امروز : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۷, ۱۳۹۶, ۴:۳۲ ق.ظ
 

صاف
3°C
رطوبت: 48%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 61
  • 1,095
  • 3,481,794
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

همایش تجلیل از زنان پیشگام در عرصه های اجتماعی شهرستان مهدیشهر برگزار شد


همایش تجلیل از زنان پیشگام در عرصه های اجتماعی شهرستان مهدیشهر در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای نیستان برگزار شد. به گزارش ایسنا، دفتر مهدیشهر، همایش تجلیل از زنان پیشگام در عرصه های اجتماعی شهرستان مهدیشهر با حضور فرماندار ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و رئیس کمیته امداد و جمعی از بانوان شهرستان مهدیشهر در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای نیستان برگزار شد.

  زهرا کسائیان مسئول کمیته بانوان و خانواده ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان مهدیشهر در این مراسم ضمن تبریک سی و چهارمین ساگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد : انقلاب اسلامی ایران  موجب فراهم شدن حضور مقتدرانه بانوان در عرصه های مختلف اجتماع شد .

وی ادامه داد : پس از انقلاب اسلامی شرایط برای حضور بانوان با حفظ کرامت انسانی و حجاب فراهم شد .

کسائیان برگزاری این همایش را در جهت بررسی تطبیقی شرایط حضور زنان در قبل و بعد از انقلاب عنوان نمود و افزود : امیدواریم در آینده شاهد درخشش روز افزون بانوان در جهت اعتلای شهرستان مهدیشهر باشیم و ایجاد بانک اطلاعاتی و تکمیل آن کمک شایانی در این زمینه خواهد کرد.

در ادامه این همایش خانم فاطمه شجاعیان در بررسی شرایط اجتماعی و طرز فکر جوامع مختلف در مورد زنان به سخنرانی پرداخت.

در پایان این مراسم از مادر ۳ شهید والامقام شهرستان و خانمها خدیجه گلستانی و فاطمه شجاعیان فعال در عرصه دینی و مذهبی ، دکتر رحیمه اسکندریان در عرصه پزشکی ، صدیقه قدم ،فعال فرهنگی و خبری، سارا خاتون همتیان در عرصه علمی-پژوهشی ،گل بی بی ساقیان در فعال کار و سرمایه ، رقیه رشیدی حکم آبادی بخاطر فعالیت هاب هنری ، سیده صغری ساداتی در عرصه اشتغال و جوان ترین کارآفرین ، فرشته فیروزیان در عرصه ورزشی ، معصومه مختاری و نساء ربانیان  در عرصه اجتماعی ، زیبنده میرزایی در عرصه تعاون ، معصومه کساییان در عرصه جهاد و شهادت ،پروانه محمدپور در عرصه بهداشت خانواده  و زیبا سعیدی با ۳ فرزند نخبه در عرصه خانه و خانواده به عنوان زنان پیشگام تجلیل شدند

یک پاسخ به “همایش تجلیل از زنان پیشگام در عرصه های اجتماعی شهرستان مهدیشهر برگزار شد”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...