امروز : ۳ مهر ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات

  Sorry. No data so far.

سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۳, ۱۳۹۶, ۴:۴۹ ق.ظ
 

صاف
22°C
رطوبت: 17%
سرعت باد: 0 m/s شمال
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
 • 13
 • 1,056
 • 3,367,554
 • 1,104
 • 3,697
 • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

هیات دولت برای پیگیری روند مصوبات وارد استان می شود


به گزارش خبرگزاری فارس، عباس رهی در نشست شورای اداری استان اظهار کرد: سفر هیات دولت به منظور جمع‌بندی مصوبات ۳ سفر گذشته به این استان انجام می‌شود. استاندار سمنان افزود: این سفر به احتمال قوی، سه‏شنبه و چهارشنبه هفته آینده انجام می‏شود. وی افزود: رئیس‌جمهور و هیات دولت در این سفر با مردم شهرستان‌های مختلف استان سمنان دیدار و مشکلات سفرهای گذشته خود را بررسی می‌کنند.
سنگسر نیوز : مردم مهدیشهر برای اولین بار بعد از انقلاب شاهد حضور بالاترین مقام اجرایی کشور در شهر خود خواهند بود. باید منتظر ماند و  دید که آیا در این سفر  مردم قادر خواهند بود صدای اعتراض خود به تغییر مسیر مصوبات و اجرایی نشدن بخش زیادی از آنها را به گوش هیات دولت برسانند؟
باید منتظر ماند و دید که آیا انجام مکان یابی غیر منطقی و مورد انتقاد مردم در مورد احداث بیمارستان و دانشگاه (۲ مصوبه کلیدی شهرستان) و سپس گناه تاخیر را به گردن مردم انداختن بابت اعتراضشان و در آخر گرفتن موافقت مسوولین محلی با حربه بازگرداندن بودجه به سر منزل مقصود طراحان سناریو خواهد رسید؟
باید منتظر ماند و دید که مسوولین استان در خصوص نادیده گرفتن مسیر مهدیشهر به آبگرم، حذف پروژه استخر دانش آموزی و اجرایی نشدن پژوهشکده رویان، پارک علم و فناوری، کلینیک فوق تخصصی، ساماندهی گلزار شهدا، موزه دولتی، مجتمع اداری و… چه توجیهی به هیات دولت ارائه خواهند داد؟
باید منتظر ماند …

۶ پاسخ به “هیات دولت برای پیگیری روند مصوبات وارد استان می شود”
 • پارسا:

  از زحمات امام جمعه محترم، رییس شورای شهر و همه موثرین که برای پیگیری مصوبات مهدیشهر تلاش کردند متشکریم. همچنین از سایت سنگسر نیوز به دلیل همراهی شجاعانه با خواسته های عمومی ،و از سایت مهدیشهر نیوز به خاطر موضع گیری شفاف و شجاعانه،و از سایت ها و وبلاگ های دیگر مهدیشهر صمیمانه تشکر می کنیم.
  امیدواریم شورای شهر به پیگیری های خود همچنان ادامه دهد و مردم هم در کنار شورا بمانند و شورا را تقویت کنند.

 • علیجان:

  رئیس جمهور ولائی مصوبات چرانشداجرائی

 • شهر وند مهدی شهری:

  در سال ۱۳۷۱ همه مردم مهدی شهر آماده استقبال از رئیس جمهور وقت بودند مرکز استان در کمال ناجوانمردی این سفر را لغو کرد چون اگر این سفر صورت می گرفت مهدی شهر قطعآ در آن سال شهرستان می شد چون مقدمات آماده بود اگر در آن سال شهرستان می شدیم شهر مهدی شهر با الآن قابل مقایسه نبود شهر فیروزکوه با جمعیت خیلی کمتر در سال ۱۳۷۵ به واسطه سفر رئیس جمهور وقت به آنجا شهر ستان شد بعد ازآن از رشد بسیار خوبی برخوردار شد .به هر حال این مرکز استان حداقل ۱۵ سال شهرستان شدن ما را به تاخیر انداخت الان هم که نتوانستند از شهر ستان شدن جلو گیری کنند در مقابل خواسته های مردم می ایستند تا شاید بتوانند از رشد این شهر جلو گیری کنند

 • مندلي:

  از اعضای شورای شهر و مسئولین و نخبگان عزیز استدعا میشود تا فرصت باقیست با تشکیل جلسات لازم و توافق نهایی در خصوص گزارش دهی به هیئت دولت و انعکاس مشکلات شهر، جلوی موازی کاری غیر لازم را گرفته و اجازه ندهند که … هر چه دلشان خواست علیه شهرمان ارائه دهند و عملا کاری کنند که نقشه بدخواهان را نقش بر اب کنند و از این فرصت طلایی نهایت استفاده را ببریم.

 • علی:

  چندین سال است هریک از دلسوزان شهر به صورت فردی ویاسازمانهاوتشکل های مردم نهاد جدا گانه تومارها ونامه های زیادی نوشتند وبه مقامات فرستاند,بیشترآنها دراواسط راه و درچاله چوله های مسیر گم شدوبه آنجا که می بایست برسد تا ترتیب اثر دهند نرسید.ودربرخی موارد با استناد به حرف های مدیران استانی وتوجیهات نادرست آنها به بایگانی رفت و…باتوجه به سفر هیئت دولت ,آیا اکنون بهترین فرصت نیست که بتوانیم احقاق حق کنیم.بایستیم وصدای خود را به بالاترین مسئول اجرایی کشور برسانیم.بگوییم این همان مردمی هستند که بیشترین رای را درسطح استان به شما داده اند؟حال از شما که مسئولید حقوق ضایع شده خود رامی خواهند نه هیچ چیز بیشتر.بگوییم که مسئولین استانی شما که هریک برصندلی ریاستی تکیه داده اندومهدیشهر ومردمش را نادیده گرفته ودربرخی جاهاحرف های آنهارا به سخره می گیرند وبه درخواستهای بحق آنها مغرضانه می نگرند؛ چه کرده اند؟!سابقه نشان داده است که رییس جمهور از این کارشکنی های مسئولین به سادگی نخواهد گذشت ودراین سطح که کمکاری درآن صورت گرفته همانجا ودرهمان جمع با آنها برخورد خواهد کرد زیرا حق مردم درمیان است.

 • فدائی وطن:

  با سلام خدمت سنگسر نیوز
  ظاهرا جمع کردن بعضی از مسئولین بی عرضه شهری و امضا گرفتن از آنها با ارعاب و تهدید جهت موافقت با احداث بیمارستان در دربند صحت دارد . همین امر میرساند که بدخواهان سنگسر خود در تنگنا هستند برای اجرایی نمودن سریعتر پروژه . در غیر اینصورت بدشان نمی امد که پروژه مرتبا بنا به دلایل واهی به عقب افتد. بنابراین دیگر نباید این خدعه استعمار پیر کارگر افتد که اگر با دربند موافقت نکنید بودجه را برمی گردانیم. باید از فرصت طلایی سفر ریاست جمهوری در جهت احقاق حق و برگرداندن نیرنگشان به خودشان استفاده کرد. باید پاسخگو باشند که به چه دلیل بیمارستان را به زور به دربند می برند و دانشگاه را به زور به درجزین ؟ باید پاسخگو باشند چرا مسیر ۱۲کیلومتر جاده از گل رودبار به سمت ابگرم و ۸ کیلومتر تا تقاطع فیروزکوه (جمعا ۲۰کیلومتر)که شهر را از بن بست خارج می کند نباید اجرائی گردد؟

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...