امروز : ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

    Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
آذر ۲۴, ۱۳۹۶, ۳:۱۳ ب.ظ
 

آفتابی
10°C
رطوبت: 37%
سرعت باد: 1 m/s شرقجنوبشرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 483
  • 1,052
  • 3,478,897
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶
فرماندار مهدیشهر

همزمان با هفته دولت ۵۳ پروژه در مهدیشهر افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود


فرماندار مهدیشهر گفت: همزمان با هفته دولت ۵۳پروژه در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش سنگسر نیوز حسن ارگی با اشاره به پروژه‌های قابل‌افتتاح این شهرستان در هفته دولت امسال اظهار کرد: با وجود مشکلات و تنگناهای اقتصادی، دولت تدبیر و امید و دستگاه‌های اجرایی دست از خدمت به مردم برنداشته‌اند.
فرماندار شهرستان مهدی‌شهر با اشاره به لزوم اطلاع مردم از خدمالت دولت تصریح کرد: ازآنجایی‌که تمامی خدمات دولت متعلق به‌نظام مقدس اسلامی ایران است، باید این خدمات و دستاوردها به مردم منعکس شوند.
وی افزود: در هفته دولت در سال جاری در شهرستان مهدی‌شهر ۵۰ پروژه قابل‌افتتاح و بهره‌برداری و سه پروژه برای کلنگ‌زنی آماده‌شده است.
ارگی گفت: بیشترین پروژه‌های قابل‌افتتاح دستگاه‌های اجرایی شهرستان مهدی‌شهر در هفته دولت به ترتیب متعلق به شرکت توزیع برق با ۱۱ پروژه، جهاد کشاورزی با هشت پروژه، شرکت آب و فاضلاب روستایی با چهار پروژه، دهیاری چاشم با چهار پروژه و شرکت آب و فاضلاب شهری با چهار پروژه است.پ
فرماندار شهرستان مهدی‌شهر خاطرنشان کرد: میزان اعتبار پروژه‌های شهرستان مهدی‌شهر از منابع مالی ملی، ۲۱ هزار و ۷۷۰ میلیون ریال، از منابع مالی استانی ۳۲ هزار و ۵۴۴ میلیون ریال و تأمین اعتبار پروژه‌های سطح شهرستان مهدی‌شهر از سایر منابع مالی به مبلغ ۶ میلیون و ۲۸۷ هزار و ۳۷۳ میلیون ریال است.
ارگی اظهار داشت: بیان عملکرد و خدمات دولت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم، موجب تقویت امید و ایجاد نشاط اجتماعی در میان آحاد مردم می‌شود.
وی با بیان اینکه ایجاد یأس در مردم علی‌رغم زحمات ارزشمند صورت گرفته در دولت یازدهم، ظلم در حق خادمین مردم و مردم قدرشناس ایران اسلامی است افزود: همانگونه که بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران  نیز تاکید فرمودند مدیران باید آنچه را که انجام می‌دهند را به مردم بگویند تا مردم از خدمات نظام اطلاع داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...