امروز : ۳ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۳, ۱۳۹۶, ۴:۵۶ ق.ظ
 

صاف
5°C
رطوبت: 33%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 67
  • 1,037
  • 3,442,944
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

میرآخورلو، مدیر جدید اداره جهاد کشاورزی شهرستان مهدیشهر


به گزارش خبرگزاری فارس، عصر چهارشنبه مراسم معرفی مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان مهدیشهر با حضور رئیس و تعدادی از معاونان و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، فرماندار مهدیشهر، بخشدار شهمیرزاد، اعضای شورای مهدیشهر، شهمیرزاد و درجزین در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مهدیشهر برگزار شد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در این مراسم گفت: کار در حوزه تولید و رسیدن به استقلال و خودکفایی امری مهم و حیاتی است و با شهرستان شدن مهدیشهر، حرکت قابل توجهی در بخش کشاورزی آن آغاز شده است.
وی تصریح کرد: متقاضیان خارج از شهرستان مهدیشهر آماده سرمایه‌گذاری در این بخش هستند و گشایش مدیریت جهاد کشاورزی به عنوان نخستین اداره تازه تاسیس شده در شهرستان مهدیشهر از ضروریاتی بود که انجام شد. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: تقدس در کار کشاورزی امانتی است که در دست ماست و مسئولیت ما را بالاتر می‌برد و این امانت نسبت به مدیران بخش سنگین‌تر است. میرزایی افزود: با همت مسئولان و تولیدکنندگان سختکوش کشور در این برهه از زمان که دنیا با مشکل غذا مواجه است، در محصولات اساسی کشاورزی به امنیت غذایی رسیده‌ایم. وی با اشاره به تولید بالای ۷۲ میلیون تنی محصولات بخش کشاورزی در استان سمنان گفت: در سال جاری در این استان حدود ۱۳ هزار تن مازاد تولید گندم نسبت به بالاترین رقم تولیدی سال‌های گذشته داشتیم که با عنایت به این موضوع و خرید بالا در سال جاری، از سوی وزارت جهاد کشاورزی، سمنان به عنوان استان سبز شناخته شد. میرزایی درباره مبارزه با سرمازدگی در باغ‌ها نیز گفت: در امر مبارزه با سرمازدگی در باغ‌های پسته در استان سمنان اقدامات خوبی انجام شده که منجر به تولید بالا در سال جاری و جبران خسارت سال گذشته شده است.
عیسی فاضلی فرماندار شهرستان مهدیشهر نیز در این نشست بیان داشت: به لحاظ اهمیت کشاورزی و همت مسئولان سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، مدیریت جهاد کشاورزی دومین اداره در شهرستان تازه تاسیس مهدیشهر بود که با حضور وزیر وقت جهاد کشاورزی تاسیس شد. وی افزود: شهرستان مهدیشهر از ظرفیت بالایی در بخش کشاورزی برخوردار است و با استفاده از نیروهای متخصص و بخش خصوصی می‌توان از توان و ظرفیت این بخش بهره برد.
لطف‌الله ابن‌علی‌ مدیر قبلی جهاد کشاورزی مهدیشهر نیز در این جلسه گزارشی از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در دو سال اخیر و رشد قابل ملاحظه اعتبارات شهرستان و اجرای طرح‌ها به ویژه طرح‌های متنوع آب و خاک ارائه داد.
در پایان با حکم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، پرویز میرآخورلو به سمت مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان مهدیشهر منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...