امروز : ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
تبلیغات   |   درباره ما   |   تماس با ما
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه
سامانه پیام کوتاه سنگسر نیوز
پیش بینی آب و هوا
مهدیشهر
مهر ۱, ۱۳۹۶, ۱۲:۳۲ ق.ظ
 

صاف
21°C
رطوبت: 18%
سرعت باد: 0 m/s شرقجنوبشرق
اطلاعات بیشتر...
 
آمار سایت
  • 805
  • 873
  • 3,364,968
  • 1,104
  • 3,697
  • فروردین ۱۰, ۱۳۹۶

پذیرش دانشجوی بدون آزمون درمقطع کاردانی مرکز علمی کاربردی غرب استیل


رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی غرب استیل مهدیشهر از پذیرش دانشجوی بدون آزمون درمقطع کاردانی خبر داد. دکتر سهراب قرینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سمنان (دفتر مهدیشهر) با اشاره به اینکه این محیط آموزشی به عنوان اولین مرکز آموزش علمی کاربردی در شهرستان مهدیشهر در سال ۱۳۸۷ راه اندازی شده است خاطر نشان کرد: مرکزآموزش عالی علمی کاربردی غرب استیل مهدیشهر هم اکنون در زمینی به مساحت ۵ هزار مترمربع و با زیربنای ۱۶۰۰ مترمربع احداث و در حال ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان است.
قرینی در تشریح فعالیت های مرکز آموزش عالی علمی کاربردی غرب استیل مهدیشهر از اشتغال به تحصیل بیش از ۴۰۰ نفر دانشجو در مقطع کاردانی ترمی و پودمانی،در این مرکز خبر داد و تصریح کرد: در این محیط دانشگاهی رشته هایی همچون حسابداری صنعتی ،تکنولوژی کنترل ،مدیریت کسب وکار ،ایمنی و بهداشت ،نقشه کشی وit برای دوره های پودمانی و رشته های برق و الکترونیک برای دوره های ترمی دایر است.
رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی غرب استیل مهدیشهر،افزود: درصدد هستیم تا مقطع کارشناسی تمام رشته های فوق را بزودی راه اندازی نموده و اولین ورودی دانشجویان مقطع کارشناسی از مهرماه مشغول به تحصیل می شوند.
وی همچنین تصریح کرد: باتوجه به نیاز جامعه به رشته ایمنی و بهداشت در مقطع کارشناسی و عدم راه اندازی این رشته در دانشگاه جامع علمی کاربردی،مرکز آموزش عالی علمی کاربردی غرب استیل مهدیشهر به عنوان اولین مرکز علمی کاربردی در سراسر کشور درخواست راه اندازی این رشته در مقطع کارشناسی را پیشنهاد داده و بزودی این رشته تصویب و راه اندازی خواهد شد.
قرینی در ادامه از پذیرش دانشجوی بدون آزمون در مقطع کاردانی پودمانی در این محیط آموزشی خبرداد و خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند ازتاریخ ۱۳ شهریورماه لغایت ۲۰ شهریور با مراجعه به اداره پست نسبت به دریافت و تکمیل دفترچه نام اقدام کنند.
وی ادامه داد: نتایج پذیرفته شدگان اوایل آبان ماه اعلام خواهد شد.
رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی غرب استیل مهدیشهر با بیان اینکه تمامی دانشجویان سیستم پودمانی مقطع کاردانی شاغل بوده و کارکنان مراکز صنعتی منطقه می باشند و حتی این مرکز برای شاغلین جهت شرکت در آزمون سهمیه ای را در نظر گرفته است اذعان داشت: دانشجوی غیربومی در مقطع کاردانی پودمانی نداریم و بیشتر دانشجویان غیربومی در سیستم ترمی مشغول به تحصیل می باشند.
قرینی همچنین از پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته در بهمن ماه سال جاری خبرداد و تصریح کرد: این مرکز دربهمن ماه در رشته های برق،مکانیک وit درمقطع کارشناسی پودمانی دانشجوی می پذیرد.
وی درخصوص اشتغال دانشجویان فارغ التحصیل این مرکز آموزشی افزود: دانشجویان این مرکز آموزشی پس از فارغ التحصیلی در مراکز صنعتی مهدیشهر از جمله شرکت غرب استیل-شرکت ماژیل استیل و….مشغول به کار می شوند.
رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی غرب استیل مهدیشهر در پایان از راه انداری حداقل یک رشته در مقطع کارشناسی ارشد در سال آینده خبرداد و خاطرنشان کرد: مستندات درخواست یک رشته مقطع کارشناسی ارشد به وزارت علوم ارسال گردیده است که درصورت موافقت ،این مرکز درسال آینده دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش خواهد نمود.

۳ پاسخ به “پذیرش دانشجوی بدون آزمون درمقطع کاردانی مرکز علمی کاربردی غرب استیل”

دیدگاهتان را بنویسید

*

این مطالب را هم بخوانید ...