرمایه های فکری ومدیریتی این شهر خواند که طاغوت مدیریت سیاسی استان وکشور آنها را به جرم خدمت به شهر ودیار خود، با ابزار پنبه ای! قربانی می کند!!
  امیدوارم ما سنگسریها بگونه ای عرصه را رقم بزنیم که …… اگر چه جولان میدهند ولی دیگر مجال جولان در عرصه سیمرغان را پیدا نکنند.
  سید محمود عزیز :سیمرغ افسانه ای سنگسر هستی که تدارک آسمانی به وسعت افکار واندیشه ات در حد وقواره برخی مسئولان ومدیرانی که آسمان را تنهادرقفس گنجشکی شان می بینند میسر نمی باشد.

  پس ای سیمرغ: دوباره بال پرواز بگشا وتا آسمان افکارت اوج بگیر تا اینبار زبانه آتش تیر آرش که از چله کمان دل پاکت به هدف والاتر خدمت رها خواهد شد , چشم کوردلان وتنگ نظران را بیشتر بسوزاند.
  ثابت قدم باشی واستوار

 • بهروز:

  همت بلند دار که مردان روزگار از همت بلند به جایی رسیدند دیروز جلسه تودیع سید بزرگوار ابر مرد خطه سنگسر را در دانشگاه ازاد اسلامی واحد مهدیشهر شاهد بودیم و از گزارش عملکرد بزرگ مرد سنگسری سر افراز شدیم از هیچ بودن هیات علمی و ساختمان استیجاری و ۲۰۰ نفر دانشجو که به ارث رسیده بود و اقایان مدعی اند که خیلی زحمت کشیده بودند .ولی امروز با مجلل ترین ساختمان استان سمنان که حدودا۳۰۰۰۰ متر بناو ۱۱۰۰ نفر دانشجو و ۵۰ نفر اعضامحترم هئیت علمی و چندین مقام عالی در رباتیک در ایران را امروز به رخ عده ای از سران دانشگاه ازاد و دبیر منطقه ۱۰ تهران کشیدیم …..

 • حاجی:

  باسلام برای مسوولین متاسفم که لیاقت حفظ چنین خدومی را ندارند.

 • علیرضا قندیان:

  جناب مهندس پاکزادیان زحمات بی دریغ شما را ارج می نهم و برای شما در درجات بالاتر موفقیت و پیروزی و سلامتی را از خداوند منّان خواهانم.لیاقت و مدیریت و شایستگی شما بر هیچکس پوشیده نیست . سربلند باشید .

 • محمود:

  در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت
  این … نیز بگذرد

 • صمدیان:

  شعر زیر را در سال ۱۳۵۱ در زیر فرش نمازخانه دانشگاه یافته که هنوز در خاطرم هست .
  اوراق شعر مارا بگذار تا بسوزند

  بگذار تا بگرییم بگذار تا بخندند

  روزی شکفته گردد گلهای کینه ما
  بحول قوه سریع الحساب و شدیدالعقاب شاهد فتعبرو یا اولی الابصار خواهیم بود.انشالله

 • مصمم:

  اینهم یکی از ثمرات برکناری دکتر جاسبی میباشد.

 • شاهمیری:

  ضمن عرض خسته نباشید خدمت مهندس پاکزادیان عزیز توفیقات بیش ازپیش رابرایشان آرزومندم

 • ناصر:

  از خبر مبسوط شما بهره مند شدم.
  زوایای پنهان مراسم را به خوبی نشان داده اید.
  آن ها که از تودیع مهندس پاکزادیان خوشحال شدند و لبخند رضایت بر لب هایشان نقش بست، روزی در پیشگاه عدل الهی مورد مواخذه قرار خواهند گرفت.
  مایلم عملکرد مشعشعانه مهندس پاکزادیان را نهضت بنامم. نهضتی بزرگ که که از مردانی بزرگ برمی آید.
  ای کاش می توانستیم واقعیت تلخ تودیع دیروز را کتمان کنیم، تا مبادا این قبیل برخورد ها با مدیران ساعی و سختکوش و متخصص و متعهد باب شود! اگر اینگونه شود، دیگر تلاش و همت و اراده و جرات را درهیچ بازاری به پول سیاه هم نخواهند خرید.
  اما سخنی با مهندس محمود عزیز.
  سید محمود عزیز تو در هر جایگاهی که باشی موفق خواهی بود.
  تو با همان صداقت و سادگی علی وار و بسیجی گونه ات، از هیچ همه چیز ساختی.
  یادم هست در یکی از سخنرانی هایت در باره “اثر پروانه ای” سخن گفتی. معنی آن این بود که اگر پروانه ای در این سوی کره زمین بال بزند، در اثر بال زدن او نسیمی برمی خیزد که در آن سوی کره زمین طوفان به پا می کند.
  من ایمان دارم که “اثر پروانه ای” دانشگاهی که در مهدیشهر ساخته ای، پیشرفت و توسعه علمی این شهر و طوفان نهضت علمی آن را به دنبال خواهد داشت.
  دستت درست سید، این صدقه ی جاریه برای هفت پشتت کفایت می کند.
  تو امروز نه در قامت استادی در وسعت دانشگاه یک شهر، بلکه در قامت یک استاد در دانشگاهی به وسعت یک شهر مس درخشی.
  از بزرگ منشی ات آنچه را که باید بیاموزیم، آموختیم.
  سربلند باشی.

 • علي:

  جالب است بدانید آقای پاکزادیان به جهت اقدام شجاعانه و جسورانه، در خلع ید پیمانکار زیاده خواه از سازمان مرکزی دانشگاه -در زمان مدیران قبلی دانشگاه آزاد- به خاطر دفاع از منافع دانشگاه تقدیر شد!
  اما ظاهرا مدیران جدید دانشگاه آزاد چندان توجهی به این موضوع ندارند.

 • واقعا ثابت کردند مدیر نباید لایق و پیشتاز باشد بلکه اداره کننده امور روز مره باشدچون مدیر لایق در دید چشم دیگران بوده و حسادت و عزل نتیجه اش است.

 • سرباز کوروش:

  بنام اهورا مزدا
  جناب آقای پاکزادیان ، درود
  بی شک جابجایی شما با این کارنامه مطلوب نشانگر بی تدبیری مسوولان دانشگاه آزاداست ، من هم چند سال قبل زخمی همچون زخم شما نوش جان کردم ، نگران نباش به امید یزدان پاک آینده ازآن شیفتگان خدمت و زخم خوردگان در این راه است .

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...


کارشناسی ارشد معماری،نخستین رشته تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد مهدیشهر/تمدیدمهلت ثبت نام تا ۷ بهمن ماه

تاریخ : ۴ بهمن ۱۳۹۱
تعداد بازدید : 2,187

طومار مردمی در مخالفت با تغییر مدیریت دانشگاه آزاد مهدیشهر منتشر شد+اخبار تکمیلی

تاریخ : ۲۷ آبان ۱۳۹۱
تعداد بازدید : 17,589